QUIZ O MMA

Był finał. Miejsce mało istotne
shy.gif


Dokładnie :P



Pytania były bardziej wyważone, fajna cała inicjatywa w ogóle. Szkoda tylko, że poniedziałki i środy w tych godzinach mi nie pasują :-/



15 - 20 sekund to dobrze ustalony czas.
 
Grupa A



Bardzo dobry występ Visa, który zgromadził 9 pkt, bezpośrednio z nim awansował Keesdablju ze zdobyczą 5 pkt. Do walki o LL awansowali Cactus(2) i Hunter (4). Nikuya z jednym punktem zajął 5 miejsce,a FR3Z bez punktów ostatnie.



Grupa B



Teoretycznie najsłabsza z grup. Awansowali DamianAncelotti (3) i Voranek również (3). Do szansy na LL dostali się Egraam i Piki po 2 pkt. KidFuture zdobywając honorowy 1 pkt zajął 5 miejsce, a Artti bez punktów zajął szare ostatnie miejsce.



Grupa C



W tej grupie walka trwała do samego końca. Bezpośrednio awansowali Vaicavalo ze zdobyczą 11 pkt, oraz stoner, który uzbierał 9 pkt. Do grupy pościgowej LL awansowali Hokus (4) i Nikuya (2). Krystian i Peter pokazali nam, że zbytnio nie chcą się jakoś nie ujawniać że są wybitnymi MMAOWCAMI i zajęli ex aque ostatnie miejsce ;).







LUCKY LOOSERS



Na pytanie z jakiego kraju pochodzi Igor Vovchanchyn najszybciej odpowiedzi udzielili spadkowicze z grupy A czyli Cactus i Hokus i oni jako szczęśliwi przegrani awansowali do finału







FINAŁ







Finał od drugiego pytania był koncertem jednego gracza był nim Stoner, który uzbierał 20 pkt tym samym zyskując żółty plastron ''lidera pojebów'' bez obrazy xD. Na drugim stopniu podium uplasował się vaicavalo z liczbą 10 pkt, wygrał ze Stonerem w grupie, w finale już tak kolorowo nie było. Podium uzupełnił DamianAncelotti (8pkt). Tuż za czołową trójką wylądował Lucky Looser Hokus (6pkt). Na 5tym miejscu ex aque Visu i Keesdablju po 4 punkty. Na 7mej lokacie Cactus(LL) z dwoma punktami. Na ostatniej pozycji w finale Voranek z zerową ilością punktów.







Klasyfikacja Generalna







1.Stoner 100 pkt



2.Vaicavalo 80 pkt



3.DamianAncelotti 60pkt



4.Hokus 50 pkt



5.Keesdablju 45 pkt



5.Visu 45 pkt



7.Cactus 36 pkt



8.Voranek 32 pkt



+



9.Nikuya 10 pkt



9Egraam 10 pkt



9.Piki 10 pkt



9.Hunter 10 pkt
 
@lugasek


Zawodnik obecnie walczący dla Bellatora posiadający w ikckboxingu rekord 40-14.


Odp. Cosmo Alexandre
 
Bardo fajna sprawa, jak dla mnie o dziwo to pytania w finale były troszeczke łatwiejsze od grupowych, ale też bardzo prostymi ich nazwać nie można było. Strzeliłem gafę w pytaniu o słynny slam Rampage'a, bo nie doczytałem i myślałem że chodzi o cios (napisałem Wanda zamiast Arony xD), ale jestem zadowolony bo zdobyłem 2 pkt :D.
 
Heh, w finale bylo kiepsko :-)



Wydaje mi sie, ze nie ma chyba zbytnio co zmieniac. Gratulacje dla Stonera i podziekowania dla Droniego za organizacje.



Ogolnie, quiz przebiegl w luznej i przyjaznej atmosferze :-)
 
Zawodnik obecnie walczący dla Bellatora posiadający w ikckboxingu rekord 40-14.


klik



Z przepisaniem/ skopiowaniem, myśle że zajęłoby mi to ok. 10 sec.







Myśle, że 10 sec. to odpowiedni na czas, żeby uniknąć oszukiwania przez google.
 
lugasek, wątpię żebyś tak zrobił. najlepiej to powiedzieć, a nie wziąć w tym udziału. :) tutaj oszukiwanie jest nieuniknione, każdy zgapia odpowiedzi.
 
Nie biore udziału, bo będzie mnie korcić, żeby oszukiwać, jak zmniejszycie czas to może wezme udział:-)
 
To ja nie wiem jakiego Ty masz neta i jak szybko piszesz ;) dla mnie w 15 sek. zobaczenie pytania, przełączenie na google, wyszukanie, wrócenie na chat i wpisanie odp byłoby niemożliwe.
 
Można mieć otwarte 2 okna jednocześnie. Ale nie będe się wymądrzał, nie brałem udziału, więc powinienem siedzieć cicho, ale ja lubie dużo gadać:-)







@droni



Wrzucisz wszystkie pytania?
 
