Prime Show MMA

U mnie na ośce, mam nawet jakieś nagrania jak się prężą w środku dnia w niedzielę, ujawniając swoje walory. Oczywiście wieczorem są już tak porobione i otwarte na nowe znajomości, że prawdopodobnie wystarczy się uśmiechnąć, ewentualnie browar. Info od pani z monopolu, która jedną zna. A zapytałem o to towarzystwo z ciekawości bo laski z wyglądu dają radę.
 
U mnie na ośce, mam nawet jakieś nagrania jak się prężą w środku dnia w niedzielę, ujawniając swoje walory. Oczywiście wieczorem są już tak porobione i otwarte na nowe znajomości, że prawdopodobnie wystarczy się uśmiechnąć, ewentualnie browar. Info od pani z monopolu, która jedną zna. A zapytałem o to towarzystwo z ciekawości bo laski z wyglądu dają radę.
@Prorok Izajasz gruby jedziesz?
:beczka:
 
Obejrzyj sobie skróty całego wydarzenia. Tam 99 proc. kwalifikuje się na leczenie.
Ps. Jóżwiak podpuszczony przez Tanculę przyzynał się, że jest tylko człowiekiem i narkotyki nie są mu obce. :juanlaugh:
Ćpaweł, ćpańcula, olejnik, Chic, Kaczor, lasik niezłe kurwa towarzystwo, za to ochrona po tych pojazdach na nich za ostatnie wydarzenia jak się do roboty wzięła, kaczorowi lubrykant wycierali z twarzy, ten łysy szef ochrony to teraz taki był kurwa profesjonalny że sam mało zawodników nie zaczął trzaskać po pysku jak nie chcieli być posłuszni.


Za to na łopatki rozjebało mnie jak chcieli wcisnąć te babke do walki z innymi babami na chama traktując pozostałe uczestniczki jak niewolnice, że ona walczy i chuj, 15 razy pytanie przez analube o jedno i to samo, danie czasu do namysłu ( bo myślała chyba że one zapomną) i zapytała o to samo po 10 minutach, i ten Rogoziński, zwiazana ręką, widzowie tego chcą, ta jasne dla mnie możecie wszystkie te baby wyjebać z tej karty walk na zawsze i w ich miejsce brać randomowych żuli spod sklepu w okolicach 30 roku życia, taniej i lepiej, wiem że ktoś to przeczyta napewno.
 
Nieraz się żartowało, że można by się tak wbić do tych frików żeby łatwo zarabiać obijając debili, ale zawsze potem przychodzi myśl, że już lepiej by było spać pod mostem i jeść tynk ze ściany byleby się nie skurwić takim występem w gównie
 
Ja jebe. Kaczor do psychologa :mamed:
Psycholog nic tu nie pomoże. To jest człowiek chory psychicznie, z rozjebana biochemia mózgu i hormonami. Tu trzeba zrobić cold Turkey na oddziale, ustawić leki, a potem może jakiś ambitny terapeuta się skusi. Prime się przejdzie grubo, jak zapędzony w kozi róg narkoman desperat pierdolnie kogoś kosą w akcie psychotycznym. Jebie klimatem VIP MMA, w pogoni za kontrowersja sami się wykończa rękami jakiegoś zaburzonego typka.
 
Back
Top