Prime Show MMA

Szybciutko dupa zmiękła.


Jebać to Prime i kiboli, ale kurcze: niestety trzeba przyznać, że teraz oburzone telewizje same promowały patologie z której korzystają teraz freaki: królowe żyta, chłopaki do wzięcia, a politycy: gdyby samorządowcy powiedzieli, że obiekty mogą być wynajęte dla organizacji freakowej jeśli wstęp będzie plus 21 lat to...
 
Dokładnie, kurwa jego w tą i nazad!

Myślicie, że tak łatwo być nasterydowanym cwelem, który z jednej strony woła BUK CHONOR OJCZYSNA a z drugiej atakuje przeciwników politycznych Putina?
Prawdziwy kibic, polak, patriota!
Którzy to ci przeciwicy polityczni Putina są atakowani przez ,,nasterdowanych cweli"? :waldeklaugh:
 
Którzy to ci przeciwicy polityczni Putina są atakowani przez ,,nasterdowanych cweli"? :waldeklaugh:
 
Jebać to Prime i kiboli, ale kurcze: niestety trzeba przyznać, że teraz oburzone telewizje same promowały patologie z której korzystają teraz freaki: królowe żyta, chłopaki do wzięcia, a politycy: gdyby samorządowcy powiedzieli, że obiekty mogą być wynajęte dla organizacji freakowej jeśli wstęp będzie plus 21 lat to...
Ciekawym przypadkiem jest że ta cała patologia była promowana OD LAT przez TV. Jak się zrobiła afera że to są pospolite niemieckie kurwiska a nie jakieś królowe życia to trochę z tym przychamowali, jedną z nich zcancelowali bo poprostu za dużo na nią było czarne na białym, i co? I ta cała patologia przeniosła się do internetu i dalej jest promowana.

Dlaczego przy tych pseudogwiazdach, przy okazji z boku są promowane takie patałachy jak ten kruszynka, penisy, malichy a ostatnio teraz ten przyjebany mareczek?

Ciekawe jest że największą patole za uszy do tych frików na promocję pcha Wielka gwiazda telewizji, c'nie?
 
Ciekawym przypadkiem jest że ta cała patologia była promowana OD LAT przez TV. Jak się zrobiła afera że to są pospolite niemieckie kurwiska a nie jakieś królowe życia to trochę z tym przychamowali, jedną z nich zcancelowali bo poprostu za dużo na nią było czarne na białym, i co? I ta cała patologia przeniosła się do internetu i dalej jest promowana.

Dlaczego przy tych pseudogwiazdach, przy okazji z boku są promowane takie patałachy jak ten kruszynka, penisy, malichy a ostatnio teraz ten przyjebany mareczek?

Ciekawe jest że największą patole za uszy do tych frików na promocję pcha Wielka gwiazda telewizji, c'nie?
Bo sa medialni i sie dobrze klikaja. Choc ja mysle ze pierwszy do odjebania to jest Tomek dzieciolub chic.
Mogli by ich wszystkich wpierdolic do wagonu i na Sybir.
Zreszta jest taki fragment jak ktos sie pyta boxdela czemu nie zrezygnuja z Denisa? a on odpowiada bo go wezmie konkurencja. Nie maja pomysłu wiec ida na jakies niby pseudo samograje jak Torunski sutener.
 
Bo sa medialni i sie dobrze klikaja. Choc ja mysle ze pierwszy do odjebania to jest Tomek dzieciolub chic.
Mogli by ich wszystkich wpierdolic do wagonu i na Sybir.
Zreszta jest taki fragment jak ktos sie pyta boxdela czemu nie zrezygnuja z Denisa? a on odpowiada bo go wezmie konkurencja. Nie maja pomysłu wiec ida na jakies niby pseudo samograje jak Torunski sutener.
Nie nie nie, to nie chodzi o klikalności, promują ich lewackie media, to jest długofalowy proces modelowania społeczeństwa.

Nie bez powodu promowane jest kurestwo i narkotyki, nawet w zjebanych serialach czy filmach jak baba jest kurwą i zdradzi chłopa albo męża, to narrator jeszcze sugeruje ci że jej się należy współczucie i zrozumienie a nie pogarda, potem takie 14-15 latki to oglądają i im się koduje w głowie że takie zachowanie jest okej.

I tak dalej i tak dalej ale nie chce mi się pisać o tym elaboratu.

Teraz bardzo jest promowane bycie skrajnie innym,

-jak baba lekkich obyczajów, to promują takie ekstremalne kurwisko.

