Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Note: This feature may not be available in some browsers.
Jak padnie ktoś na gali freakowej to może się ta cała dyscyplina zwinąć jak te walki na liścieA niech pada, ni to mój brat ni swat.
To już nie mój problem ;)Jak padnie ktoś na gali freakowej to może się ta cała dyscyplina zwinąć jak te walki na liście
Ochrona pierwsza klasa![]()
O takie freakfighty nic nie robiłem
Ochrona pierwsza klasa![]()
Canal Plus chce oglądalności. Widziałem plotki gdzieś, że niejako "przymusili" KSW do powrotu frikow, bo zobaczyli jaką to generuję widownię.że Canal Plus coś takiego promuje...
W sumie gdyby ściągnęli Gortata, tyle osób chce aby dostał on wpierdol. Wielu koszykarzy dopłaciłoby aby mu wpierdolić. Na szybko ciężko wymyślić freaka pasującego do Ksw.Canal Plus chce oglądalności. Widziałem plotki gdzieś, że niejako "przymusili" KSW do powrotu frikow, bo zobaczyli jaką to generuję widownię.
Gortat jest po za zasięgiem jakiejkolwiek organizacji. Gość dostaje kupę kasy od NBA co miesiąc, zarobił mnóstwo w czasie kariery. Pytanie z kim miałby się bić? Najman nie ma z nim szans, a walka z innym koszykarzem nikogo specjalnie grzać nie będzie. Nie ma takich pieniędzy we freakach, żeby opłacić Gortata. A gdzie zarobek. Plus po kiego grzyba Gortat ma promować jakąś frekowa organizację, gdzie ciągle o nim słychać w negatywnym kontekście, skoro nawet na tym dobrze nie zarobi?W sumie gdyby ściągnęli Gortata, tyle osób chce aby dostał on wpierdol. Wielu koszykarzy dopłaciłoby aby mu wpierdolić. Na szybko ciężko wymyślić freaka pasującego do Ksw.
Tylko to nie na ich budżet takie ryzyko.
Gortat to wariat zdolny do wszystkiego, chociaż na freakowej organizacji raczej nie zawalczy, ale na Ksw to byłby w stanie ocenić szanse na jakieś 20% jako kolejny eksces człowieka, który lubi jak o nim się mówi.Gortat jest po za zasięgiem jakiejkolwiek organizacji. Gość dostaje kupę kasy od NBA co miesiąc, zarobił mnóstwo w czasie kariery. Pytanie z kim miałby się bić? Najman nie ma z nim szans, a walka z innym koszykarzem nikogo specjalnie grzać nie będzie. Nie ma takich pieniędzy we freakach, żeby opłacić Gortata. A gdzie zarobek. Plus po kiego grzyba Gortat ma promować jakąś frekowa organizację, gdzie ciągle o nim słychać w negatywnym kontekście, skoro nawet na tym dobrze nie zarobi?
Kumpluje się z Martinem, to mógłby mu zrobić przysługę. KSW powinno poszukać takich frikow właśnie, którzy przyciągną main stream i zestawić go z postaciami internetu typu AJ, czy Pasha.Gortat jest po za zasięgiem jakiejkolwiek organizacji. Gość dostaje kupę kasy od NBA co miesiąc, zarobił mnóstwo w czasie kariery. Pytanie z kim miałby się bić? Najman nie ma z nim szans, a walka z innym koszykarzem nikogo specjalnie grzać nie będzie. Nie ma takich pieniędzy we freakach, żeby opłacić Gortata. A gdzie zarobek. Plus po kiego grzyba Gortat ma promować jakąś frekowa organizację, gdzie ciągle o nim słychać w negatywnym kontekście, skoro nawet na tym dobrze nie zarobi?
W niedzielę PRIME odkryję zestawienia na styczniowa galę.
Ciekawe czy w 2060 roku nadal ten biznes będzie się kręcił wokół tych samych 30 osób.

Jak dziecko...
Wracasz po raz kolejny i znowu ten sa
Na tej stronie przez 2 dni czytałem już, że jestem żelazny,zielony, karateka czy kimś tam jeszcze. Jestem debiutantem, który może mieć zbieżne myśli z innymi ludźmi. Polecam poczytać komentarze na X i tam takich postów jak moje jest kilkanaście.
Żelazny nie rżnij głupa.
Ale to wystarczy się przyznać, zabierzesz im paliwo i dadzą ci spokój, a tak to jak będziesz walił w chuja i pisał ciągle że ty to nie żelazny to będą cię męczyć ciągle, proste.Ja naprawdę wolałbym się zajmować danymi postami i tematami, a nie ciągle tematem kto kim jest. Ja ktoś się kiedyś fizycznie tu będzie spotykał w realu to niech rozkminia. Ja jestem tu w innym celu.
Niestety to nie ja. Kim był żelazny?Ale to wystarczy się przyznać, zabierzesz im paliwo i dadzą ci spokój, a tak to jak będziesz walił w chuja i pisał ciągle że ty to nie żelazny to będą cię męczyć ciągle, proste.
Legendą tego działu, chłopaki liczyli na jego powrót bo był niezłym fachowcem, prowadził nawet oficjalne konto mmarocks na Twitterze o frikach.Niestety to nie ja. Kim był żelazny?
To już wiem czemu za nim tęsknicie, może kiedyś do Was wróci. Ja nim nie jestem dopiero co poznaje te forum.Legendą tego działu, chłopaki liczyli na jego powrót bo był niezłym fachowcem, prowadził nawet oficjalne konto mmarocks na Twitterze o frikach.