QUIZ O MMA

Klasyfikacja generalna cały czas będzie prowadzona. Jeszcze kilka osób się opowie i jutro Quiz o 18 ;). Bo sorra ale no inaczej nie mogę ;]
 
Pytania już niemal skończone, będzie o wiele łatwiej niż ostatnio ale trudniej wydaje mi się niż z Valtonenem ;)
 
Szkoda, że nie mogę sie wykazać wiedzą, ale znowu trening więc odpada... miłej zabawy życzę :)
 
Jutro może Mi się nie udać ale w poniedziałek tak. Pytania jak dla Mnie opór hardcore...
 
Proponowałbym wprowdzaić jakiś limit czasu na odpowiedź, np. 5 sec i odliczać w komentarzach. Bo inaczej to będzie konkurs wiedzy o google, a nie quiz o mma:-)
 
Uwierz mi lugasek, że przy pytanich takie jak padły ostatnim razem, to 20 sekund było optymalnym czasem na udzielenie odpowiedzi (wydaje mi się, że ciężko było o to, aby sprawdzić coś w googlach).
 
znac rozwiazanie a wpisac go bez literowek w czasie to tez roznica, nie widzialem ostatnio szansy zeby szukac w goglach
 
http://www.flash-chat.pl/chat.php?chatID=0700997999998







Można mieć dwie literówki. 20 minut do Quizu ;]
 
2, ale TO JA odpowiedziałem na najtrudniejsze pytanie :D


stoner zmiażdzył wszystkich GRATY I SZACUN WIELKI SZACUN :)
 
Bardzo chętnie wezmę udział w nastepnej edycji:D Zajebista inicjatywa pokazująca, że cohones to coś więcej niż tylko flame-wary jak walczy Pudzian xD Dobra organizacja i fajna atmosfera na czacie. Z góry dziękuje za gratulacje, nie sądziłem, że tak dobrze mi pójdzie
 
@VoRaNeK liczba pkt też tajemnica :-) Graty dla wszystkich finalistów,a przede wszystkim dla stonera. Mi do finału sekundy zabrakło :-)
 
Back
Top