-Jak kibol albo Git, to promują takiego skrajnego półgłówka i troglodyte co się wysłowić nie potrafi i jeszcze myśli że jest zajebisty.

-jak pedała promują, to nie takiego zwykłego chłopa który się z tym nie afiszuje( jak np Pudzian xD) tylko promują takiego na maksa kolorowego, przerysowanego, nowoczesnego kurwa geja.


A to wszystko żeby pokazać że każda nawet najwieksza skrajność jest dobra i wcale nie jest czymś złym( jak myślą nasze pokolenia i te starsze) tylko czymś fajnym a do tego szansą na bycie gwiazdą!

Przecież to najbardziej trafia do tych młodych, do tych 13 latkow a oni później dorastają i tak później co kilka lat mamy wysyp tych kurwa spranych na lewo głów.

Kiedyś było promowane lenistwo w formie influencerstwa. Czyli, nagram filmik jak maluje mordę i gadam do lusterka, ludzie będą mnie oglądać i będę bogata nic nie robiąc!


Teraz jest już za dużo chętnych i ciężko o widownię dla wszystkich, więc promowane jest sprzedawanie pornografi w necie, czyli lenistwo ale takie skrajne, bo to już jest ostatnia bariera, sprzedajesz swoje ciało w celu nic nie robienia, żeby nie musieć pracować i dalej za darmo mieć wspaniałe życie.


I teraz akurat widać efekty takiej promocji bo pierwsze pokolenia co oglądały te wersowy i inne gówna, są dorosłe i mamy kryzys demograficzny, a będzie jeszcze gorzej z niepełnego pokolenia na niepełne, co kilka lat ludzi ze spranymi beretami jest znacznie więcej, a oni nieświadomie wyrastają na zlewaczalych narcyzów którzy zakładać rodziny myślą poprostu tylko o sobie.

Naród wymiera i się cofa, tego gołym okiem nie widać, ale za 100-200 lat Polaków będzie tak mało i tak będziemy wymieszani z innymi rasami którym naturalnie na naszej ziemi stworzy się miejsce...... Że mało kto będzie w stanie uwierzyć że u nas jeszcze niedawno Polska była pełna Polaków, bez kolorowych ludzi i mieszania się języków.

To wszystko prowadzi do tego żeby w momencie jak w naszej reprezentacji będzie 10 murzynów i 1 biały Polak z krwi i kości, jak to się dzieje na przykładzie Francji, żeby nikogo to nie dziwiło i było w pełni normalne, ale na to potrzeba czasu, to wszystko sprowadza się do wprowadzania tej jebanej zachodniej ideologii wlewając wodę do pomieszczenia przez dziurkę od klucza, pierwszej nocy nie zauważysz, drugiego dnia pomyślisz że nachlapałeś mokrymi rękoma, ale w końcu przyjdzie taki dzień że będziesz zalany tą wodą po samą szyję i będzie już za późno, a jak jest za późno i nic z tym nie można zrobić to przyjmujesz to jako normalność - efekt gotowania żaby.


Kurwa ale jestem mądry :pudzianfap:
 
Last edited:
Nie nie nie, to nie chodzi o klikalności, promują ich lewackie media, to jest długofalowy proces modelowania społeczeństwa.

Nie bez powodu promowane jest kurestwo i narkotyki, nawet w zjebanych serialach czy filmach jak baba jest kurwą i zdradzi chłopa albo męża, to narrator jeszcze sugeruje ci że jej się należy współczucie i zrozumienie a nie pogarda, potem takie 14-15 latki to oglądają i im się koduje w głowie że takie zachowanie jest okej.

I tak dalej i tak dalej ale nie chce mi się pisać o tym elaboratu.
Fakt
 
Nie nie nie, to nie chodzi o klikalności, promują ich lewackie media, to jest długofalowy proces modelowania społeczeństwa.

Nie bez powodu promowane jest kurestwo i narkotyki, nawet w zjebanych serialach czy filmach jak baba jest kurwą i zdradzi chłopa albo męża, to narrator jeszcze sugeruje ci że jej się należy współczucie i zrozumienie a nie pogarda, potem takie 14-15 latki to oglądają i im się koduje w głowie że takie zachowanie jest okej.

I tak dalej i tak dalej ale nie chce mi się pisać o tym elaboratu.
Przychodzą czasy, gdy ludzie dochodzą do wniosku, że aluminiowa pała nie był największym zjebem na świecie, przerażające.
 
