Royal Division

Status
Not open for further replies.
Ja mam taki u siebie na działce, chłopaki też parę dni temu robili taki przy domku letniskowym, który wykańczam :werdum:
O takie coś mniej więcej chodzi?
kr%C4%99gi-300x169.jpg
Cóż za ponury żart, dokładnie o to chodziło! Chuj w jakieś rumuńskie klatki, do dziury ich wpierdolic, tylko żeby te druty co robią za drabine wystawały ze 4 świata stron, będzie elegancko :lesnarhappy:
 
Cóż za ponury żart, dokładnie o to chodziło! Chuj w jakieś rumuńskie klatki, do dziury ich wpierdolic, tylko żeby te druty co robią za drabine wystawały ze 4 świata stron, będzie elegancko :lesnarhappy:
Były już walki w budce telefonicznej,klatce rzymskiej i w prostokącie z karimaty i worow z piaskiem. Więc w takiej studni to może być następny krok. :waldeklaugh:
 
O kurwa :antonio: co ja właśnie zobaczyłem, przecież ten chłop co to organizuje to jest pięknie odklejony, jakbym był tam "zawodnikiem" to bym go skasował zaraz po wejsciu i zobaczeniu tego co tam się odpierdala.
 
Co tu się odjebalo? Co to są za ludzie, skąd oni tych freaków wygrzebują? Chyba ze schronisk św. Alberta. Kim jest sam"włodarz", jakieś małolaty.

 
Mam małą analizę tego co się wydarzyło. Royal Division zdobyło ogromne zasięgi, jest duże zainteresowanie. Moim zdaniem powinni robić małe gale co miesiąc dwa zbierając dobrych ziomków i płacąc im proporcjonalnie do ich fejmu(czyli niewiele, ale jednak płacić i nie zalegać). Teraz nie wyszło z miejscem gali, ale można znaleźć zaprzyjaźnione studio filmowe jak Najman i wstawiać tam klatkę.

To nie musi być super show. Niech będzie atmosfera festynu luz, ale wprowadzić nieco profesjonalizmu. W takim formacie gala może się rozwinąć i wypromować kilku ludzi.
 
Ta gala moze sie zmienic na jeszcze gorszą niż jest teraz, i o to chodzi, prawdziwa frikowa gala:)
 
Mam małą analizę tego co się wydarzyło. Royal Division zdobyło ogromne zasięgi, jest duże zainteresowanie. Moim zdaniem powinni robić małe gale co miesiąc dwa zbierając dobrych ziomków i płacąc im proporcjonalnie do ich fejmu(czyli niewiele, ale jednak płacić i nie zalegać). Teraz nie wyszło z miejscem gali, ale można znaleźć zaprzyjaźnione studio filmowe jak Najman i wstawiać tam klatkę.

To nie musi być super show. Niech będzie atmosfera festynu luz, ale wprowadzić nieco profesjonalizmu. W takim formacie gala może się rozwinąć i wypromować kilku ludzi.
Oni są skończeni. Po takiej kompromitacji nie da się uratować tego projektu.
 
Czyżby Zabor trafił na wczesne plotki jak ma wyglądać gala RD 30 kwietnia :lol:



Aha czyli Boczek z 1 konfy RD jest gejem. Żadnego zaskoczenia :lol:

 
Last edited:
Będzie druga edycja :juanlaugh:

Mam nadzieję że tym razem obejdzie się bez jakiejś szopki, zbędnego pierdolenia, po prostu u kogoś w piwnicy obłożonej materacami z podstawówki i tyle.
Kto nigdy nie był na takich piwnicznych sparingach nie zrozumie tego klimatu o którym mówię :jjsmile:
 
Czemu żelaznycep jeszcze nie został zbanowany za promowanie tego gówna?
 
Czemu żelaznycep jeszcze nie został zbanowany za promowanie tego gówna?


:korwinwhat:


Koleś to ty jesteś tym gostkem co pisał redaktor, że ktoś chce mojej banicji. Nie kojarzę cię ziomek.

Jaka promocja , gostek wiesz że istnieje coś takiego jak dział freak MMA czy może masz 5 lat.

