Prośby masowe - lajki i tak dalej

A tak na serio jeżeli ten fanpejdż przetrwa tydzień to pogratuluje. Bo nie wpisuje on się w lewicową politykę miłości pejsbooka. Co innego obraźlwe profile papieża.



@Fresh - widziałem ;)
 
A na dowód to który cygan ma 191 cm wzrostu ??? he ? ;)


Być może ten !



z10791416Q,Cygan.jpg
 
Fanpage założony 7 godzin temu i już tysiąć lajków :) Grubo.



Chyba coś antysemickiego wyczaruje dla jaj;)
 
na wyborczej o Twojej akcji pisza JDS, wklejalem link, ale nie dalo rady (blokada antyspamowa forum). fanpage usuneli z tego co widze.
 
Kapitan_Arlovski napisał:
A tak na serio jeżeli ten fanpejdż przetrwa tydzień to pogratuluje. Bo nie wpisuje on się w lewicową politykę miłości pejsbooka.

WYSŁANO 1 WEEK TEMU
A nie mówiłem?
 
Zapraszam do odwiedzenia i polecania (Waszym rodzinom, przyjaciołom, znajomym posiadającym dzieci) bardzo dobrej strony na facebooku poświęconej rozwojowi i wychowaniu dzieci Terapis - Wspomaganie Rozwoju Dziecka: https://www.facebook.com/pages/Terapis-Wspomaganie-Rozwoju-Dziecka/125748807625204



Moim zdaniem jest to jedna z najlepszych stron w tym obszarze, ale po prostu oceńcie ją sami. Jestem pewien, że większość z Was zostanie tam na dłużej.
 
Jakby ktoś ciuchów związanych ze sportami walki szukał i miał nieodpartą chęć lajka to polecam :)



https://www.facebook.com/wildnessfightwear
 
Panowie,



wkleiłem kilka postów wyżej ankietę, a miałem problem żeby wrzucić posta z tym linkiem na forum więc myślałem, że nie weszło.



Dopiero teraz zobaczyłem, że jest.



Bardzo proszę wypełnijcie ankietę:) nie musicie być rodzicami, wystarczy się wczuć :)



na górze strony będzie napis "wypełnij ankietę' klik tam i ogień :D
 
Marcin, biorąc pod uwagę wyniki z innych ankiet w których był podawny wiek forumowiczów nie liczyłbym na duzy odzew ze względu na niski średni wiek co za tym idzie małą ilosc rodzicow wsrod badanej grupy.
 
Brakuje jeszcze tylko 16 wypełnień więc jeśli możecie to wyobraźcie sobie że macie 30 lat i wypełnijcie w miarę sensowanie ankietę :) z góry dzięki
 
@Marcin poszło, a jeśli interesują Cię tematy związane właśnie z dziećmi, zapraszam na stronę na FB, którą poleciłem kilka postów wcześniej
 
Back
Top