Ciekawym przypadkiem jest że ta cała patologia była promowana OD LAT przez TV. Jak się zrobiła afera że to są pospolite niemieckie kurwiska a nie jakieś królowe życia to trochę z tym przychamowali, jedną z nich zcancelowali bo poprostu za dużo na nią było czarne na białym, i co? I ta cała patologia przeniosła się do internetu i dalej jest promowana.

Dlaczego przy tych pseudogwiazdach, przy okazji z boku są promowane takie patałachy jak ten kruszynka, penisy, malichy a ostatnio teraz ten przyjebany mareczek?

Ciekawe jest że największą patole za uszy do tych frików na promocję pcha Wielka gwiazda telewizji, c'nie?
Tvn swego czasu wypromował Rutkowskiego i program Alfabet mafii czym zapoczątkowali promowanie pozytywnego znaczenia słowa bandyta.
Polsat też ma swoje grzechy. Tylko w przeciwieństwie do youtube KRRiT mocniej ich kontroluje.


To na pewno nagonka na dobry chłopaków kiboli. Jeszcze niemiecka gazeta to wiesz..

Dokładnie, kurwa jego w tą i nazad!

Myślicie, że tak łatwo być nasterydowanym cwelem, który z jednej strony woła BUK CHONOR OJCZYSNA a z drugiej atakuje przeciwników politycznych Putina?
Prawdziwy kibic, polak, patriota!
A na poważnie
Nie wiem jak po HL i odwołanej walce Polaka na Ufc można jeszcze bronić kiboli. Wpierdol od policji powinni za to dostać. Tojest takie zło i jeszcze wycierają sobie te mordy patriotyzmem.
Oni chajzerowali zanim to się stało modne.
Jeszcze ten Kruszunka: młody dobrze dobre dobre.
Atakowanie 50latka, a on sam walka z małymi rywalami.
Ksw też straci na Wrzosku. To jest desperacja Ksw, że otwarli się na to środowisko, ale oni muszą coś odwalić.
Zresztą dlaczego Wrzosek nie jest już w organizacji K1 mimo tak dobrych walk :),
 
Nie nie nie, to nie chodzi o klikalności, promują ich lewackie media, to jest długofalowy proces modelowania społeczeństwa.

Nie bez powodu promowane jest kurestwo i narkotyki, nawet w zjebanych serialach czy filmach jak baba jest kurwą i zdradzi chłopa albo męża, to narrator jeszcze sugeruje ci że jej się należy współczucie i zrozumienie a nie pogarda, potem takie 14-15 latki to oglądają i im się koduje w głowie że takie zachowanie jest okej.

I tak dalej i tak dalej ale nie chce mi się pisać o tym elaboratu.

Teraz bardzo jest promowane bycie skrajnie innym,

-jak baba lekkich obyczajów, to promują takie ekstremalne kurwisko.

-Jak kibol albo Git, to promują takiego skrajnego półgłówka i troglodyte co się wysłowić nie potrafi i jeszcze myśli że jest zajebisty.

-jak pedała promują, to nie takiego zwykłego chłopa który się z tym nie afiszuje( jak np Pudzian xD) tylko promują takiego na maksa kolorowego, przerysowanego, nowoczesnego kurwa geja.


A to wszystko żeby pokazać że każda nawet najwieksza skrajność jest dobra i wcale nie jest czymś złym( jak myślą nasze pokolenia i te starsze) tylko czymś fajnym a do tego szansą na bycie gwiazdą!

Przecież to najbardziej trafia do tych młodych, do tych 13 latkow a oni później dorastają i tak później co kilka lat mamy wysyp tych kurwa spranych na lewo głów.

Kiedyś było promowane lenistwo w formie influencerstwa. Czyli, nagram filmik jak maluje mordę i gadam do lusterka, ludzie będą mnie oglądać i będę bogata nic nie robiąc!


Teraz jest już za dużo chętnych i ciężko o widownię dla wszystkich, więc promowane jest sprzedawanie pornografi w necie, czyli lenistwo ale takie skrajne, bo to już jest ostatnia bariera, sprzedajesz swoje ciało w celu nic nie robienia, żeby nie musieć pracować i dalej za darmo mieć wspaniałe życie.


I teraz akurat widać efekty takiej promocji bo pierwsze pokolenia co oglądały te wersowy i inne gówna, są dorosłe i mamy kryzys demograficzny, a będzie jeszcze gorzej z niepełnego pokolenia na niepełne, co kilka lat ludzi ze spranymi beretami jest znacznie więcej, a oni nieświadomie wyrastają na zlewaczalych narcyzów którzy zakładać rodziny myślą poprostu tylko o sobie.

