Royal Division

Status
Not open for further replies.
Cholera te pink MMA ma już prawie 40 k obserwujących , a teraz jeszcze sobie wzięli jakiegos gościa co wygrał program Love Island. Podobno w tv dziś tego typu programy to najpopularniejsza rzecz.




 
Plotka mówi, że to dziewczyna Way of Blonde z Fame mma.


totalnie by mnie to nie zdziwilo, bo ta lampucera to ma parcie na szklo jak sam skurwysyn, a od dawna u chmielewskiego trenuje

swoja droga, jesli ona mialaby byc tym wlodarzem, to cale lgbt powinno ich zmieszac z blotem, chocby przez wchodzenie w stereotypy
 
Przecież ta gala od 1 dnia jest reklamowana jako gala dla osób LGBT, więc co ma zaboleć środowisko LGBT, że włodarzem ma być lesbijka :damjan::mamedwhat:
 
Ta jedna lesbijka ma dobre papiery na dymy, tylko ta druga za milutka niestety. :cry:


Ta zielona laska to najlepsza prowadzącą freak mma.


Zjada Pawlowskiego i Wardege na luzie.



Ulala gej robi drame, ze za agresywnie walczą o swoje prawa.:baldwinwhiskey:
 
Last edited:
@Dawid _Ozdoba-Legenda

Obejrzałem konfe Pinku. I jest to największy plot twist freak mma. To była najbardziej patologiczna konfa jaką w życiu widziałem :o o::o o::o o:

Facetka w zielonym pytała, czy robili lody murzynom , draq Queens kazali na przykładzie butelki robic głębokie gardło itp.

Serio jestem w ciężkim szoku co ja właśnie obejrzałem ...

Ja myślałem , że Malik jest seksistowski ,ale to co robiła na tej konfie zielona to ja pienie.

Facet np mówi ,że ma pieska.
A zielona ,,lubisz na pieska ? "

Zielona to wyższy poziom obstrakcji jaki kiedykolwiek widziałem w historii freak mma.

:brainoverload::brainoverload:
 
Last edited:
@Dawid _Ozdoba-Legenda

Obejrzałem konfe Pinku. I jest to największy plot twist freak mma. To była najbardziej patologiczna konfa jaką w życiu widziałem :o o::o o::o o:

Facetka w zielonym pytała, czy robili lody murzynom , draq Queens kazali na przykładzie butelki robic głębokie gardło itp.

Serio jestem w ciężkim szoku co ja właśnie obejrzałem ...

Ja myślałem , że Malik jest seksistowski ,ale to co robiła na tej konfie zielona to ja pienie.

Facet np mówi ,że ma pieska.
A zielona ,,lubisz na pieska ? "

Zielona to wyższy poziom obstrakcji jaki kiedykolwiek widziałem w historii freak mma.
przeciez o to chodzi we frikach to przegoni popularnoscia zelkow z fame czuje ze pink mma bedzie nowym krolem widze ze nie czytasz tego biznesu
 
Ogólnie nie wiem czy to pójdzie szerokim echem w środowisku LGBT i w neta ,ale serio to co oni zrobili z tej konfy pod kątem prezentacji jakiejś grupy jak tu np LGBT , to dawna takiego poniżenia nie widziałem.... Serio jestem w ciężkim szoku co tu się odwaliło.

Jasny aniele.


Zaczyna się.



 
Last edited:
Ogólnie nie wiem czy to pójdzie szerokim echem w środowisku LGBT i w neta ,ale serio to co oni zrobili z tej konfy pod kątem prezentacji jakiejś grupy jak tu np LGBT , to dawna takiego poniżenia nie widziałem.... Serio jestem w ciężkim szoku co tu się odwaliło.

Jasny aniele.


Zaczyna się.




nie oglądając tego syfu, wiedziałem dokładnie jak to się skończy ; d
 
:korwinwhat:
Literaki i inny margines społeczny jak feministki zawsze broniły swoich jak mayweather bronił rąk czy najman jasnej góry
 
nie oglądając tego syfu, wiedziałem dokładnie jak to się skończy ; d


Ja szczerze nie obstawiałem czegoś takiego. Jestem ciekaw czy to było na żywca i ta zielona to czysta improwizacja i teraz te 2 włodarki są w ciężkim szoku , jak siedzą teraz w kabinie.


Gdyby zielona prowadziła Black mma to pewnie lecialyby pytania , czy gdzieś mają dawne łańcuchy pochowane na strychu.

Serio jestem w ciężkim szoku co tu się odegrało.
 
Ja szczerze nie obstawiałem czegoś takiego. Jestem ciekaw czy to było na żywca i ta zielona to czysta improwizacja i teraz te 2 włodarki są w ciężkim szoku , jak siedzą teraz w kabinie.


Gdyby zielona prowadziła Black mma to pewnie lecialyby pytania , czy gdzieś mają dawne łańcuchy pochowane na strychu.

Serio jestem w ciężkim szoku co tu się odegrało.
moze mysl, ktora sie teraz podziele nie wspolgra z idea freakow, ale, kurwa, musze:

dawniej, to na reprezentanta firmy (niezaleznie od branzy), wybieralo sie osobe, ktora jest inteligentna, ma gadane, wyslawia sie poprawnie i nie odjebie jakiejs popeliny

tutaj mamy dq (dzieki za nauczenie mnie akronimu!), ktory sepleni; wlodar(z)ki, ktore nie potrafia odmieniac slow we wlasnym jezyku ojczystym i ogolna patologie... a zmusilem sie do obejrzenia pierwszych 10 minut, wiecej nie zniese
 
@cholou92

A jej strój, leciutko napisze że był bardzo dziwny.

Szczerze dla mnie zielona zjadła Królikowskiego na kontrowersje roku.

Facetka niech się modli by to się nie rozlało głębiej na internet.
 
@cholou92

Najlepszy był moment jak kobieta wyzwala inna na pojedynek i zrobiły F2F i trio powiedziało , że jesteście za mało żywe aby nas kręciło wasze zestawienie. Brunetka niespodziewanie wtedy potężnie popycha blondynkę i ta pada jak kłoda na ziemię.

Pink MMA to jest wyższy level abstrakcji.
 
@cholou92

I już raz na zawsze kończąc temat tej konfy. Gdy DQ robiły F2F to zielona chamsko próbowała włożyć jej mikrofon do buzi , że aż się DQ wkurzyła i powiedziała jej żeby sama sobie go włożyła do ust.

:brainoverload:
Zielona to stan umysłu.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top