Runmageddon

kapusta

Maximum FC
Super Heavyweight
Biegł ktoś kiedyś?
Widziałem że były jakieś stare posty @Fresh i @midern na ten temat i jak panowie spróbowaliście?

Ja się powoli szykuję na Warszawę 20/21 sierpnia.
https://www.runmageddon.pl/imprezy/runmageddon-rekrut-warszawa-20-08-2016

Ktoś chętny?
@mat01 @Suchar [B]@MuraS[/B] @Bob Dylan @Charles Bronson @Gienek , ktoś inny z Wawy?


Temat NIE dla użytkownika @MysticBęben , którego pracę nad rozwojem bardzo cenie i nie chciałbym żeby się męczył czytając to.
:DC:
 
Ja już od roku, czy dwóch lat, śledzę temat Runmageddonu ale nie mogę się zebrać i zapisać. We wrześniu mam pod nosem w Gdyni, na początku przyszłego roku też ma niby być. Muszę poszukać jakiejś ekipy i się wybrać, bo fajna sprawa (wiadomo, najlepiej bilty kupić jak najszybciej by płacić jak najmniej).
 
Ja już od roku, czy dwóch lat, śledzę temat Runmageddonu ale nie mogę się zebrać i zapisać. We wrześniu mam pod nosem w Gdyni, na początku przyszłego roku też ma niby być. Muszę poszukać jakiejś ekipy i się wybrać, bo fajna sprawa (wiadomo, najlepiej bilty kupić jak najszybciej by płacić jak najmniej).

Ja już mam 3 osoby pewne a kolejna się zastanawia, wpadaj tu ;)
 
Biegł ktoś kiedyś?
Widziałem że były jakieś stare posty @Fresh i @midern na ten temat i jak panowie spróbowaliście?

Ja się powoli szykuję na Warszawę 20/21 sierpnia.
https://www.runmageddon.pl/imprezy/runmageddon-rekrut-warszawa-20-08-2016

Ktoś chętny?
@mat01 @Suchar @MuraS @Bob Dylan @Charles Bronson @Gienek , ktoś inny z Wawy?


Temat NIE dla użytkownika @MysticBęben , którego pracę nad rozwojem bardzo cenie i nie chciałbym żeby się męczył czytając to.
sporo pozytywnych wariatów, bez spiny, ludzie sobie pomagają, fajna stmosfera, dobra organizacja.

ode mnie mały motywator :

 
Ja już mam 3 osoby pewne a kolejna się zastanawia, wpadaj tu ;)
No Ci powiem, że rozmyślam. Jak w czerwcu byśmy kupili, mamy za 159 zł . W lipcu już 179 zł bilet. W Warszawie nocleg u rodzinki na Wesołej się znajdzie, do tego to wakacje i będzie można wyskoczyć na browar z Warszawiakami z Cohones. Mówisz o rekrucie 6km, tak?
 
Dokładnie
Co do ewentualnego spotkania i browarku to i wieczorem jest dobra okazja bo:
http://uk.ufc.com/event/UFC-202
No kurwa! Kierunek Warszawa, Runmageddon, potem bar i obejrzenie UFC 202 (zrobić zlot koniecznie, bo chcę w większym gronie zobaczyć jak Conor znnowu dostaje w pizdę jak za pierwsyzm razem to robiliśmy) i weekend super!
Świetny pomysł kapucha, w najbliższych dni dam Ci znać co i jak. Wy macie już bilety kupione? Najwyzej jak będę miał 100% pewności to bym Ci hajsy przelał i byście grupowo kupili? Panowie @MuraS i reszta ogarniać rezerwację baru na UFC 202 i zlot, może gość specjalny (Kornik lub Wrzosek?).
 
