Na żywo PRIME Show MMA 3: Street Fighter – wyniki na żywo od 19:00

Ale ten "Janek" to chyba też coś powąchał przed zrobieniem zdjęcia do rozpiski. No i co-main event widać, że znają się na rzeczy, Pysia z Pauliną :lol:
 
Ale ten "Janek" to chyba też coś powąchał przed zrobieniem zdjęcia do rozpiski. No i co-main event widać, że znają się na rzeczy, Pysia z Pauliną :lol:


Pysia vs Paulina to ME ze względu na serial Ród smoka. 2 Targaryanki walczące o przychylność króla Pawła Jóźwiaka.
 
Strona internetowa synonimy.net wyświetla: Najbardziej znane wyrazy bliskoznaczne do słowa karzeł to: liliputek, karypel, wypierdek, niziołek, karakan. To tylko pierwszych pięć słów.
To już chyba lepiej karzeł niż wypierdek albo liliputek :lol:
 
W sumie ciekawi mnie co jeszcze wymyślą. Były walki na gołe pięści, później walki bez limitu czasowego, później walki bez większości zasad, walki 2 na 1, walki kobiety z mężczyzną na gali Marcina klep klep Najmana, walki w klatce "rzymskiej", teraz walki w budce telefonicznej :applause:
 
W sumie ciekawi mnie co jeszcze wymyślą. Były walki na gołe pięści, później walki bez limitu czasowego, później walki bez większości zasad, walki 2 na 1, walki kobiety z mężczyzną na gali Marcina klep klep Najmana, walki w klatce "rzymskiej", teraz walki w budce telefonicznej :applause:


Już daje Ci odpowiedź. Ruscy robią walki na siedzeniach w samochodzie.
 
W sumie ciekawi mnie co jeszcze wymyślą. Były walki na gołe pięści, później walki bez limitu czasowego, później walki bez większości zasad, walki 2 na 1, walki kobiety z mężczyzną na gali Marcina klep klep Najmana, walki w klatce "rzymskiej", teraz walki w budce telefonicznej :applause:
Walki ze zmianami byłyby ciekawe, zawodnik dostanie bombę, zatańczy na nogach i biegnie się zmienić z kolegą żeby wydobrzeć, oczywiście może być opcja że nie dobiegnie i po walce, dlatego taktyka kolejności byłaby ważna, musiałaby być anonimowa do rozpoczęcia pojedynku, dla urozmaicenia to limit 200kg, 1-120 ma być a drugi 80kg. Pierwsza zmiana dostępne po upływie minuty, tak by lżejszy jak się wjebie na cięższego nie uciekał od razu do zmiany, oczywiście to musieliby być amatorzy, albo jeden z nich,
drugi bardziej doświadczony, byłoby ciekawie jakby cięższy zawodnik doświadczony kasował mniejszego amatora.

Ciężkie do ogarnięcia logistycznie ale dałoby radę i miałbym nawet pomysł jak to ograć.


Paweł skontaktuj się ze mną, ja się nie nadaje do normalnej pracy, odpierdole ci taki cyrk w federacji że w otwartym Polsacie pobijemy rekord Pudziana.
 
mogą dać ewentualnie napisy do wywiadu, byle nie gównianą czcionką
Ten ziomek co walczy, Kamerzysta to ten kolo co kazal schodzić do szamba w nocy. Jeśli już jesteśmy przy tych tematach

W wydarzeniach w Polsacie widziałem.


Teraz historia zatoczyła koło i ciągnie gale Jóźwiakowi na Polsacie.

:lol:
 
Last edited:
Ten ziomek co walczy, Kamerzysta to ten kolo co kazal schodzić do szamba w nocy. Jeśli już jesteśmy przy tych tematach

W wydarzeniach w Polsacie widziałem.


Teraz historia zatoczyła koło i ciągnie gale Jóźwiakowi na Polsacie.

:lol:
Kamerzysta udowodnił w sądzie, że nikomu nic nie kazał tylko zaproponował w zamian za gratyfikację finansową, a typ się zgodził.
 
Paweł call me mordo, mam blisko do Trójmiasta na spotkanie


Odpiersolimy taka galę że Malik śmietana i kawul będą oczy ze zdumienia przecierać.
Au!

Walka wieczoru to jest G.O.A.T vs Kasjio/Szeliga.
Małe rękawice, 6 rund po 3 minuty. Pięściarstwo debilu, pamiętaj.
 
Back
Top