Jaką • • Ksywę • • nosi Rafael Cavalcante?



(Feijao)







Ile gal Pride odbyło się po za Japonią?



(2)







Jak nazywał się facet, który jako pierwszy pokonał Fedora Emelianenke?



(Tsuyoshi Kohsaka)







W jakiej wadze przed zbiciem do lekkiej walczył Yancy Medeiros (9-0)



(średniej)







Z kim w Bellatorze zmierzył się Josh Neer?



(Eddie Alvarez)







Z jakiego kraju po USA i Brazylii jest obecnie najwięcej fighterów w Bellatorze?



(Rosja)







Który zawodnik wchodził do Bellatora z rekordem 19-0 i na starcie dostał w dupę (przegrał)?



(Nazareno Malegarie)







Z kim swoją pierwszą walkę przegrał Jon Olav Einemo?



(Fabricio Werdum)







Z kim Kevin Randlemann stracił pas mistrza świata UFC w wadze ciężkiej



(Randy Couture)



Który zawodnik Bellatora ma rekord 40-14 w Kick-Boxingu i z powodzeniem walczy w tejże organizacji Bjoerna Rebneya?



(Cosmo Alexandre)







Jak nazywała się ostatnia gala Pride?



(Kamikaze)







Zuluzinho pokonał naszego jednego zawodnika podaj nazwę tegoż o to fightera



(Rafał Dąbrowski)







Na której gali KSW walczył najcięższy zawodnik?



(KSW 14)







Który z zawodników wygrał ostatni turniej w UFC?



(Demetrious Johnson)







Kto dzierżył pas mistrza UFC w wadze średniej przed Andersonem Silvą?



(Rich Franklin)







Ile minut Thales Leties wytrzymał z Andersonem Silvą?



(25)







Z kim swoją ostatnią walkę w Oktagonie wygrał Mark Coleman?



(Stephan Bonnar)







Z kim najkrócej w karierze walczył Jose Aldo?



(Cub Swanson)







Który zawodnik był jedynym mistrzem PRIDE w wadze lekkiej?



(Takanori Gomi)







Amar Suloev w swojej ostatniej walce pokonał m.in. rywala Mameda Khalidova, z jakiego kraju był ten jego ostatni rywal?



(Polska)







Z kim w słnnej walce Quinton Jackson zapodał potężnego Slama, fundując jedno z najlepszych KO w historii?



(Ricardo Arona)







Który reprezentant Armenii walczył z Jose Aldo o prymat w kategorii piórkowej wówczas w WEC?



(Manny Gamburyan)







Podaj przynajmniej jednego zawodnika, który walczył na gali PRIDE, która miała nieoficjalnie największą publiczność ponad 90 tysięcy ludzi!. Była to z gal DYNAMITE



(http://en.wikipedia.org/wiki/Pride_Shockwave)







Leonard Garcia mimo 4 porażek z rzędu nadal utrzymuje się w UFC. Kto będzie jego następnym rywalem?



(Cody McKenzie)







Jak nazywał się Niemiec walczący dla Pride(stoczył tam 3 boje w dodatku przegrane), mający 100 walk w kickboxingu?



(Stefan Leko)







Podaj dwóch Rosyjskich lekkich o których mowa w tym krótkim fragmencie:



Jeden z nich walczy w Bellatorze, gdzie przegrał w debiucie, drugi z nich stoczył 3 zwycięskie walki dla JUEFSI(UFC)



(Khabib Nurmagomedov, Alexander Sarnavskiy)



Carlos Condit ma na rozkładzie Rorego MacDonalda. Proszę podać choć jednego zawodnika z Main Eventu tamtej gali, na której Condit pokonał Kanadolca.



(Chuck Lidell,Rich Franklin)
 
jak mam być uczciwy to próbowałem googlować na niektórych pytaniach, na które nie znałem odpowiedzi ale tylko raz mi sie udało wyrobić w czasie xD a pisanie na klawiaturze mam opanowane mocno. więc 15 sekund to chyba nie jest znowu taka furtka na google
 
najlepsze to bylo podaj dwoch ruskich z bellattora w 22sek te nazwiska same wymowic to sie zejdzie haa:-)
 
Stefan Leko mnie uratował, dzięki czemu znalazłem sięna podium.



Co do czasu udzielania odpowiedzi, to według mnie jest optymalnie. Wystarczająco czasu, aby choć chwilkę się zastanowić i odpowiedzieć, a jednak za mało aby być pewnym że z googlowaniem dasz radę odpowiedź znaleźć. Zresztą wydaje mi się, że na niektóre pytania, nawet google mogłoby nie być pomocne.
 
http://www.flash-chat.pl/chat.php?chatID=0700997999998







Dzisiaj 20 godzina, przypominam!
 
Back
Top