Prime Show MMA

To dlatego Najman nagrał ten film o Borku, bo sam był na SN :lol:

1663944516289.png
 

Jóźwiak to jest kasztan rzadkiej maści. Pierwszy raz w życiu kibicuję Najmanowi. Szczerzy się jak wydra z dwubiegunówką, maca swoje zawodniczki na oficjalnych wazeniach, zapierdala w zaciasnych koszulach, co chwila zapowiada czego to z pewnością nie zrobi, po czym zaraz to robi. Lata doświadczeń w branży SW, a jedyne co potrafi to nieudolnie kopiować cudze pomysły. A to wszystko podlane wybujalym ego wazniaka z miejscowego bazarku. Gardzę.
 
Tam raczej nie będzie szyb. Nie chcę marudzić, ale z tej budki chyba nawet nie będzie się dało nigdzie zadzwonić
Wardęga pokazywał jakąś ruską organizacje gdzie były walki w samochodzie, chyba przy kierownicy więc to jest przyszłość :korwinlaugh:
A na serio to el Kelnero już zaciera ręce ze swoim stowarzyszeniem.
Boże oglądam konferencje Casion Star z tym DOn Kasji, Nitro: cienias ten Don Kasjo, już argumenty ,,wyjebać ci" -oj coś mi się zdaje, że Fame dopilnował papierów w przeciwieństwie do Jóźwiaka i skończy się rumakowanie :muttley:
 


No i dobra, i masz taką wymianę zdań.

Chuj wie o co tam chodzi, chuj wie po co to jest. Takie "poddymianie" to dyskusje rodem z podstawówki, ewentualnie z dorosłego życia jak się upije w towarzystwie dwójka ludzi co się nie lubi.

Wartości to nie ma żadnej, dziwi mnie, że dla kogoś ma nawet rozrywkową, bo nie wyobrażam sobie żeby ktoś dobrowolnie słuchał tego jak dwóch gości krzyczy do siebie "zamknij pizdę" i tak cały czas, konferencja za konferencją, panel za panelem.
 
No i dobra, i masz taką wymianę zdań.

Chuj wie o co tam chodzi, chuj wie po co to jest. Takie "poddymianie" to dyskusje rodem z podstawówki, ewentualnie z dorosłego życia jak się upije w towarzystwie dwójka ludzi co się nie lubi.

Wartości to nie ma żadnej, dziwi mnie, że dla kogoś ma nawet rozrywkową, bo nie wyobrażam sobie żeby ktoś dobrowolnie słuchał tego jak dwóch gości krzyczy do siebie "zamknij pizdę" i tak cały czas, konferencja za konferencją, panel za panelem.
No właśnie to mnie ciekawi: USA to PewDiePie, MrBeast, a tak po tym jak ten Fame stał się słynny już prawie wszędzie zacząłem przeglądać ten polski YT i no gwiazda to Don Kasjo i człowiek w torbie na głowie udający milionera samochodami z wypożyczalni lądujący w areszcie aby później dostać walkę wieczoru :iamdone:
Wychodzi, że w ich świecie wystarczy żądza sławy za wszelką cenę i odwrócony dekalog, chociaż uczciwie trzeba przyznać, że wyzywanie się od konfidentów to akurat zaczęli zawodowi zawodnicy MMA z KSW czym nakręcili chorą modą...
 
No i dobra, i masz taką wymianę zdań.

Chuj wie o co tam chodzi, chuj wie po co to jest. Takie "poddymianie" to dyskusje rodem z podstawówki, ewentualnie z dorosłego życia jak się upije w towarzystwie dwójka ludzi co się nie lubi.

Wartości to nie ma żadnej, dziwi mnie, że dla kogoś ma nawet rozrywkową, bo nie wyobrażam sobie żeby ktoś dobrowolnie słuchał tego jak dwóch gości krzyczy do siebie "zamknij pizdę" i tak cały czas, konferencja za konferencją, panel za panelem.
To jest kłótnia na poziomie dwóch 8 latków. Ja pierdole. I to robi miliony wyswietlen.
 
Back
Top