Ronda Rousey nową dziewczyną Travisa Browne'a

coś mi się wydaję, że żoncia troszkę konfabuluje...

Z drugiej strony Rondzia prezentuje niezłe paradoksy: girl power itp. łączy z uwielbieniem dla Tysona i tą "znajomością" z Brownem
 
Uuuuuu, ciekawie. Plotki ploteczki!

EDYTA:
Jestem oczywiście oburzony, że nie ma tego na głównej. To bardzo ważny news. Sam też go umieściłem na fanpage!
 
Last edited:
a co tu sie odpierdala?
ronda-travis-660x400.jpg
 
Ma Rondzia słabość do ciężkich mizerniaków UFC - najpierw Schaub, teraz Browne. Nie nam to wybierać, ona z pewnością nie da się pobić
ibrGo2qwYwUdVC.png


BTW:
Chciałem pisać #PudelekMMA, ale jak zobaczyłem:
Uprzedzam krytykę - ten news nie jest na głównej. Nie podoba się, nie klikaj.
To się przestraszyłem i stwierdziłem, że nie piszę :(
 
mimo, że nie na głównej to dziwnie, że temat to stwierdzenie jak na ten moment tylko pokrzywdzona przyszła ex-żona rzuciła takie stwierdzenia, a sami zainteresowani cisza. trenują razem więc to, że jedzą razem posiłek dla mnie znaczy nic. to tak jakby Reem zjadł posiłek z Walusiem po czym podejrzewalibyśmy, że randkują.

mina Hapy na zdjęciu mistrzostwo świata, widziałem rano... :lol:
 
Nie widzialem calego tytulu i przez chwile pomyślałem, że zostala dziewczyną Bonda...
Co do Hapy, to nikt mu lepiej nie pokaże, jak należy robić w parterze, niż Ronda :D

A na poważnie, pchanie się z butami w cudze związki jest nie teges. Minus dla Rondy i jej gacha.
 
Last edited:
Ciekawe czy podczas intymnej sytuacji Ronda jakąś balachę przez przypadek wyciąga na Travisie
 
Ciekawe czy rozmawiają o potencjalnej walce miedzy sobą. Ronda zapewne przy sprzyjających okolicznościach mogla by wygrac :D
Tytuł tematu powinien brzmieć: Browne nowym chłopakiem Rousey, bo chyba ta ma większe jaja
 
Rondusia nie idź tą drogą. Mam nadzieję że kolejną wiadomością nie będzie informacja o ciąży.
 
Back
Top