Naród wymiera i się cofa, tego gołym okiem nie widać, ale za 100-200 lat Polaków będzie tak mało i tak będziemy wymieszani z innymi rasami którym naturalnie na naszej ziemi stworzy się miejsce...... Że mało kto będzie w stanie uwierzyć że u nas jeszcze niedawno Polska była pełna Polaków, bez kolorowych ludzi i mieszania się języków.

To wszystko prowadzi do tego żeby w momencie jak w naszej reprezentacji będzie 10 murzynów i 1 biały Polak z krwi i kości, jak to się dzieje na przykładzie Francji, żeby nikogo to nie dziwiło i było w pełni normalne, ale na to potrzeba czasu, to wszystko sprowadza się do wprowadzania tej jebanej zachodniej ideologii wlewając wodę do pomieszczenia przez dziurkę od klucza, pierwszej nocy nie zauważysz, drugiego dnia pomyślisz że nachlapałeś mokrymi rękoma, ale w końcu przyjdzie taki dzień że będziesz zalany tą wodą po samą szyję i będzie już za późno, a jak jest za późno i nic z tym nie można zrobić to przyjmujesz to jako normalność - efekt gotowania żaby.


Kurwa ale jestem mądry :pudzianfap:
To jest optymistyczne podejście.
Chodzi o kase, a nie ideologię. Napewno nie w większym procencie.
 
Tvn swego czasu wypromował Rutkowskiego i program Alfabet mafii czym zapoczątkowali promowanie pozytywnego znaczenia słowa bandyta.
Polsat też ma swoje grzechy. Tylko w przeciwieństwie do youtube KRRiT mocniej ich kontroluje.



To na pewno nagonka na dobry chłopaków kiboli. Jeszcze niemiecka gazeta to wiesz..


A na poważnie
Nie wiem jak po HL i odwołanej walce Polaka na Ufc można jeszcze bronić kiboli. Wpierdol od policji powinni za to dostać. Tojest takie zło i jeszcze wycierają sobie te mordy patriotyzmem.
Oni chajzerowali zanim to się stało modne.
Jeszcze ten Kruszunka: młody dobrze dobre dobre.
Atakowanie 50latka, a on sam walka z małymi rywalami.
Ksw też straci na Wrzosku. To jest desperacja Ksw, że otwarli się na to środowisko, ale oni muszą coś odwalić.
Zresztą dlaczego Wrzosek nie jest już w organizacji K1 mimo tak dobrych walk :),
Ty to zamiast tych bajek z mchu i paproci napisz w końcu ile te kibole nakradli podczas powodzi pomawiaczko :jarolaugh:
 
BTW nie mogę sobie przypomnieć, który to był ananas, który napisał ,,jak możesz porównywać pracującego gangstera do Trynkiewicza?" :korwinlaugh: jako odpowiedź na pytanie czy z czym się różni fotka z Trynkiewiczem od fotki z gangsterami.
No cóż: Alfabet mafii, później mity o kibolach, później gale freakowe i media społecznościowe (później jeszcze laurki dla gangsterów od Kawulskuego)sprawiły, że w modzie są kurwy i złodzieje.

Chociaż w Polsce nie jest tak źle: w USA osoba która zabiła 19 osób ma dość popularny kanał na Yt i miała chyba program tv...
 
Co do tematu tej patologicznej konferencji Prime.

I tych długich rozpisek dlaczego tak się dzieje. To jest proste- internet.

TV jaka była taka była ale miała bezpieczniki. Internet stworzył z narkomana Popka gwiazdę muzyczną na dobre 10 lat. Rodzina Magicali to mam wrażenie czasami, że w Polsce to robi już za jakiś Kardashianow z USA.

Internet spatologizował społeczeństwo, bo gdyby taki typek podpalał Ci w Familiadzie studio to ochrona go wynosi, a w internecie zostaje gwiazdą.

Po prostu internet zdjął wszystkie bezpieczniki i po tych latach można powiedzieć, że Youtube zawiódł, bo gdyby kasował konta takich ludzi po 3 dniach nigdy byśmy nie słyszeli o 150 nazwiskach tych ludzi w przestrzeni publicznej, a tak tego nie zrobił i w swojej niszy nawet autografy rozdają XD
 
Back
Top