Prime Show MMA

Dobra, zobaczyłem to, Parobiec zhańbił Gromde mimo że wygrał.

A najśmieszniejsze że do tego buma miklasza bardzo szybko wróciła karma, jak tym udawanym ciosem połamał sobie rękę na zadaniowce z Parobcem, to była instant karma, bo gdyby normalnie zadawał ciosy to by sobie nie uszkodził dłoni.

PS: śmiesznie gość wygląda z tą pokolorowaną brodą.
 
Arab rozjebie Tazziego, on z tych frików ma największe papiery na zawodową karierę.
Tylko wątpię ze ma ambicje na prosa, jak z freakow ma dobre siano.
Nawet Labryga mimo że cały czas mówi o UFC pewnie się nie ruszy z tego universum
 
tam kurwa co drugi ma ambicje na ufc tylko jakoś nic z tego nie wynika
Żaden z patusów pokroju Tazzy nie ma ambicji na pro zawodnika, także nawet tych wątków nie ma co poruszać. Mają duże pieniądze, popularność, można robić na pół gwizdka wszystko, dodatkowo wszystkie patologie i głupoty są mile widziane, to po co pchać się tam gdzie jest prawie że pewne, ryzyko szybkiej weryfikacji.
 
Żaden z patusów pokroju Tazzy nie ma ambicji na pro zawodnika, także nawet tych wątków nie ma co poruszać. Mają duże pieniądze, popularność, można robić na pół gwizdka wszystko, dodatkowo wszystkie patologie i głupoty są mile widziane, to po co pchać się tam gdzie jest prawie że pewne, ryzyko szybkiej weryfikacji.
I dodajmy do tego, że tam tj. w UFC mogą zrobić Ci krzywdę.
 
@GroszMC gniewasz się na mnie? Dzisiaj czytałem te komentarze i to co zacytowałem, nie wiem na chuj takie rzeczy w twoim kierunku napisałem, chyba a wydawało mi się że cytuje kogo innego, tobie bym tak nie napisał gdybyśmy od początku rozmawiali normalnie, trochę mi głupio względem ciebie bo wiem że jesteś dobra mordeczka, gdybym mógł to bym skasował wszystko co wczoraj napisałem w twoim kierunku.

Jebać tego cwela balastka.
 

Ludzie płacą by to oglądać? :korwinlaugh:

Niestety będzie jeszcze gorzej. Ludzie z Prime są dość zadowoleni z tego cyrku, który odbył się na tej gali. Tancula mówił, że chcą wrócić do początków freaków i będą szukać ludzi, którzy raczej nie trenują sportów walki. Żartował, że wprowadzi zakaz trenowania, a jak ktoś będzie chciał trenować to będzie musiał po takim treningu dobry balet z używkami zaliczyć. Raczej to będzie robione w stylu bójki meneli o 5 złotych na tanie wino niż szukanie kompromisu między show, a aspektem sportowym.
Podobno ponad 100 000 wykupiło. W Canal + były podobno jakieś problemy z zakupem. Pewnie byli przyzwyczajeni do liczb, które wykręca KSW i stwierdzili, że PRIME więcej niż Adamek vs Mamed nie sprzeda. Jednak ludzie się rzucili, zaczął się wzmożony ruch na stronie to zaczęły się komplikacje.
 
Niestety będzie jeszcze gorzej. Ludzie z Prime są dość zadowoleni z tego cyrku, który odbył się na tej gali. Tancula mówił, że chcą wrócić do początków freaków i będą szukać ludzi, którzy raczej nie trenują sportów walki. Żartował, że wprowadzi zakaz trenowania, a jak ktoś będzie chciał trenować to będzie musiał po takim treningu dobry balet z używkami zaliczyć. Raczej to będzie robione w stylu bójki meneli o 5 złotych na tanie wino niż szukanie kompromisu między show, a aspektem sportowym.
Podobno ponad 100 000 wykupiło. W Canal + były podobno jakieś problemy z zakupem. Pewnie byli przyzwyczajeni do liczb, które wykręca KSW i stwierdzili, że PRIME więcej niż Adamek vs Mamed nie sprzeda. Jednak ludzie się rzucili, zaczął się wzmożony ruch na stronie to zaczęły się komplikacje.
Jeśli sprzedali 100 koła taka karta, to wyszli sporo na plus.
 
Niestety będzie jeszcze gorzej. Ludzie z Prime są dość zadowoleni z tego cyrku, który odbył się na tej gali. Tancula mówił, że chcą wrócić do początków freaków i będą szukać ludzi, którzy raczej nie trenują sportów walki. Żartował, że wprowadzi zakaz trenowania, a jak ktoś będzie chciał trenować to będzie musiał po takim treningu dobry balet z używkami zaliczyć. Raczej to będzie robione w stylu bójki meneli o 5 złotych na tanie wino niż szukanie kompromisu między show, a aspektem sportowym.
Podobno ponad 100 000 wykupiło. W Canal + były podobno jakieś problemy z zakupem. Pewnie byli przyzwyczajeni do liczb, które wykręca KSW i stwierdzili, że PRIME więcej niż Adamek vs Mamed nie sprzeda. Jednak ludzie się rzucili, zaczął się wzmożony ruch na stronie to zaczęły się komplikacje.
jeśli to prawda to zajebiście bo zdecydowanie brakuje czegoś takiego na rynku
 
