Royal Division

Status
Not open for further replies.
Po co hala? Pierwszą galę zrobili w studio fotograficznym, drugą pewnie zrobią w piwnicy. Jeszcze będą jechać na oldskulowym pomyśle, choć wyszło całkiem przez przypadek i nie wiem kto zapłaci choć trzy złote za PPV? :lol:
 
Generalnie gdzieś na fejsie mi mignęło zdjęcie ich ringu i poniższy materiał i z ciekawości zacząłem śledzić to gówno. Aż dziw, że to się w ogóle odbyło.
Widziałem w życiu już naprawdę dużo, ale na tle tego rogal division to gale oplot challenge na plaży z ringiem z jakimiś linami od prania, gdzie dobierają brakujących zawodników z publiki, robią wrażenie w pełni profesjonalnych. Poziom organizacji był tu niższy niż przy ustawce po lekcjach za garażami.


materiał mega słaby, w chuj stronniczy i nieprofesjonalny - gorszego dziennikarstwa dawno nie widziałem!

To nie są żadne WELUROWE koce, to są kurwa koce wojskowe z demobilu, w składzie mają 50% wełny i żadnego jebanego weluru!
Nie wiem co to za kanał, ale za tak rażącą niekompetencję powinni pójść od razu z torbami!!!
 
Myślę że RD to będzie dobry temat by pisać o Pink MMA. Tym bardziej ,że walczyć tam będzie Boczek były zawodnik tej fedki.



 
Pomysły coraz bardziej z doopy, ale to raczej nikogo nie ruszy. Dalej czekam na mój pomysł sprzed miesięcy, walka transwestyty z byłym księdzem :cool:
 
dobra, niepotrzebnie tu wchodziłem...chciałem tylko wspomnieć o kocach wojskowych, a tu już są drag queen...boję się co będzie dalej.
Gdzie kliknąć by przestać obserwować temat? Bo obserwuje mi się z automatu każdy, gdzie się wypowiadałem
 
dobra, niepotrzebnie tu wchodziłem...chciałem tylko wspomnieć o kocach wojskowych, a tu już są drag queen...boję się co będzie dalej.
Gdzie kliknąć by przestać obserwować temat? Bo obserwuje mi się z automatu każdy, gdzie się wypowiadałem

Ale to ma być inna "organizacja" tylko jeszcze tematu nie ma (mała strata). Ja pamiętam swoje koce wojskowe i one atestu UE albo czegoś tam na pewno nie miały :muttley:
 
1652330126976.png
 

Drag Queens czyli faceci robiący się na kobietę tylko podczas specjalnych występów, a na codzien chodzący jako faceci , choć to mentalnie zawsze geje w takich przypadkach w większości.


O coś takiego bym chciał

 
Last edited:
Drag Queens czyli faceci robiący się na kobietę tylko podczas specjalnych występów, a na codzien chodzący jako faceci , choć to mentalnie zawsze geje w takich przypadkach w większości.


O coś takiego bym chciał


Ok, o ile nie mieszam się w aferę kajtkową i w ogóle usiłowanie ogarnięcia Ci bana na tym forum, tak muszę przyznać racji części użytkowników - jesteś mocno specyficzny i czasami zastanawiam się, z jakich deficytów wynikają Twoje zachowania ;d

a DQ to mi się z dyskwalifikacją kojarzyło do tej pory tylko, dzięki
 
Ok, o ile nie mieszam się w aferę kajtkową i w ogóle usiłowanie ogarnięcia Ci bana na tym forum, tak muszę przyznać racji części użytkowników - jesteś mocno specyficzny i czasami zastanawiam się, z jakich deficytów wynikają Twoje zachowania ;d

a DQ to mi się z dyskwalifikacją kojarzyło do tej pory tylko, dzięki


A to oglądanie kłócących się lesbijek na konfach jest takie mega kontrowersyjne :lol::lol::lol::lol:


Przecież ty kiedyś pisałeś mi że marzysz by ktoś wziął nóż do klatki.
 
A to oglądanie kłócących się lesbijek na konfach jest takie mega kontrowersyjne :lol::lol::lol::lol:


Przecież ty kiedyś pisałeś mi że marzysz by ktoś wziął nóż do klatki.
tak, pisałem coś podobnego, nie do końca pamiętam kontekst, ale faktycznie coś takiego pisałem, zakładam, że ironizując

touche, na kazdego tu masz teczke? :D
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top