Rewanż Jona Jonesa z Danielem Cormierem - dyskusja bukmacherska

Szady

MMARocks
Cohones
Pojawiły się pierwsze kursy na rewanżową walkę Jonesa z Cormierem. Terminu nie ma, ale możemy się spodziewać, że dojdzie do niej w pierwszej połowie przyszłego roku. BetOnline:
Jon Jones 1.40
Daniel Cormier 3.10

W sumie to dobra lokata na "Bonesa".

allan77

KSW
Light Heavyweight
Na Unibcie 1.50, ale zakład będzie nieważny jeśli nie dojdzie do walki przed 1.08.2016

Puczi

Dobry człowiek
Poprzednio grałem, ale teraz raczej nie postawię na Jona - a już na pewno nie grubo. Wiem, że w teorii wygląda świetnie (250kg w martwym), ale jednak przez ponad roczny rozbrat z oktagonem mógł zardzewieć. Jego kondycja stoi według mnie pod znakiem zapytania.

HeyPussyRUstillThere

UFC
Middleweight
Jeśli będzie mi dobrze szło w bukmacherce dalej to sporą kwotę wrzuce na Bonesa + parę stów przed czasem. Na unibecie było 1.53 teraz 1.5, ale i tak poczekam na kursy od 5dimes i Betcris.

Solaris

UFC
Welterweight
ale jednak przez ponad roczny rozbrat z oktagonem mógł zardzewieć.
Come oooooon... Myślisz, że jedyny trening jaki robi przez ostatnie miesiące to siłownia? Uwierz mi, że u Jacksona też mają klatkę. Lepszych sparingpartnerów na miejscu też mieć nie można.
Jego kondycja stoi według mnie pod znakiem zapytania.
Nie zapominajmy, że to jest zawodnik #1 na świecie. Nie ten poziom.

Majątek na Bonesa.

Puczi

Dobry człowiek
Come oooooon... Myślisz, że jedyny trening jaki robi przez ostatnie miesiące to siłownia? Uwierz mi, że u Jacksona też mają klatkę. Lepszych sparingpartnerów na miejscu też mieć nie można.

Nie zapominajmy, że to jest zawodnik #1 na świecie. Nie ten poziom.

Majątek na Bonesa.

Uwierz mi, że wiem o tym :) Jednak nie jest to tak świetny kurs, jak przy UFC 182 (nawet 1.50 na unibecie). Rozbrat z oktagonem niejednego już ... osłabił.

straszny_raptor

Legacy FC
Lightweight
Uwierz mi, że wiem o tym :) Jednak nie jest to tak świetny kurs, jak przy UFC 182 (nawet 1.50 na unibecie). Rozbrat z oktagonem niejednego już ... osłabił.
Ja myślę, że sportowa złość dodaje mu motywacji i doda sił w walce, i nawet jeśli dojdzie do niejednogłośnej decyzji, to raczej na jego korzyść. W kursie 1.4 widzę zysk, choć nieznaczny.