QUIZ O MMA

Gratuluję wszystkim uczestnikom. Tylko, właściwie aż 5 miejsce, ale finał był już na poziomie hardkorowym. Dzięki za quiz i liczę na powtórkę.
 
Naprawdę fajny quiz, tylko niektóre pytania naprawdęz kosmosu.



Najlepszy moment to pytanie o to z kim na onefc zawalczy następny rywal Mameda, a wszyscy piszą Melvin Manhoef :-)
 
Prośba do Droniego - niektóre pytania były z kosmosu, np. rywal w pólfinale Bellatora 1 sezonu, a niektóre były stanowczo za łatwe - np. o Valtonenie. Najlepiej rób pytania o średnim poziomie, wszystkie równe, jedynie finał o ciut wyższym poziomie trudności.







lugasek - vaicavalo, damian drugi, czwart chyba malinowsky, ja i Puczi piąci, reszta nie pamiętam. nie wiem ile osób było w końcu, bo dużo wychodziło, ale chyba coś około 15.



damian - podczas pytania kto bedzie miał najsłabszy rekord w żenskiej dywizji UFC mnie zawiodłeś... Miesha jest najlepsza. :-)
 
To tak za nami QUIZ Testowy obfitujący w różnorakie pytania. Frekwencja dopisała. Można było zrobić 3 GRUPY po 6 osób ;].



W grupie A zdecydowanie najlepszy był Keesdablju ze zdobyczą 9 pkt uplasował się na pierwszej lokacie. Do samego końca walka o awans rozstrzygała się między Kibolem Juventusu malinowskym, a fanem Koniny nikuyą. Ostatecznie Malinowsky, który uciułał 4 pkt wyprzedził Walusia. Tfuu Nikuye o 1 pkt. Z ilością 2 punktów na 4 pozycji uplasował się Xxxyz666, na piątym miejscu FR3Z, który raz odpowiedział poprawnie za jeden punkt. Sixersowi niestety nie udało się zdobyć punkcików.







Grupa B to rozstrzał na grupki 2-2-2. damianancelotti z ilością 7 punktów wyprzedził o 1 vaicavalo. Na 3 pozycji walczący o nią do utratu tchu Zychal ze zdobyczą 4 punktów, a tuż za nim Ukryty który odpowiadając na ostatnie pytanie jako pierwszy zdobył 3 punkty. Hubi jak się dowiedzieliśmy od graczy oglądał Wieczorynke i był zbyt zajęty i odpuścił. A z Kopikiem nie wiadomo co się działo, że punkty nie wpadły na jego konto.







W grupie C w której wyjątkowo było 5 userów pewnie wygrał Ziomeczek z ilością 8 punktów. Za nim uplasowali się Puczi i Hokus po pasjonującym boju to ten pierwszy znalazł się w finale zdobywając 5 punktów, Hokus stracił do niego jedno oczko. Kidfuture jadł w tym czasie sushi,a Solaris opalał się w solarium ;]







Po 11 pytaniach w finale okraszonym niezbyt dużymi emocjami zwyciężył vaicavalo z ilośćią 7 punktów, na drugim stopniu podium stanął damianancelotti. No tak, ale czego się innego spodziewać - jedna grupa, jeden pokój, jedno łóżko. . . Podium uzupełnił Ziomeczek, który ma kłopoty z zarejestrowaniem się. Zdobył on 3 punkty. Tuż za pudłem ze stratą 2 punktów stanął największy grubas Forum, grubszy nawet od kaczki malinowsky zdobył jeden honorowy punkt. Na 5 miejscu ex aque Keesdablju i Puczi. Keesdablju po tym jak zdobył najwięcej punktów w rundzie zasadniczej nie wytrzymał presji, a Puczi jak to puczi.