jeśli to prawda to zajebiście bo zdecydowanie brakuje czegoś takiego na rynku
Na pewno jest to mniej szkodliwe niż FAME. Do tego zysk z PRIME zapewni jako takie funkcjonowanie organizacji FEN. Będzie z czego ewentualnie dolozyc. Borowicz na jakiejś rolce w mediach społecznościowych zapowiadającej galę numer 60 wspominał, że fightcard dograny, wszystko finansowo spięte, a on już po mału dogrywa temat kolejnej gali w grudniu.
Może być to fajna rozrywka, ale muszą umiejętnie zestawiać walki, regulamin i formuły.
Zawodowy bokser Wach bijący jakiegoś patusa na łeb to trochę przesada.
Z Muranskim też przesadzili, bo gość już swoje lata ma i w starciu z profesjonalnym sportowcem mogło dojść do tragedii tym bardziej, że sporo w tych poprzednich walkach przyjął. Wiem, że to gość o dość wątpliwym kręgosłupie moralnym i jakoś szczególnie nie jest mi go żal. Problem jest taki, że jak mu się coś stanie to będzie afera na pierwsze strony gazet.
Chyba w Polsce po 89 roku nie było żadnego głośnego wypadku śmiertelnego w sportach walki, a pewne media tylko na to czekają.
 
Na pewno jest to mniej szkodliwe niż FAME. Do tego zysk z PRIME zapewni jako takie funkcjonowanie organizacji FEN. Będzie z czego ewentualnie dolozyc. Borowicz na jakiejś rolce w mediach społecznościowych zapowiadającej galę numer 60 wspominał, że fightcard dograny, wszystko finansowo spięte, a on już po mału dogrywa temat kolejnej gali w grudniu.
Może być to fajna rozrywka, ale muszą umiejętnie zestawiać walki, regulamin i formuły.
Zawodowy bokser Wach bijący jakiegoś patusa na łeb to trochę przesada.
Z Muranskim też przesadzili, bo gość już swoje lata ma i w starciu z profesjonalnym sportowcem mogło dojść do tragedii tym bardziej, że sporo w tych poprzednich walkach przyjął. Wiem, że to gość o dość wątpliwym kręgosłupie moralnym i jakoś szczególnie nie jest mi go żal. Problem jest taki, że jak mu się coś stanie to będzie afera na pierwsze strony gazet.
Chyba w Polsce po 89 roku nie było żadnego głośnego wypadku śmiertelnego w sportach walki, a pewne media tylko na to czekają.
Jedna była aż interes zawinęli https://gazetawroclawska.pl/artur-w...li-slap-fightingu-we-wroclawiu/ar/c2-15922555
 
Racja. Właśnie to jest idealny przykład dla tych organizacji freakowych czego nie powinno się robić. Postawili naprzeciwko siebie dwóch gości z pierdolnięciem w łapie, którzy wymieniali się liściami bez żadnej szansy obrony i nikomu lampka się nie zapaliła, że może dojść do tragedii.
Jeśli chcą robić walki 3 gości z Wachem to przy liczeniu walka powinna być zatrzymana na czas liczenia. Jeśli 2 z trzech nie jest zdolnych do walki to kończymy i ogłaszamy zwycięstwo Wacha. Dla mnie niedopuszczalne jest zostawienie gościa, który nic nie umie 1 na 1 z profesjonalnym bokserem ważącym jakieś 40 kg więcej. Wiadomo Mariusz krzywdy wielkiej im nie chciał zrobić, bo w porządku jest. Jeśli jednak trafiliby na kogoś z innym charakterem i doszły by emocje to mogłoby być nieciekawie.
 
@GroszMC gniewasz się na mnie? Dzisiaj czytałem te komentarze i to co zacytowałem, nie wiem na chuj takie rzeczy w twoim kierunku napisałem, chyba a wydawało mi się że cytuje kogo innego, tobie bym tak nie napisał gdybyśmy od początku rozmawiali normalnie, trochę mi głupio względem ciebie bo wiem że jesteś dobra mordeczka, gdybym mógł to bym skasował wszystko co wczoraj napisałem w twoim kierunku.

Jebać tego cwela balastka.
No problem mordo. Jechałem z tą kurwą zasrana do spodu. Trochę nie potrzebnie wjechałeś ale co było a nie jest nie pisze się w rejestr. Widziałem że z rana coś polajkowales wpisy to zrozumiałem że ogarnąłeś temat ;)
Czasami cię uszczypnę bo wrzucasz te mendy bezdomne a ja tego nie lubię. Ale to takie pstryczki bez podtekstu, bo wiem że ogarniasz

Jebac balastka ta koorwe nie myta! Że jebany porównał szkołę wieczorową do wieczorynki… jebany debil
 