Ps- dam Ci jeszcze 1/2 szansę inaczej się żegnamy. Przemyśl to.




@Dawid _Ozdoba-Legenda


Co do ignorów
Tak jak w tej piosency Kukiza ,, bo tutaj jest jak jest po prostu i ty dobrze o tym wiesz"

Nie moja wina stary:ożeszty::coffeepc:

Czytelne zasady dla wszystkich.

1651784168519.png
 
@Djuk94 To ty chyba wstawiałeś rzekomy kanał z YT upośledzonejręki, masz jakieś dowody że to jest ten dziadzia na 100%? Nie chce mi się wierzyć że dziadek po 60 może być aż tak zabrany
 
@Djuk94 To ty chyba wstawiałeś rzekomy kanał z YT upośledzonejręki, masz jakieś dowody że to jest ten dziadzia na 100%? Nie chce mi się wierzyć że dziadek po 60 może być aż tak zabrany
Na pewno jest stary, to widać po stylu jego pisania i jego odniesieniach, na przykład jak wyżej do kukiza, wyobrażasz sobie, ze ktoś będący poniżej 30 odnosi się do piosenki kukiza? No nie. Do tego kiedyś na profilu miał wpisany wiek - 65 lat, co moim zdaniem może być prawdą, a ten dziadek z tego kanału na yt też ma 65 lat + kiedyś chyba żelaznydzban pisał, że to jego filmik i wrzucał właśnie tego gościa. Oczywiście to może być równie dobrze troll, ale moim zdaniem ten koleś na pewno nie jest młody i to widać. A, no i bym zapomniał, widać po jego działalności, że ma dużo czasu, na pisanie na tym forum i szukanie tych bzdur, więc moim zdaniem on może nie pracować ani nie uczyć się, co zwiększa prawdopodobieństwo na to, że on jest po prostu już stary xD
 
Na pewno jest stary, to widać po stylu jego pisania i jego odniesieniach, na przykład jak wyżej do kukiza, wyobrażasz sobie, ze ktoś będący poniżej 30 odnosi się do piosenki kukiza? No nie. Do tego kiedyś na profilu miał wpisany wiek - 65 lat, co moim zdaniem może być prawdą, a ten dziadek z tego kanału na yt też ma 65 lat + kiedyś chyba żelaznydzban pisał, że to jego filmik i wrzucał właśnie tego gościa. Oczywiście to może być równie dobrze troll, ale moim zdaniem ten koleś na pewno nie jest młody i to widać. A, no i bym zapomniał, widać po jego działalności, że ma dużo czasu, na pisanie na tym forum i szukanie tych bzdur, więc moim zdaniem on może nie pracować ani nie uczyć się, co zwiększa prawdopodobieństwo na to, że on jest po prostu już stary xD
Ni chuja że żelazny jest trollem, to widać że jest po prostu pierdolnięty :fjedzia:
Ale ja myślałem że wy se żarty stroicie że to dziad:beczka:
 
@Dawid _Ozdoba-Legenda

I o tym piszę od lat. To się zawsze tak samo kończy. Kolejny krypto wylewa na mnie swoje frustrację , że nie jest w stanie stanąć przed lustrem powiedzieć ,, uwielbiam freaki, uwielbiam newsy ZR" Tylko próbuje z tym walczyć przez co w swojej głowie znienawidził ZR. Spytasz się skąd to wiem że ten kolejny Vast to krypto. Niczym Kojak i Colambo łatwo do tego dojść , pisze ,,jesteś zarazą tego forum" Nie mogę być , bo 99 procent mojego wkładu w te forum to tylko freak MMA, więc Vastowski to kolejne krypto.

Kiedyś napisałem Wam legendarną formulę,, Najgorszymi wrogami freak mma nie są przeciwnicy freak MMA , tylko kryptofani freak MMA którzy zazdroszczą nam coming outu , a oni chorobliwie frustrująco przez lata walczą z samymi sobą. O tym by można by napisać 5 książek psychologicznych :cool:
 
Olejnik zapowiada, że będzie druga gala. Widać kują medialne żelazo póki gorące. Dobra szkoła PR.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top