RDA czy McGregor - ankieta!

Kogo typujecie do zwycięstwa?

  • Conor McGregor

    Votes: 60 37.0%
  • Rafael dos Anjos

    Votes: 102 63.0%

  • Total voters
    162
Jak szaleć, to szaleć. Zakładając, że McGregor pokona RDA (nie mogę tego wykluczyć), to zacznie machać szabelką w kierunku dywizji 77 - a tutaj dywizja jest bardzo solidna. Skoro część osób zaczyna się bać o losy Caina czy Werduma w starciu z Conorem (wiem, że żartują ale zawsze), to tacy z 77 nie powinni sprawić mu problemu, prawda :D?
 
Ludzie proszę. Jakie 77kg? Może zamiast walczyć o pas z DC to Jones podejmie Conora?
Ma conajmniej kilku solidnych kandydatów w piorkowej i lekkiej i niech pierw tam się bije i udowodni, że jak tak dobry na ile kreują go (psycho)fani i media/ufc.
 
Conor niech najpierw sprawdzi się w roli mistrza. Wiele osób uchodziło za takie, których ubić się nie da - Emelianenko, Velasquez, Dos Santos, Aldo, Barao, Rousey, Silva - a tymczasem zawsze znalazł się ktoś, kto był w stanie ich pokonać. Nie inaczej będzie tym razem - prędzej czy później McGregor przegra. Potwierdzą się jego słowa - przyjdzie młodszy od niego goryl i go "zabije".
 
Nie no poprostu McGrzesiu przegra, jak nie trafi na początku to przegra, Mendesowi brakło tlenu i nie dokończył tego co zaczął, ale RDA to zrobi.

(tak wogóle to mi się dzisiaj w nocy śniło jak RDA trafia Conora pod siatką i dobija uderzeniami, chociaż Conor już nie przytomny) nie wiem czemu miałem taki sen, bo jeszcze nie zacząłem się jarać tą walką za daleko do niej.
 
Jakie daleko, 2 miesiące panie, daleko to było dopiero do walki Aldo vs. McGregor a mimo to i tak się jarałem.
 
Walka na 4 miesiące przed UFC 200 to jednak spore ryzyko dla Dany i spółki, jeśli mają zamiar wystawić na tej karcie Conora.
 
Dupy ostatnio dają Brazylijczycy, którzy trenują u siebie w kraju. :) RDA od kilka lat trenuje pod okiem Rafaela Cordeiro w amerykańskim Kings MMA.

Słuszna uwaga, mimo że klub bardziej Brazylijski niż Amerykański, to jednak ci trenujący w Brazylii dają ciała, chociaż zobaczymy. Werdum dopiero będzie miał fajny test zaraz ;)
 
Walka na 4 miesiące przed UFC 200 to jednak spore ryzyko dla Dany i spółki, jeśli mają zamiar wystawić na tej karcie Conora.
Jakie ryzyko, przecież Dos Anjos nie jest im potrzebny na UFC 200, więc jego pewna klęska z McGregorem nie zepsuje im koncepcji
 
Walka na 4 miesiące przed UFC 200 to jednak spore ryzyko dla Dany i spółki, jeśli mają zamiar wystawić na tej karcie Conora.

A w życiu. Aldo teraz dostanie Maxa, sklepie go. Conor przegra z RDA, łysy powie że najlepiej czuje się jednak w tej niższej kategorii i bez sensu było dawać mu od razu walkę o pas w tej cięższej i jest wymarzony rewanż na UFC 200 Aldo - McGregor.
 
UFC nie moze pozwolic zeby kolejny super fight przeszedl im kolo nosa. GSP-Silva, Silva-JBJ... Za duzo kasy utonelo przez wahania zawodnikow. Podejrzewam, ze jak JBJ cos krzyknie o walce w HW to zaraz go z Cainem zestawia :lol: A jeszcze jest mysza z Cruzem.
 
A w życiu. Aldo teraz dostanie Maxa, sklepie go. Conor przegra z RDA, łysy powie że najlepiej czuje się jednak w tej niższej kategorii i bez sensu było dawać mu od razu walkę o pas w tej cięższej i jest wymarzony rewanż na UFC 200 Aldo - McGregor.
A Frankie znowu wyruchany...
 
Jakie ryzyko, przecież Dos Anjos nie jest im potrzebny na UFC 200, więc jego pewna klęska z McGregorem nie zepsuje im koncepcji
Optymistycznie do tego podchodzisz. Jest spora szansa na jakąś kontuzję/KO w tej walce, która mogłaby wyeliminować któregoś z jej uczestników na dłuższy czas, niż 4 miesiące.

A w życiu. Aldo teraz dostanie Maxa, sklepie go. Conor przegra z RDA, łysy powie że najlepiej czuje się jednak w tej niższej kategorii i bez sensu było dawać mu od razu walkę o pas w tej cięższej i jest wymarzony rewanż na UFC 200 Aldo - McGregor.
Dobrze to wykombinowałeś.
 
Optymistycznie do tego podchodzisz. Jest spora szansa na jakąś kontuzję/KO w tej walce, która mogłaby wyeliminować któregoś z jej uczestników na dłuższy czas, niż 4 miesiące


Dobrze to wykombinowałeś.
No, masz rację, Conor to też człowiek... Zaraz, czy na pewno? nie no, myślę że wygra z Dos Anjosem ale nie w taki sposób jak z Aldo;) prędzej na punkty bym to widział albo pod koniec walki przez TKO.
 
No, masz rację, Conor to też człowiek... Zaraz, czy na pewno? nie no, myślę że wygra z Dos Anjosem ale nie w taki sposób jak z Aldo;) prędzej na punkty bym to widział albo pod koniec walki przez TKO.
No właśnie, zakładając, że nawet wygra, to jednak ryzyko jakichś rozcięć, bądź urazów wykluczających go na dłużej niż te 3-4 miesiące, jest całkiem spore.
Idą na całość :D
 
No, masz rację, Conor to też człowiek... Zaraz, czy na pewno? nie no, myślę że wygra z Dos Anjosem ale nie w taki sposób jak z Aldo;) prędzej na punkty bym to widział albo pod koniec walki przez TKO.
Ty chyba nie ogladales Dos Anjos vs Pettis jak myślisz, że conor będzie go kontrolował przez 5 rund :D gdzie może jeszcze w parterze? Kopalnia beki jak to się czyta. RDA rozjedzie waszego irolka i rudy wróci do obijania gości o głowę niższych gdzie czeka już Edgar i Aldo.
 
A Frankie znowu wyruchany...

Hmm, tak po namyśle to pewnie teraz będzie walka Frankie - Aldo, Conor - RDA. Co by się nie stało w walce Conor - RDA, zwycięzca (czyli Aldo) zawalczy z McGregorem (pewnie przegranym z RDA, po czym łysy zacznie gadać że gdyby miał dwie walki w tej dywizji to by walka wyglądała inaczej, a tak to zbyt duży skok, to ciągle fenomenalny zawodnik i teraz Aldo dostanie szansę rewanżu, po którym Conor prawdopodobnie na stałe wskoczy do wyższej wagi).
 
Ankieta na stronce UFC, kto wygra, więcej ludzi za Conorem :(
 

Attachments

  • ankieta.jpg
    ankieta.jpg
    24.1 KB · Views: 21
stawiam na Conora bo w walkach o wysokiej randze zawsze przegrywają Ci, na których stawiałem.
 
Back
Top