Dziękuje, niedługo zrobię terminarz itp. Zaloze chat itp. ewentualnie na tym MMAROCKS. Wszystkiego sie dowiecie. Pozdro ;)
 
Pytania rzeczywiście hardkor. Szczególnie finał. W nim udało mi się odp bodajże na 4/10 a i tak wygrałem. Gdyby nie Germaine de Randamie nie wygrałbym :)
 
Który Fighter został • • Europejskim zawodnikiem roku • • wg WORLD MMA AWARDS w 2009 roku? (Gegard Mousasi)







Podaj przynajmniej jednego zawodnika z którym przegrał Darren Uyenoyama



(Hideo Tokoro,Tomoya Miyashita, Rolando Velasco)







Która z Pań bijących się w UFC będzie miała/ma najsłabszy bilans walk(rekord) (Germaine de Randamie)







Który z ostatnich Polskich ciężkich pokonał Jermaine Van Rooy • a?



(Błażej Wójcik)







Z którym zawodnikiem Estevan Payan przegrał walkę w półfinale 1 sezonu Bellatora?



(Yahir Reyes)







Z kim ma stoczyć pojedynek w Szwecji Ryan Couture



(Ross Pearson)







Na jakiej gali stracił pas B.J. Penn w walce z Frankiem Edgarem



(UFC 112)







Z kim zawalczy na MMA ATTACK 3 Michał Fijałka?



(Karol Celiński)







W którym Polskim mieście zawalczył Yoel Romero Palacio?



(Dąbrowa Górnicza)



Walczył z debiutantem wówczas mam na myśli Vitorem Belfortem?



(Jon Hess)







W jakiej organizacji swoją jedyną walkę zremisował Krzysztof Soszyński? (Strikeforce)







Z kim w debiucie dla UFC zawalczył Jej najmłodszy w historii Mistrz?



(Andre Gusmao)







Z kim swoją następną walkę stoczy Marcin Naruszczka?



(Nicolas Penzer)







Z kim swoją walkę w UFC wygrał Caio Magalhaes?



(z nikim)







Jak się nazywa ostatni rywal pokonany przez Mateusza Teodorczyka?



(Ross Pointon)







Jak nazywał się ostatni rywal Hectora Lombarda przed przejściem do UFC ?



(Trevor Prangley)







Ile lat skończy Dan Severn w dzień otwarcia Mistrzostw Europy 2012 a dokładniej 8 czerwca tego roku?



(55)







Z jakiego kraju pochodził ostatni rywal Anzora Azhieva?



(Czechy)







Ile walk w karierze MMA stoczył trener m.in. Andersona Silvy Rafael Cordeiro?



(6)







Który z Holenderskich zawodników po raz ostatni zwyciężył w UFC ?



(Stefan Struve)







Jedyny facet który przegrał z Nastulą w PRIDE?



(Edson Drago)







Wymień zawodników którzy wygrali z Nastulą i walczyli w UFC



(Dongi Yang,Barnett,Nogueira)







Podaj wszystkich Irlandczyków zatrudnionych w UFC



( Conor McGregor)







Z którym Fińskim zawodnikiem mieli do czynienia Błachowicz i Kita ?



(Toni Valtonen)







Zawodnik, który przegrał walkę w UFC z Antonem Kuivanenem



(Mitch Clarke)







Z jakiego kraju prócz USA na rozkładzie wygranych ma Caros Fodor?



(Francja)







Wymień proszę 5 krajów w których było organizowane UFC prócz USA? (CAN,BRA,ZEA,SWE,PUR,CHN,IRL,GER,AUS,JPN,ENG)







Podaj zawodników którzy walczyli w Main Evencie WEC 50



(Joseph Benavidez, Dominic Cruz)
 
Niektóre pytania, są sformułowane trochę nie po polsku:-) Trzeba przyznać, że kilka pytań to naprawdę hardcore







@vaicavalo



Gratulacje.
 
11 poprawnych odpowiedzi bym znal, moze udaloby sie pare jeszcze wygooglowac :-)
 
Quiz widzę, że udany. Droni dobra robota.



Dla zwycięzcy jest już nagroda.:-) Gratulacje.



images
 
Pytania według mnie trudne:







Który Fighter został • • Europejskim zawodnikiem roku • • wg WORLD MMA AWARDS w 2009 roku?