No kurwa! Kierunek Warszawa, Runmageddon, potem bar i obejrzenie UFC 202 (zrobić zlot koniecznie, bo chcę w większym gronie zobaczyć jak Conor znnowu dostaje w pizdę jak za pierwsyzm razem to robiliśmy) i weekend super!
Świetny pomysł kapucha, w najbliższych dni dam Ci znać co i jak. Wy macie już bilety kupione? Najwyzej jak będę miał 100% pewności to bym Ci hajsy przelał i byście grupowo kupili? Panowie @MuraS i reszta ogarniać rezerwację baru na UFC 202 i zlot, może gość specjalny (Kornik lub Wrzosek?).
@MuraS też biegnie z @Gienek :KotKapitalista:
 
Na zachętę:
ezgif.com-gif-maker.gif
 
No kurwa! Kierunek Warszawa, Runmageddon, potem bar i obejrzenie UFC 202 (zrobić zlot koniecznie, bo chcę w większym gronie zobaczyć jak Conor znnowu dostaje w pizdę jak za pierwsyzm razem to robiliśmy) i weekend super!
Świetny pomysł kapucha, w najbliższych dni dam Ci znać co i jak. Wy macie już bilety kupione? Najwyzej jak będę miał 100% pewności to bym Ci hajsy przelał i byście grupowo kupili? Panowie @MuraS i reszta ogarniać rezerwację baru na UFC 202 i zlot, może gość specjalny (Kornik lub Wrzosek?).

Bilety będziemy kupować w przyszłym tygodniu, także jak chcesz możesz przelać i nie będzie problemu.
Ja będę jechał do Wawy już w piątek żeby na spokojnie się przespać, nocleg prawdopodobnie akademiki SGGW. Wczesniej planowałem po biegu jakaś impreza, ale ten punkt można zostawić i z imprezy do knajpy na UFC.
A Ty Szymek byś przyjezdzał w piatek czy sobotę? Jak coś będę dzwonił w przyszłym tygodniu się o te akademiki dowiadywać.
@F. Georgiew biegniesz z nami?
 
Bilety będziemy kupować w przyszłym tygodniu, także jak chcesz możesz przelać i nie będzie problemu.
Ja będę jechał do Wawy już w piątek żeby na spokojnie się przespać, nocleg prawdopodobnie akademiki SGGW. Wczesniej planowałem po biegu jakaś impreza, ale ten punkt można zostawić i z imprezy do knajpy na UFC.
A Ty Szymek byś przyjezdzał w piatek czy sobotę? Jak coś będę dzwonił w przyszłym tygodniu się o te akademiki dowiadywać.
@F. Georgiew biegniesz z nami?
Daj mi znać jakieś 2 dni przed kupnem biletów, żebym Ci kasę na konto przelał. Wiesz, też będę chyba planował przyjechać w piatek, i tak wakacje mam, wyjazd moze być nawet w niedzielę czy później. KOniecznie trzeba ten zlot i UFC 202 ogarnać. Jak już pisałem, mam rodzinkę mieszkającą na obrzeżach Warszawy i prawdopodobnie tam będe nocował, dano ich nie widziałem, wiec jak coś byśmy się łapali w wyznaczonych punktach i byli na telefon. To czy faktycznie u rodzinki będę, też jeszcze do przyszłego tygodnia potwierdzę.
 
@F. Georgiew biegniesz z nami?

Na razie przebiegłem 16km przez dwa treningi, bo biegam od tygodnia. Mój główny cel to Krynica-Zdrój i Festiwal Biegowy we wrześniu, pewnie półmaraton, bo to nasz klient i nie wypada nie pobiec. Zobaczę bliżej Runmageddonu w jakiej jestem formie i jak z czasem, od jakiegoś czasu już mi krążyło po głowie żeby zrobić taki bieg z przeszkodami.
 
Mi starczyło na rekruta same treningi sztuk walki + lekka wytrzymałościówka raz w tygodniu, warto ogarnąć podciąganie się, wspinanie na linie, przejście przez takie murki z troszkę ponad 2 metrowe.
 
