Rafał M.

Czytając komentarze na tej patologicznej stronce, która wrzucal Tytus miesiace temu (albo i wcześnie) można było wywnioskować dokładnie to samo :D
Swoją drogą wydaje mi się, że szczeciński raper "Major SPZ" to brat Moksa. Obczajcie sobie zdjęcia ich obu, wyglądają tak samo. Major nawija, że zajmował się gangstera, dillerka + mieszkał parę lat w Norwegii, a w artykule opisali, że gang Moksa rozprowadzał tam narkotyki. Jak jego też przymkną to poczuje się jak prywatny detektyw :roberteyeblinking:
Pawel M. tez juz latał po internetach:tellmemore:
 
A co wy jakąś blokadę daliście na ten temat? Po co przecież to forum na którym pisze się o wszystkim
 
Przemyslalem to. Przeciez telefony i aparaty tez moge zawirusowac, troche analizy obrazu i voila ;)
A umiesz zhakowac i zalozyc haslo na plyte glowna jak tajger?

Co do tematu, to na miescie wszyscy o tym gadali inna kwestią jest to ile prawdy jest w gadaniu na mieście. Oczywiscie temat bardzo chwytliwy bo to w koncu "zawodnik mma" czyli media dalej beda ciagnac temat fajterow jako gangsterow i krwiorzerczych bestii. Szkoda tylko, ze jiz pozytywnych wiadomosci nie chca rozpowszechniać
 
Jeszcze nikt tego nie napisał, więc ja TEORETYCZNIE zapytam:
Czy ostatnie zatrzymania mogą mieć coś wspólnego z zatrzymaniem Michała M. ? :zakręcony:
Czy jest możliwe, że ktoś pozbył się konkurencji i jednocześnie załatwił sobie przepustkę na wolność? :zakręcony:

images (1).jpeg
 
Jeszcze nikt tego nie napisał, więc ja TEORETYCZNIE zapytam:
Czy ostatnie zatrzymania mogą mieć coś wspólnego z zatrzymaniem Michała M. ? :zakręcony:
Czy jest możliwe, że ktoś pozbył się konkurencji i jednocześnie załatwił sobie przepustkę na wolność? :zakręcony:

View attachment 11485
Wszystko jest mozliwe. W artykule niby jest ze jakis mlody gangster( kurwa jak to brzmi chujowo) sie rozprul na nich ale wcale bym nie byl zdziwiony gdyby Cipek szepnal cos na ucho...
 
@TYTUS wrzuć link do tej strony "gazeta szczecinska" (czy jakoś tak) gdzie były w komentarzach pod artykułem wypowiedzi tych anonimowych gangsterów. Pięknie sie to czytało
 
Back
Top