Prime Show MMA

Kasjo wszystkim proponuje walkę w budce a nie w klatce. Chłopie przecież w tym nie ma nic wielkiego i ciekawego. Jeszcze się biedny Bagieta zgodzi.
 
Przecież to jest skrajna patologia człowieku odróżniaj show od patologii naprawdę dziwię się Rutkowskiemu czy Pająkowi, że tym kretynom nie zwrócą uwagi bo mi było wstyd tam siedzieć, na tej gali najmana było mniej patoli tu jakies filmiki, chlop lata z kijem, jakies gacie na scenie
 
Przecież to jest skrajna patologia człowieku odróżniaj show od patologii naprawdę dziwię się Rutkowskiemu czy Pająkowi, że tym kretynom nie zwrócą uwagi bo mi było wstyd tam siedzieć, na tej gali najmana było mniej patoli tu jakies filmiki, chlop lata z kijem, jakies gacie na scenie


Do kogo to?

Jeśli do mnie to ja jestem brutalnie szczery, że we mnie jest gen kontrowersji i mi to pasuje. Walę prosto z mostu. To nie real tu nie muszę mieć maski.
 
Last edited:
Zusje vs Monika Godlewska na Prime 4.

Chyba najgorszy miss match jaki widziałem w historii.

:wall::wall:

Jóźwiak kompletnie nie umie we freaki i to jest znane od dawna. Teraz bierze jeden z najgorszych odpadów z Fame, który nie ma zielonego pojęcia o SW. Zusje pewnie znowu wyjdzie na dropsach i skończy tę "walkę" po 30-40 sekundach :cool:

Bez jaj, ale Prime nie ma podjazdu do Fame i HL z takimi pomysłami. Co w sumie nie jest dziwne, bo Jóźwiak to luksusowy drugoligowiec w obu płaszczyznach swojego biznesu.
 
Mam olbrzymią słabość do Prime bo czuję od nich tak cholernie duży Vibe Jerry Springer Show że to coś pięknego.


K O CH A M.

HL i Fame tego nie ma.
 
Mam olbrzymią słabość do Prime bo czuję od nich tak cholernie duży Vibe Jerry Springer Show że to coś pięknego.


K O CH A M.

HL i Fame tego nie ma.

Zobaczymy co będzie na Prime 8-9 o ile dociągną. Początki zawsze dostają bonusa nowości, a potem wkrada się rutyna i nuda bo szefowie już wiedzą jak zarobić jak najmniejszym kosztem.
 
Zobaczymy co będzie na Prime 8-9 o ile dociągną. Początki zawsze dostają bonusa nowości, a potem wkrada się rutyna i nuda bo szefowie już wiedzą jak zarobić jak najmniejszym kosztem.


A ty nie pisałeś już że Prime padnie przy 1 lub 2 gali :lol:

 
A ty nie pisałeś już że Prime padnie przy 1 lub 2 gali :lol:



Tak samo jak Ty pisałeś, że HL ma zaorać Fame bo Montana ma miliony wyświetleń na YT. Jakoś tego nie widzę. No i ja nie jestem żadnym ekspertem od freaków. Jak widzę starego dziada typu Muran to mówię, że to stary dziad i tyle. A pomylić się co do przyszłości Prime to żadna ujma, w końcu Ty też pomyliłeś się co do Royal Division. Zrobili jedną galę w studio fotograficznym i się zawinęli. Żaden z nas nie jest doskonały :cool:
 
A jak miałem się nie pomylić z RD. Jak wymyślili walkę Putin vs Zelensky i zjadło ich 90 procent internetu.

Skąd mogłem wiedzieć , że tak będzie. Gdyby nie ta sytuacja może dziś Królik ogłaszałby rozpiskę RD 5.
 



Szkoda że ludzie nie kupują biletów za tak piękne dymy.

1664313398103.png
 
Kużwa ale pięknie by pasowała tu Laluna. Tu by była jak ryba w wodzie , a nie ten Fejmowski zelkoland i roczniki 2000 Plus płaczące w poduszkę bo Lalunka zła , kiedy nasza Lexy.


Jóźwiak dzwoń po królową.

Dobre kobity są tu dla niej Maluba ,Kotelecka,Szewczyk,Zusje,Godlewska.


Wykupiłbym ppv na samą debatę.
 
Last edited:
Robalini do zaorania, znowu dozna kontuzji ręki przy próbie kopnięcia. Tu nie potrzeba żadnych rules jak chłop się do niczego w klatce nie nadaje.
 
Back
Top