Mi starczyło na rekruta same treningi sztuk walki + lekka wytrzymałościówka raz w tygodniu, warto ogarnąć podciąganie się, wspinanie na linie, przejście przez takie murki z troszkę ponad 2 metrowe.

Ja obecnie tylko bieganie.

Jutro mam fizjola i mam nadzieje, że będe mógł zacząc trening siłowy, a wtedy na rekruta w Wawie się skuszę.
 
Biegł ktoś kiedyś?
Widziałem że były jakieś stare posty @Fresh i @midern na ten temat i jak panowie spróbowaliście?

Ja się powoli szykuję na Warszawę 20/21 sierpnia.
https://www.runmageddon.pl/imprezy/runmageddon-rekrut-warszawa-20-08-2016

Ktoś chętny?
@mat01 @Suchar @MuraS @Bob Dylan @Charles Bronson @Gienek , ktoś inny z Wawy?


Temat NIE dla użytkownika @MysticBęben , którego pracę nad rozwojem bardzo cenie i nie chciałbym żeby się męczył czytając to.
Jesli bedziesz biegł w WWA to pisz, też sie pewnie przejade. ;)
 
Ja obecnie tylko bieganie.

Jutro mam fizjola i mam nadzieje, że będe mógł zacząc trening siłowy, a wtedy na rekruta w Wawie się skuszę.

Na rekrucie ten dystans 6 km to tam nie jest dużo specjalnie, bieganie jest odpoczynkiem pomiędzy kolejnymi przeszkodami, trochę biegałem sobie śednie dystanse i wiadomo żę to nie to samo tempo, ale nie ma co dużo biegać tak myślę, jakieś crossfity, treningi z ciężarami własnego ciała, wzmocnić plecy, ręcę i będzie git, rekrut nie jest taki straszny na prawdę, osobiście odczuwałem lekki niedosyt, ale na classica jeszcze się nie czuje.
 
@midern ja z koleżką zapisujemy się w środę.
@Lemur jak badania?
@Wojtek123 będę biegł w Wawie, zapraszam ;)

Co do przygotowań to na razie biegam na płaskim i jeżdze trochę na rowerze, przez 2 miechy czuje że kondycja poszła do przodu znacznie. Od lipca zacznę też inne ćwiczenia właśnie z przeskakiwaniem, wspinaniem.
 
jakie tam na rekrucie sa przeszkody? do konca sierpnia w sumie jakas forme wyrobic mozna, pomysle
 
No ja obecnie od 2 miesięcy nie robię nic, nawet nie biegam. Ale powrócę do treningów na dniach.

@mat01 na stronie jest opisanych kilka przeszkód, wbijaj z nami.

@kapusta także w poniedziałek przelałbym Ci kasę i też byście kupili wejściówkę, możemy tak zrobić? Dzisiaj jeszcze się na FB spytam czy ktoś z moich znajomych chciałbym się zabrać.
 
No ja obecnie od 2 miesięcy nie robię nic, nawet nie biegam. Ale powrócę do treningów na dniach.

@mat01 na stronie jest opisanych kilka przeszkód, wbijaj z nami.

@kapusta także w poniedziałek przelałbym Ci kasę i też byście kupili wejściówkę, możemy tak zrobić? Dzisiaj jeszcze się na FB spytam czy ktoś z moich znajomych chciałbym się zabrać.
Robić formę, wystartować w runmageddonie, a potem zrobić zlot i zachlać pałę? :DC: Chyba w to wchodzę :mamed:
 
Robić formę, wystartować w runmageddonie, a potem zrobić zlot i zachlać pałę? :DC: Chyba w to wchodzę :mamed:
Właśnie o to chodzi! :D Najpeir pobiegać, potem na zlot. I najfajniej byłoby wystartować dużą ekipą, z Cohones, tu mogą pojawić się też jakieś gratisy dla nas. Dlatego Warszawiaki, wzywam do wystartowania, a potem UFC 202!
 
Back
Top