No problem mordo. Jechałem z tą kurwą zasrana do spodu. Trochę nie potrzebnie wjechałeś ale co było a nie jest nie pisze się w rejestr. Widziałem że z rana coś polajkowales wpisy to zrozumiałem że ogarnąłeś temat ;)
Czasami cię uszczypnę bo wrzucasz te mendy bezdomne a ja tego nie lubię. Ale to takie pstryczki bez podtekstu, bo wiem że ogarniasz

Jebac balastka ta koorwe nie myta! Że jebany porównał szkołę wieczorową do wieczorynki… jebany debil
Całkowicie niepotrzebnie co dopiero dzisiaj sobie uświadomiłem, wczoraj zły post zacytowałem i wyszło jak wyszło, chujowo. Następnym razem takiej wtopy nie zaliczę.
Poniosło mnie wczoraj niepotrzebnie nawet nie wiem o co i po co....
Jebać tego cwela balastka
 
Całkowicie niepotrzebnie co dopiero dzisiaj sobie uświadomiłem, wczoraj zły post zacytowałem i wyszło jak wyszło, chujowo. Następnym razem takiej wtopy nie zaliczę.
Poniosło mnie wczoraj niepotrzebnie nawet nie wiem o co i po co....
Jebać tego cwela balastka
Amen
 
1760301448114.jpeg
 
Racja. Właśnie to jest idealny przykład dla tych organizacji freakowych czego nie powinno się robić. Postawili naprzeciwko siebie dwóch gości z pierdolnięciem w łapie, którzy wymieniali się liściami bez żadnej szansy obrony i nikomu lampka się nie zapaliła, że może dojść do tragedii.
Jeśli chcą robić walki 3 gości z Wachem to przy liczeniu walka powinna być zatrzymana na czas liczenia. Jeśli 2 z trzech nie jest zdolnych do walki to kończymy i ogłaszamy zwycięstwo Wacha. Dla mnie niedopuszczalne jest zostawienie gościa, który nic nie umie 1 na 1 z profesjonalnym bokserem ważącym jakieś 40 kg więcej. Wiadomo Mariusz krzywdy wielkiej im nie chciał zrobić, bo w porządku jest. Jeśli jednak trafiliby na kogoś z innym charakterem i doszły by emocje to mogłoby być nieciekawie.
Mocniej: jeszcze nastolatkowie zrobili sobie zabawę w punchdowna w domu. Skończyło się prokuratorem po śmierci...
Ja od dawna uważam, że zarówno Fame i Prime pogodzili się z tym, że ktoś umrze na gali. Może też na konferencji bo przecież ta ochrona to jest żal: chodzenie jak z arbuzami pomiędzy pachami, albo wyrok za bycie nożownikiem to za mało aby być dobrym ochroniarzem...

A jak to się stanie: to mniejsze gale znikną z rynku, wystarczy że zwiększą wymagania medyczne i nawet taki Babilon będzie musiał zamknąć organizację.
 
Nie zgadzam się aby walki napinaczy pokroju Murana były przerywane przez sędziów. Tacy goście powinni być bici do końca, aż ryjem zaliczą w matę i nie wstaną o własnych siłach po liczeniu do 10 czyli powoli do 15, lub zesrają się gacie i sami się poddadzą. Skończy się to pierdololo a niesprawiedliwości, układach itd
 
Nie zgadzam się aby walki napinaczy pokroju Murana były przerywane przez sędziów. Tacy goście powinni być bici do końca, aż ryjem zaliczą w matę i nie wstaną o własnych siłach po liczeniu do 10 czyli powoli do 15, lub zesrają się gacie i sami się poddadzą. Skończy się to pierdololo a niesprawiedliwości, układach itd
Tacy goście powinni siedziec w szpitalu na oddziale a nie występować w tym cyrku :beczka:
Umrze taki w ringu albo skonczy kaleką i ruszy nagonka na sport.
 
Ale, że po tylu wpierdolach nadal jest chętny na kolejny -to jest masochista
A za co ma żyć? Na rolach w paradokumencie ciężko wyżyć, a do tego jak już się wyświetlił w internetach to skończył się wałki na kasę, jak i kasa z poprzednich wałków.

On jest w dupie i bez tego nie będzie miał za co żyć, on myślał że się wybije i zostanie gwiazdą a bez tych parawalk w których został przeżuty i wypluty nie ma opcji na zarobek.

Gwarantuje ci że w przyszłym roku on sam będzie prosił te tv reklamy i inne ścieki żeby zrobiły z nim wywiad bo świat o nim szybko zapomni.
 
A za co ma żyć? Na rolach w paradokumencie ciężko wyżyć, a do tego jak już się wyświetlił w internetach to skończył się wałki na kasę, jak i kasa z poprzednich wałków.

On jest w dupie i bez tego nie będzie miał za co żyć, on myślał że się wybije i zostanie gwiazdą a bez tych parawalk w których został przeżuty i wypluty nie ma opcji na zarobek.

Gwarantuje ci że w przyszłym roku on sam będzie prosił te tv reklamy i inne ścieki żeby zrobiły z nim wywiad bo świat o nim szybko zapomni.
Tylko on w przeciwieństwie do Najmana przyjmuje masę ciosów. Jeszcze parę walk i padnie w tej klatce
 
Back
Top