Royal Division

Status
Not open for further replies.
Jeśli ktoś nie ogląda polskich programów, to tak szczerze istnieje lepsza rozrywka w Polsce od freak MMA?

Miszaa

Dawaj szczerze.

Dla mnie ? To najlepszy produkt w Polsce od dobrych kilkudziesięciu lat.
Daje szczerze, ze nie ogladam tv ani gali freków :)
 
Fajna ta konfa Royala. Do tej pory nie ma podanej godziny , kanału na YT itp :lol:

Królik słabiutko , oj słabiutko..


I jak my się dowiemy o tym międzynarodowym skandalu??!! :boss:
 
Last edited:
Może Akop to będzie ten międzynarodowy skandal :korwinlaugh:
Shocker ma swojej stajni mangerskiej ferrari ale niestety zamiast na tor to jeżdzi nim tylko w niedziele do kościoła. Mając takiego Akopa wiadomo że np konferencja z Majewskim to czyste złoto. Do tego Szeliga może wystartuje albo np Murański. Myślę, że wstarczy przestać udawać, że chodzi o walkę ze sportowcem i rzucić go na Majewskiego ( z tego co Majewski móiwł na jakimś KSW jest tam prawdziwy konfilkt). Majewskiego trenuje Mirek a Akopa Jocz to kolejny argument. Po trzecie bardzo dużo ludzi i jednego i drugiego i to mogłąby być walka o miejsce nr 2 najbardziej nielubianego freakowego zawodnika. Ubolewam, że nie wykorzustuje się potencjału małego księcia.
 
Bo Akopowi chodzi tylko o zasięgi - co sam przyznał. Po walce z Kołeckim chyba zdał sobie sprawę, że jest pośmiewiskiem i żadna bańka propagandowa KSW już nie działa. Zatem chyba zawinął się ze sportów walki i będzie próbował zdobywać popularność w inny sposób. To zwykły atencjusz, który chce być popularny, lubiany i jeszcze chce na tym zarabiać. Aktualizacja biznesplanu na życie spowodowała, że MMA raczej wypadło z kręgu zaufania :lol:
 
Klon Putina vs Klon Zeleńskiego w walce wieczoru Royal Division....

:wow:

1648925017869.png
 
Last edited:
Na miejscu królika bałbym się trochę czy go z mainstreamu tv nie wyrzucą za ten ruch.


To może mieć grube konsekwencje.

Ciekawe co Stanowski na to.
 
Jeszcze debil Krolikowski się cieszył, że będzie międzynarodowy skandal. To już rzeczywiście może dojść do najwyższych organów w tym kraju @ZELAZNAREKA


Myślisz że PIS zakaże tego pojedynku, aż tak wysoko idziemy?


W necie to może iść na ultra miliony , ludzie zaczną pytać kto to zorganizował

Odp będzie -Polska.

Na tt jest już mega burza, dużo wpisów w tym stylu.

 
Jak Królikowski chce robić zasięgi na promowaniu czegokolwiek związanego z Putinem to ja się zastanawiam jak szybko go złapią za jaja i będzie musiał to odwołać? Jadczak ma nowy temat do grillowania na luzie...
 
No właśnie. Przez taki incydent, to cały PR związany z pomocą itd pójdzie na marne.


Ale sobie Królik szykuje bat na dupę. Jestem ciekaw serio co zrobią z tym newsem media.

Poszło w cholerę.Na tt co parę minut nowy wpis o Royal Division.

Już czytam wpisy o odwołaniu gali w Opolu.


To będzie giga afera.


Są już wpisy ,, Twój ojciec przewraca się w grobie Królikowski "
 
Last edited:
Ale sobie Królik szykuje bat na dupę. Jestem ciekaw serio co zrobią z tym newsem media.

Poszło w cholerę.Na tt co parę minut nowy wpis o Royal Division.

Już czytam wpisy o odwołaniu gali w Opolu.


To będzie giga afera.


Są już wpisy ,, Twój ojciec przewraca się w grobie Królikowski "
Stanowski coś nagra, czy będzie milczał jak przy Grabku i Gromdzie? :jjsmile:
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top