Prośby masowe - lajki i tak dalej

Maciej Szumowski

Bellator
Lightweight
Na forum masa jest tematów, żeby coś tam zalajkować i tak dalej. Może jeden grupowy tutaj?Jak redakcja chce, to niech usunie.
 

baju

NoLife FC
Cohones
MMARocks
propsuje pomysl, nie ma juz pomocy osobistych dla ssj'ow, ogolny temat bedzie spoczi. :)
 

VoRaNeK

Jakub Chrzciciel
Byłbym wdzięczny o like`a :-)https://www.facebook.com/soPerlage/app_197506877041602Głos prosiłbym oddać na Anie Wójcikowską
 
L

_Logan_

Guest
Wypadałoby przykleić żeby temat nie zapadł w czeluścia cohones.
 

Darkmann

Oplot Challenge
Lightweight
Nie jestem zwolennikiem sztucznego nabijania głosów. Jak ktoś chce to niech na oferii czy gdzieś idziej wykupi sobie sztucznych znajomych i oni zalajkują. Po co robić jakieś konkursy jak głosy ma się zdobywać w ten sposób. Dla mnie to bez sensu. Pomijam już to, że na portalu o mma zrobil się kompletny bałagan i są tematy o skokach narciarskich, piłce nożnej, boksie(to jeszcze do przejścia bo to też sport walki) jest Hayde Park i jeszcze temat o lajkach. Zaczyna byc tego troche za duzo chyba. Wiecej jest teraz tutaj o piłkarzykach niż o kickboxerach. Jak dla mnie to zaczyna byc tu niezly smietnik i mozliwosc zakladania nowych tematow przez kazdego powinna byc ograniczona.
 

Mojso

KSW
Heavyweight
Tak samo jak niektórzy nie powinni mieć możliwości pisania postów np. Ty!
 

amen20

Maximum FC
Lightweight
http://www.facebook.com/pages/Bring-UFC-to-Poland/308635515843587?ref=hlJeśli ktoś ma ochotę, może zlajkować.
 

Darkmann

Oplot Challenge
Lightweight
Tak samo jak niektórzy nie powinni mieć możliwości pisania postów np. Ty!


Mojso akurat Ty to masz pod tym względem gówno do gadania więc morda w kubeł.
 
M

Mariusz Olkiewicz

Guest
Taki Fan Page założyłem w Styczniu -> https://www.facebook.com/pages/Laski-z-Lustra/198466386966714...powoli się rozkręca. Kilka zdjęć już było zaciągniętych z tematu "Kobiety" więc zachęcam do śledzenia bo cohonesowe kobitki na pewno będą się jeszcze pojawiać.Bez_tytu_u.jpg
Jak uzbieram 100 fanów to będzie konkurs z nagrodą rzeczową;)
 

zabstyl

Oplot Challenge
Welterweight
Stronka nie moja,ale pomyślałem że sporo osób tu trenuje i zainteresowałby ich ten fanpage,niedawno powstał.
http://www.facebook.com/pages/W-drodze-na-szczyt/247196615410535
 

dbgoku14

Legacy FC
Middleweight
Było już kilka podobnych tematów więc naszedł mnie pomysł by rozwiązać swój problem. Na codzień korzystam z dropboxa wraz z znajomymi, polega to na współdzieleniu plików, umieszczam plik w specjalnym folderze i zostaje on automatycznie wysłany w "chmurę" i znajomi którym dałem możliwość mogą widzieć i modyfikować te pliki. Jeśli dysk twardy padnie dane zostawają w chmurze, nie zginą więc osobiście polecam ten program, ale nie taki jest cel założenia tematu. Na darmowym koncie jest mała przestrzeń do dyspozycji, obecnie mam 5,75 gb dla swojego konta i 96% zapełnione. Mogę rozszerzyć tę przestrzeń do 20 gb, za każdą poleconą osobę dostanę 500 mb. Z racji kierunku którego studiuję praktycznie każdy znajomy używa dropboxa bądź już się kiedyś rejestrował. Jest nas tutaj wielu, wystarczy że zarejestrują się 2, 3 osoby i już mój problem zostanie rozwiązany na kilka miesięcy. Jedyne co trzeba zrobić to wejść w link:
Code:
http://db.tt/MqVP4qfj
1. Zarejestrować się w linku powyżej
2. Ściągnąć program (automatycznie przekieruje do pobierania)
3. Zainstalować ściągnięty program
4. Zalogować się w nim (danymi z punktu 1 przy rejestracji)

Za każdą osobę byłbym niezmiernie wdzięczny. Każde 500 mb mi pomoże.

To jest prośba o pomoc i proszę Was o nie krytykowanie mnie, po prostu szukam rozwiązania. Jeśli ktoś chcę pomóc - czułbym się zobowiązany.

Pozdrawiam!
 

Maciej Szumowski

Bellator
Lightweight
Jak któryś redaktor może, to proszę o przypięcie tego tematu, żeby był lepiej widoczny, a ciągle niektórzy tworzą tematy o pomocy w czymś tam.
 

Sledzik

Brutaal
Middleweight
Ja zaś proszę o wypełnienie ankiety, jest to czas około 3 min, a pomoże mi bardzo :)Z góry dziękuję :http://moje-ankiety.pl/respond-38951/sec-5lox4NPB.html
 
M

Mariusz Olkiewicz

Guest
Nie mogłem edytować więc wrzucam jeszcze raz...https://www.facebook.com/LaskizLustraFan Page zawiera treści erotyczne tzn. tak erotyczne jak na cohones czyli nie widać intymnych części ciała ale 18+ ustawiłem bo nie znam dokładnie prawa...E: Zmieniłem na 17+ żeby Ci co mają rocznikowo 18 mogli oglądać :-)
 
Top