Royal Division

Status
Not open for further replies.
Patrzcie kto zabrał głos. Ciekawe czy wyjdzie do Murana.

1648980413345.png
 
Czy ten kretyn jebany już przeprosił z łzami na polikach, czy musimy czekać do przyszłego tygodnia? Jak to czytasz kurwo to pamiętaj że na tym filmiku masz jeszcze na oba kolana klęknąć, tfu!
 
@99picks

Pika pika

Pamiętasz jak gadalismy o tym , że Królik ryzykuje i będzie mega uważał.


Królik nie powiedział - potrzymaj mi piwo.

On usiadł zamówił 500 piw i zbudował na naszych oczach piramidę Cheopsa, aż ludzi z baru wywaliło.

:boss::cool::boss:


Ciekawe czy już dostał wp....l na mieście.
 
Oprócz tego że jest aktorem , to ja nic nie wiem o tym gościu , a tu wychodzi, że to dobry zadymiarz.

 
Ostoja moralności Mlekozyniak wcześniej mówił, że wziąłby młodą Ukrainkę na chatę i jego marzenie to kogoś zgwałcić
comment_1648998208j8K3OTkD0UOHnRB1kvobWE,w400.jpg
 
Wbije ten pal kurwaaa... Bo nie mam z nim co zrobić, wbije ten pal bo mam kaca i chuj!
m3.jpg

A wy idźcie po Antoniego.
 
Dziennikarz Onetu po trochu uważa ,że zrobił się lans like'owy na jechanie po Króliku.





Królik kozłem ofiarnym systemu ?!




 
Last edited:
Panowie nie zdziwię się jak odwołają ta walkę wieczoru a cała akcja od początku będzie służyła tylko po to by wypromować gale.
 
Królik przemówił.


Już w sobotę druga konferencja Royala :cool:


- Nasza prowokacja - pisze na portalu Antoni Królikowski (post ukazał się w nocy z 3/4.04) - wynika z tego, że w dzisiejszym świecie największą oglądalność i największe zasięgi, a co za tym idzie, największe możliwości finansowe dają kontrowersje (...). Chcemy zwrócić uwagę na to co wyprawia się na Ukrainie i możemy zapewnić realną pomoc. To jest cel naszej akcji – zebranie środków na pomoc przyjaciołom z Ukrainy, z którymi jesteśmy całym sercem - podkreśla Królikowski, który jest twarzą organizacji odpowiadającej za przygotowanie gali.

Jednocześnie aktor pisze, że przeprasza za to, że "nasza inicjatywa wzbudziła tyle emocji". I podkreśla, że spotkanie sobowtórów prezydentów Żeleńskiego i Putina nie miało być walką. Jak utrzymuje - Zaplanowana jest symboliczna akcja. Jestem aktorem, filmowcem, nie zajmuje się zawodowo sportem, ale kiedy poznałem historie tej niezwykłej przyjaźni dwóch sobowtórów, wiedziałem, że musi usłyszeć o niej świat - pisze.

Wycofuje się z pomysłu pokazania "akcji" w Opolu tłumacząc, że inicjatywa "będzie przyspieszona" i zaprezentowana na kolejnej konferencji prasowej.

 
Last edited:
57D59792-5292-4959-BE26-8EDF73CEFB8B.jpeg



a few moments later…
,,Wycofuje się z pomysłu pokazania "akcji" w Opolu tłumacząc, że inicjatywa "będzie przyspieszona" i zaprezentowana na kolejnej konferencji prasowej.”
:beczka:
 
Myślałem, że Royal będzie z nami na długo , ale przez tą aferę no nie wiem , nie wiem...:frankapprove:


To kara za nie zrobienie panelu Mazur vs Bagietka :cool:
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top