QUIZ O MMA

Droni

Bellator
Welterweight
Chciałbym zorganizować Quiz na chacie. Jakiś na 100% bym znalazł i zasady byłyby takie 20 pytań. 3 ostatnie Killery, podwójnie punktowane. Normalne pytanie za 3 pkt. A jeśli byłoby 18 osób i + podzielił bym na grupy i wtedy np. 3 grupy i dwóch najlepszych wychodzi i spotykają się w wielkim finale. Nie spodziewam się za dużo chętnych, ale jeśli kilka osób wyrazi chęć to mogę zorganizować jutro o 18 np. Ale to zależy od Was. ;]. Nie musi być to tylko jeden quiz. Ale jak mowie zalezy od Was. ;))))
 
Raczej mogłeś to w HP ogłosić. No i jaka idea ? Sama zabawa czy jakieś piwo można wygrać ?
 
Na zasadzie kto 1szy ten lepszy, drugie miejsce 2pkt, 3cie miejsce 1 pkt. Zapomnialem oglosic, pardon. Nie wiem czy ja bd mogl o 19 ;/. Dam znac dzisiaj koło 19:30-20.
 
Skąd ja to znam. Quiz o skokach narciarskich :-) Takie same zasady jakie proponuje Droni. Czyżbyśmy sie kiedyś tam nie spotkali ? :-)



Jestem na tak
 
Zgłaszam się choć raz ktoś wrzucił coś takiego kiedyś i się często gęsto powykładaliśmy...wiedza, a pamięć to 2 inne rzeczy. Każdy z Nas wie ile rund mają ME w UFC ale nie każdy pamięta(poza Venomem) jakie 3 walki były nominowane w 2011 do FOTY...
 
Ja też chętnie wziąłbym udział, ale podobnie jak Cactusowi pora mi nie za bardzo odpowiada. Gdyby przesunąć start na 19-20 to wchodzę.
 
D&G to akurat przecież łatwe :P
Shogun Hendo, Frankie Maynard II & III
Postaram się być.
 
Ja o 19 trening więc totalnie zły termin... nie lepiej poczekac do weekandu i lepiej to jakoś przemyslec ?
 
oj wtedy to Champions League. o 19:00 Quiz - http://flash-chat.pl/chat.php?chatID=10010087







Na tym czacie.







No przykro mi. Wielu osobom nie pasuje. Jesli quiz wypali to mogę zrobić taką jakby ''Ligę''
 
Mam taką propozycje zeby punktowac tylko tego kto pierwszy da odpowiedz. Bo co to za trudnosc przepisac po tym co byl pierwszy a pkt. też wpadaja za nic praktycznie.
 
Kazdy bedzie miał 15 sekund na odpowiedź od pytania. Watpie ze duzo osób będzie przepisywać ;).
 
Pytania na jutro przyszykowane, będzie ciężko, ale momentami i łatwiutko ;).
 
Te oficjalnie nominowane przez Sherdoga chyba to Alvarez vs Chandler, Shogun vs Hendo i...nie mam pojęcia.
 
Ale wszyscy tego nie pamiętają, wiecie z resztą o co Mi chodzi.
 
Przypominam o Quziie o 19 na chacie - http://flash-chat.pl/chat.php?chatID=10010087
 
Back
Top