Podaj przynajmniej jednego zawodnika z którym przegrał Darren Uyenoyama



Która z Pań bijących się w UFC będzie miała/ma najsłabszy bilans walk(rekord)



Który z ostatnich Polskich ciężkich pokonał Jermaine Van Rooy • a?



Z którym zawodnikiem Estevan Payan przegrał walkę w półfinale 1 sezonu Bellatora?



Walczył z debiutantem wówczas mam na myśli Vitorem Belfortem? - nie zrozumiałem tutaj pytania w ogóle.



Z kim w debiucie dla UFC zawalczył Jej najmłodszy w historii Mistrz?



Z kim swoją walkę w UFC wygrał Caio Magalhaes?



Ile walk w karierze MMA stoczył trener m.in. Andersona Silvy Rafael Cordeiro?



Zawodnik, który przegrał walkę w UFC z Antonem Kuivanenem



Z jakiego kraju prócz USA na rozkładzie wygranych ma Caros Fodor?
 
Dzięki :)


Graty dla Droniego za bardzo sprawnie przeprowadzony test ;) Fajnie, że frekwencja dopisała.
 
ku*wa nie zdazylem sie wyrobic w robocie i nie zdazylem na quiz, trudno ale widze fajne pytania, dosc trudne byly ;)
 
Która z Pań bijących się w UFC będzie miała/ma najsłabszy bilans walk(rekord) (Germaine de Randamie) - to pytanie było dość podchwytliwe. Ja myślałem, że chodzi o bilans walk w UFC, więc rzuciłem nazwisko Liz Carmouche.



Droni - kiedy planujesz powtóreczkę? Liga Cohones byłaby fajnym pomysłem. Czekam na terminarz. Można byłoby to zrobić w formie rankingu. :)
 
Widze ze kawal dobrej roboty został odwalony, pytania trudne. Ja kompletnie nie mam pamieci do takich rzeczy :)
 
Keesdablju po tym jak zdobył najwięcej punktów w rundzie zasadniczej nie wytrzymał presji, a Puczi jak to puczi.


:D


Fajna robota, ale niektóre pytania wręcz z kosmosu, co przełożyło się na wyścig googlowy ;)
 
1 - 06.04 (Sobota) • 19:00



2 - 08.04 (Poniedziałek) • 20:00



3 • 10.04 (Środa) • 19:00



4 • 12.04 (Piątek) • 20:30 • Turniej Czterech Quizów • TCQ 1



5 • 14.04 (Niedziela) • 19:00 • Turniej Czterech Quizów • TCQ 2



6 • 15.04 (Poniedziałek) • 20:00 - Turniej Czterech Quizów • TCQ 3



7 • 17.04 (Środa) • 19:00 • Turniej Czterech Quizów • TCQ 4



8 • 19.04 (Piątek) • 20:30



9 • 21.04 (Niedziela) • 19:00



10 • 22.04 (Poniedziałek) • 20:00



11 • 23.04 (Środa) • 19:00 • Mistrzostwa Świata Polski xD w wiedzy o MMA.



12 • 25.04 (Piątek) • 20:30



13 • 28.04 (Poniedziałek) • 20:00



14 • 30.04 (Środa) • 19:00



15 • 02.05 (Piątek) • 20:30







Turniej Czterech Quizów będzie polegał na czymś takim ;).



Jest np.



-20 graczy



-Losowanie na pary



i załóżmy Kaczka vs. Dziwaczka



3 pytania dla tej pary. Zwycięzca w finale.



Jak 3 pytania nie wyłonią to dogrywka do 1szej poprawnej odp.



Jeden ewentualnie 2 przegranych ma szansę wejść do finału, zależy od liczby graczy. Wtedy jest pytanie dla wszystkich przegranych i kro 1szy ten w finale. Chyba że ktoś wygra parę np. 2-1 a inni 1-0, 2-0 np. to wtedy ci bez poprawnej odpowiedzi juz moga sie pozegnac. TCQ wlicza się do generalki. Czasami mozliwa zmiana terminow.
 
W sobotę można pół godziny przed rozpoczęciem prelimsów. Gala zaczyna się o bodajże 16:30 już, więc 16 byłaby ok, tylko czy wszystkim pasuje.
 
Back
Top