Rafał M.

Ale jak by tak dostał 15 lat,po tym czasie wychodzi na wolność i od razu walka w KRS1 na jubileuszowym KRS1 100 z aktualnym mistrzem :tellmemore:
I ta zapowiedź:
Po 15 latach spędzenia w klatce, wraca do NAJLEPSZEJ FEDERACJI NA STARYM KONTYNENCIE (od KRS1 62 federacja najlepsza w Europie, mianuje się na najlepszą na starym kontynencie. przyp.autora)
Metafizyczny,boski,ma szansę zostać w walce ukoronowany. W poprzedniej klatce nie było Mu dane.. :waldeklaugh:
I po powrocie na przetarcie dać mu Materle. Może i Michał nie będzie w najlepszej formie fizycznej, ale za to serca mu nigdy nie zabraknie!
 
I po powrocie na przetarcie dać mu Materle. Może i Michał nie będzie w najlepszej formie fizycznej, ale za to serca mu nigdy nie zabraknie!
"Zawodnicy mają sobie od wielu lat coś do udowodnienia. Rafał sprzedał Michałowi nóż. Ten nie zapłacił...ZŁA KREW leje się już 15 lat. Teraz w końcu nadszedł CZAS ZEMSTY"
KRS1 100 BAD BLOOD- TIME OF THE REVENGE. ONLY ON PPV.
 
Masa nigdy nie byl dowodzacym. Czolowy tak ale nic wiecej. Tym bardziej ze maja juz uchola ktory poszedl na wspolprace to kolejny im jest zbedny.

Ale czy nie zlecił morderstwa lub nawet sam kogoś nie odjebal to już nie wiemy. Nie chce mi sie wierzyć, ze bylo tak jak to opisywal w książkach, ze wszyscy swirowali, a on stal z boku. Ogolnie uważam, ze prorok mogl zatuszować pewne sprawy majac w perspektywie wspolprace z kumatym goscem ze szczytu grupy na ktora poluja. Bilans zyskow i strat.
 
Napewno masa nie byl plotka . Ale nie byl też na samym szczycie , Więc w jego przypadku korona byla możliwa . U Rafała jest to bardzo mało prawdopodobne, wręcz nierealne
 
A tego nie oglądałem, widzialem za to Bandziory, wiec radzę uwazac, wiem jak dostać się na sam szczyt, tylko z innym zakończeniem :fro::hitman::boystop:

A tak na powaznie to zamkneli ten temat na GS? Gdzie gangsterzy się wyzywali :(
 
To fotka zabezpieczonych u Moksa fantów :jarolaugh:
Ja dzisiaj na bzdury wydałem
5b46f5b47e952_p.jpg
 
Zazdroscisz ze nie masz takiej wiedzy jak my:joanawhat:tez kiedys bylem malo kumaty wyrobisz sie mordo jeszcze:lesnarhappy:

Phew, kurwa, kiedyś byłem bardziej kumaty jak siedziałem w świecie osiedlowym, ale jakoś za tym nie tęsknię. Im mniej wiesz, tym lepiej śpisz.

A w temacie pana Mopsa to czekam tylko na jakąś inbę i wywlekanie brudów jebanych patusów :D
 
"Zawodnicy mają sobie od wielu lat coś do udowodnienia. Rafał sprzedał Michałowi nóż. Ten nie zapłacił...ZŁA KREW leje się już 15 lat. Teraz w końcu nadszedł CZAS ZEMSTY"
KRS1 100 BAD BLOOD- TIME OF THE REVENGE. ONLY ON PPV.
A sędziować starcie będzie główny boss szczecińskiego półświatka
K.JPG
 
Back
Top