Royal Division

Status
Not open for further replies.
Pewnie tym że Putin i Zelensky nie byli prawdziwi tylko sobowtóry też byłeś zaskoczony.
:pociesznymirek:

Ja wiem, że są kreacje na konfach, ale że aż takie chamskie jak Brunetka vs Blondyna i Mazur vs Bagietka to jest mega , mega , mega słabe.


Mazur jeszcze przed konfą mówił o giga konflikcie z przeciwnikiem.


Straszna marność..... Jestem rozczarowany aż takim g....m w stylu WWE.


Jeszcze gnojek gadał , że Bagietka groził mu pobiciem.

Słabe strasznie ..
 
Last edited:
Ktoś jest w szoku, że sztuczne dymy okazują się... sztuczne? :lol: Żelazna Ręka taki ekspert we freakach, a dał się zrobić w konia? Chłopie przejrzyj wreszcie na oczy i przyjmij do wiadomości, że te wszystkie freaki idą tam dla pieniędzy i zasięgów, a nie, żeby robić dymy dla samych dymów.
 
Ja wiem po co idą ,ale mówię ,NIE" aż takim ustawkom , bo to jest najgorsze szambo z WWE.

Serio żeby brunetka aż musiała z blondyną układać sobie dialogi no kuźwa.
 
Jak wygląda scalenie dwóch osób które zatrzęsły polskim freak mma :cool:


Milutki Sebix po 40

1649196074035.png
 
Ja wiem po co idą ,ale mówię ,NIE" aż takim ustawkom , bo to jest najgorsze szambo z WWE.

Serio żeby brunetka aż musiała z blondyną układać sobie dialogi no kuźwa.

Jak to mówią w branży filmowej, najtrudniej jest wyreżyserować spontaniczność :lol:
 
Szczerze? RD ma obecnie tak katastrofalny pilar, że na moje muszą się przebrandować.

To już nie może być Royal Division. Nie ma bata.
 
Bagietka nie miał walczyć z Mazurem. Oni poprostu zrobili F2F bo Bagietka mówi,że była mega stypa i chciał zadymic :cool:

Mieli miec 9 kwietnia drugą konfe gdzie miał być Bagieta oraz przeciwnik , jak i przeciwnik Mazura.


Bagietka mówi, że tylko Olejnik chciał walczyć po ogłoszeniu sobowtórów.
 
Co to jest "Pilar"?. Odpowiedz poproszę w 17 postach jeden po drugim.


Żaden problem. Pilar zmutował od PR- Public relations/ na polski kontakty z otoczeniem itp./

Niektórzy zamiast mówić ,, to wypadnie źle PRowo , zaczęli używać słowa - PilaR
Tak powstalo słowo - pilar.

To ma ,,zły pilar ,to źle wypadnie
pilarowo " itp.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top