Rewanż Jona Jonesa z Danielem Cormierem - dyskusja bukmacherska

Szady

MMARocks
Cohones
Pojawiły się pierwsze kursy na rewanżową walkę Jonesa z Cormierem. Terminu nie ma, ale możemy się spodziewać, że dojdzie do niej w pierwszej połowie przyszłego roku. BetOnline:
Jon Jones 1.40
Daniel Cormier 3.10

W sumie to dobra lokata na "Bonesa".
 
Na Unibcie 1.50, ale zakład będzie nieważny jeśli nie dojdzie do walki przed 1.08.2016
 
Poprzednio grałem, ale teraz raczej nie postawię na Jona - a już na pewno nie grubo. Wiem, że w teorii wygląda świetnie (250kg w martwym), ale jednak przez ponad roczny rozbrat z oktagonem mógł zardzewieć. Jego kondycja stoi według mnie pod znakiem zapytania.
 
Jeśli będzie mi dobrze szło w bukmacherce dalej to sporą kwotę wrzuce na Bonesa + parę stów przed czasem. Na unibecie było 1.53 teraz 1.5, ale i tak poczekam na kursy od 5dimes i Betcris.
 
ale jednak przez ponad roczny rozbrat z oktagonem mógł zardzewieć.
Come oooooon... Myślisz, że jedyny trening jaki robi przez ostatnie miesiące to siłownia? Uwierz mi, że u Jacksona też mają klatkę. Lepszych sparingpartnerów na miejscu też mieć nie można.
Jego kondycja stoi według mnie pod znakiem zapytania.
Nie zapominajmy, że to jest zawodnik #1 na świecie. Nie ten poziom.

Majątek na Bonesa.
 
Come oooooon... Myślisz, że jedyny trening jaki robi przez ostatnie miesiące to siłownia? Uwierz mi, że u Jacksona też mają klatkę. Lepszych sparingpartnerów na miejscu też mieć nie można.

Nie zapominajmy, że to jest zawodnik #1 na świecie. Nie ten poziom.

Majątek na Bonesa.

Uwierz mi, że wiem o tym :) Jednak nie jest to tak świetny kurs, jak przy UFC 182 (nawet 1.50 na unibecie). Rozbrat z oktagonem niejednego już ... osłabił.
 
Uwierz mi, że wiem o tym :) Jednak nie jest to tak świetny kurs, jak przy UFC 182 (nawet 1.50 na unibecie). Rozbrat z oktagonem niejednego już ... osłabił.
Ja myślę, że sportowa złość dodaje mu motywacji i doda sił w walce, i nawet jeśli dojdzie do niejednogłośnej decyzji, to raczej na jego korzyść. W kursie 1.4 widzę zysk, choć nieznaczny.
 
Back
Top