Projekt Wojownik

prowoj

Projekt Wojownik
Witam wszystkich,
Jest to mój pierwszy post na tym forum więc proszę o wyrozumiałość.
Forum cohones uważam za najlepsza i najciekawsza bazę wiadomości na temat MMA.
Mam 22 lata a sztukami walki zacząłem się interesować jeszcze przed Pudzianem. :)
Chciałbym Wam zaprezentować swój "Projekt Wojownik"
Nie uważam się za osobę która cokolwiek osiągnęła w tym sporcie bo amatorskie zawody są żadnym dla mnie osiągnięciem ale to dopiero początek mojej drogi sportowej.
Oto film który jest zwiastunem kanału a chętnych zapraszam do obejrzenia wideo z walk, kulis i treningów
Pozdrawiam

Zwiastun "Projektu"
 
Spielberg to on nie jest ale fajnie że się stara od początku promować. Z tym że ja bym zaoszczędził na bluzie tapout a zamiast tego worek kupił w dziale sportowym a nie na dziecięcym.
 
Projekt Wojownik - czyl Treningi, bitki, jadło i wszystko co dotyczy początkującego fightera tak w skrócie. ;)
 
zamiast tego worek kupił w dziale sportowym a nie na dziecięcym.


Bez przesady, takich worków w Smyku raczej nie znajdziesz :-).


Fajny projekt, ale trailer średni. Po prostu nic nie wyjaśnia, póki nie wejdziesz na fanpage na fejsie.
 
Wow, prawie jak ja :D Tyle, że ja mam worek w pokoju, a Tobie widać trochę podłoże przeszkadzało w miejscu w którym wisiał.



Warunki ciekawe, byle tam jakiegoś pyłu w płuca nie wciągać czy innego grzyba :-)



To co mnie pytano, co z parterem? :D I jaka waga, wzrost napisz.



Pozdro i powodzenia.



Masu, co nie tak z workiem samym w sobie? Ważne by był wytrzymały i nie latał za bardzo ;-)
 
Nie no miejsce nagrań było jednorazowe :D Nie trenuje tam. Wzrost 174, waga różnie ostatnio na zawodach 13.04 w Żyrardowie 67kg, teraz po świętach 74kg :) Normalnie uczę się sztuki MMA w Fight Club z trenerem a nie w opuszczonych budynkach :D
 
No już myślałem, że raczej a'la Rocky ;-) Sądziłem, że bliższe warunki moim, ale jednak ciut wyższy jestem, a i sporo lżejszy.
 
Nieważne czy jeździsz na desce i palisz blanty, kierujesz grupą przestępczą czy nagrywasz takie filmiki i trenujesz. Ważne byś robił na 100% to co kochasz. Powodzenia:)!
 
Uważałem to forum za święte jeśli chodzi o MMA i bałem się waszych opinii a teraz jestem mega zadowolony że odważyłem się pokazać Wam ten mój Projekt. Dziękuje za miłe opinie bo dostałem właśnie konkretnego kopa motywacji :)
 
prowoj



Fajnie by było jakbyś kontynuował wrzucanie filmów do tematu tak żeby można było śledzić postępy na bieżąco. I jeszcze raz:-)
 
Masz po tym +1 wyświetleniu ode mnie na każdym z filmów na YT. Elegancko rozjechany turniej Almmy. Już myślałem, że taki poziom prezentuje każdu uczestnik Almmy, ale na szczęście byłeś tam po prostu zwycięzcą :D



Dziwię się jednak temu zajeżdżaniu na dzień przed zawodami. Pal licho prawdopodobieństwo kontuzji tuż przed walką po długich przygotowaniach, ale co z łapaniem świeżości i głodu danego sportu zawsze przydatnymi wg mnie dla "głowy" ;-)?



Sympatyczny wyraz twarzy nie motywuje do bicia się z Tobą, ale z szacunku jaki każdy podobny wagowo powinien mieć do Ciebie po chociażby tej Almmie, bo talent masz i wszechstronność też każdy powinien chcieć teraz zdobyć z Tobą "W", jakimś sposobem ;-)



Nowe pokolenia w MMA to już zupełnie inna bajka niż ci z jescze wyraźną płaszczyzną bazową :)))



PS: Rozjechanie w 1 rundzie Czeczena z narożnikiem Azhiev i Shamaev i z "Okniński Team" na spodenkach pewnie nie jednego tam jednak zdziwiło :-) Szacun.
 
Born2kill
Jeżeli chodzi o łapanie świeżości to ten trening miałem we wtorek a zawody w niedzielę więc zdążyłem się zregenerować, tylko wrzuciłem później bo jeszcze obrabianie i renderowanie. :)

A co do reszty to dziękuje Wam wszystkim za pozytywny odbiór.
 
Jeśli tylko nie zabraknie Ci zapału to super. Będę śledził i życzę powodzenia!



Tylko juz był taki jeden co chciał być jak Janek Błachowicz...i się zesrał po kilku filmikach...Oby tu było inaczej, bo zapowiada się ciekawie.



Jeszcze raz powodzenia!
 
Zauważyłem kiedyś twój projekt przez komentarze pod filmami Być Jak Jan Błachowicz. Kanał BJJB ostatnio unsubowałem, bo jest porażka, za to twój projekt wygląda bardzo ciekawie:)
 
Wszystkie nowe filmiki z tego "Projektu" będę tutaj wrzucał więc prezentuje Wam odcinek, w którym po krótce omawiam i pokazuje wszystkie swoje osiągnięcia turniejowe jakie ostatnio udało mi się uzyskać.
Może nie jest to pas UFC ani pas Polsatu ale nawet taka skromną kolekcją za 30 lat będzie można się pochwalić wnukom :)
Zapraszam do oglądania i oceniania.

Historia moich medali
 
Posłuchałem, trochę tego było, ale chyba ciężej jednak przyszło niż o tym opowiadasz hehe ;-)



Czyżby debiut zawodowy po wakacjach? Życzę Ci tego i powodzenia. Masy jednak nadmiernej bym unikał przy tym wzroście. Szybkość jest siłą ;-) Pozdro.
 
Dostałem bardzo miły prezent od firmy MMARocks!
Jestem mega szczęśliwy. Dziękuje bardzo.
Kurier przyjechał więc pod okiem kamery nakręciłem otwieranie paczki. :)
Zapraszam i pozdrawiam.

Unboxing
 
Oryginalne video, ale fajny gest od redakcji i możliwość dotarcia do większego grona ludzi, którzy śledzić będą ten Projekt :-) Jak kogoś zobaczę jednak w którejś z koszulek na plaży czy gdziekolwiek to uciekać nie będę na pewno :D
 
Back
Top