RDA czy McGregor - ankieta!

Kogo typujecie do zwycięstwa?

  • Conor McGregor

    Votes: 60 37.0%
  • Rafael dos Anjos

    Votes: 102 63.0%

  • Total voters
    162
Powtórka z rozrywki po raz 3 już. Ehh ja na Conorze z jednego domu na 2 jego walkach zrobilem 4 chałupy. Teraz w marcu bede mial 8.

#HypeTrain
 
Powtórka z rozrywki po raz 3 już. Ehh ja na Conorze z jednego domu na 2 jego walkach zrobilem 4 chałupy. Teraz w marcu bede mial 8.

#HypeTrain
Chyba do sprzątania :star wars:
foto.jpg
 
Conor. Przed walką z Aldo mówiłem że jeśli to wyciągnie to już nigdy w niego nie zwątpie :lol:
 
Szczerze powiedziawszy brazole w ostatnim czasie po wejściu nowych przepisów antydopingowych dają ciała po całości, w zasadzie RDA jako jeden z niewielu się wyłamał, ale w sumie walka trwała króciutko, Cerrone zaczął wolno i oberwał. Jestem cholernie ciekaw tego starcia, ale szkoda mi Aldo, ten facet musiał dostać rewanż.
 
W walce z Porierem, Mendesem i Aldo obstawiałem przeciwko Conorowi, tym razem stawiam, że tak jak w wymienionych walkach Conor trafi i dobije na ziemi. McGregor ma mocny cios i mega timing. Wkurwia gadką, ale jest naprawdę mocny.
 
Szczerze powiedziawszy brazole w ostatnim czasie po wejściu nowych przepisów antydopingowych dają ciała po całości, w zasadzie RDA jako jeden z niewielu się wyłamał
Dupy ostatnio dają Brazylijczycy, którzy trenują u siebie w kraju. :) RDA od kilka lat trenuje pod okiem Rafaela Cordeiro w amerykańskim Kings MMA.
 
Patrząc na chłodno wydaje mi się, że RDA powinien to ogarnąć. Ale Conor to jest jakiś magiczny wojownik i bałbym się nawet o Caina w starciu z McGregorem :(
 
nie przekonuje mnie ten Macsiurek, mial slabych rywali, a walka z Aldo nie byla walka, udalo mu sie go trafic i tyle, komus bez treningu tez mogloby sie udac. Aldo powinien dostac rewanz, albo zestawic Macsiurka z zapasiorem Egdar bylby dobry.
 
nie przekonuje mnie ten Macsiurek, mial slabych rywali, a walka z Aldo nie byla walka, udalo mu sie go trafic i tyle, komus bez treningu tez mogloby sie udac. Aldo powinien dostac rewanz, albo zestawic Macsiurka z zapasiorem Egdar bylby dobry.
Szkoda ze nikomu wczesniej sie nie udało.
 
Bo to jest tak ze nie zawsze najlepszy wojownik wygrywa walke i nie najszybszy biegacz wygrywa wyscig.....
 
Jeśli Conor to serio ogarnie to świat MMA nigdy już nie będzie taki sam :p Lecz i tak liczę na solidne lanie od RDA i żadnego podpalania się żeby zabic w pierwszej akcji...
 
RDA. Nie lubię Conora, ba, można powiedzieć, że ze względu na jego pajacowanie szczerze nim gardzę jako człowiekiem. Jako zawodnik MMA - fakt, ma bardzo dobrą stójkę i może ona być niezwykle kłopotliwa. Jeśli RDA będzie chciał bawić się w stójce - może przegrać. Jeśli włączy tryb dzika w zapasach - rozwalcuje Conora jak naleśnik. I tego sobie i RDA szczerze życzę.
 
Król jest tylko jeden.
Dokładnie. Tylko szkoda, że Sonnen już raczej nie wróci do oktagonu.
#teamDosAnjos
Życie jest przewrotne. Mnie, zaciekłemu antybrazolowi, po raz drugi każe być w ichnim teame, ale #teamRDA

Natomiast szukając pozytywów w ewentualnie niespodziewanym rozstrzygnięciu tej walki... po RDA będzie czekał Robbie. Tu gadanie Conora niewiele da, a na ważeniu Rudzielec może zbrukać swoje zielone spodenki ;)
 
Rudy jak najbardziej może ogarnąć, niby przeskok parę kg, ale fizycznie nie będzie odstawał nic, a nic od Brazylijczyka. Inna sprawa to styl i fizyczność obu.
Szacunek dla obu, minimalnie skłaniam się ku RDA :)
 
Szczerze mówiąc, mnie bardziej interesowałaby walka z kimś z kategorii 77 kg. Robbie/Carlos/Rory - tutaj mielibyśmy piękną bitkę. Myślę, że w tej kategorii zaporą nie do przejścia dla McGregora mógłby okazać się już Matt Brown.
 
Szczerze mówiąc, mnie bardziej interesowałaby walka z kimś z kategorii 77 kg. Robbie/Carlos/Rory - tutaj mielibyśmy piękną bitkę. Myślę, że w tej kategorii zaporą nie do przejścia dla McGregora mógłby okazać się już Matt Brown.
Kiedyś takie rozkminki to byłoby czyste sajenfikszon, ale widzę że to się dzieje na prawdę :lol:

Przecież to są dwa razy większe chłopy lol
 
Back
Top