Na żywo PRIME Show MMA 3: Street Fighter – wyniki na żywo od 19:00

kaczka94

Moderator
Cohones
Bez-tytulu-1.jpg


Już dzisiaj o godzinie 19 w Radomiu dojdzie do trzeciej gali Prime Show, która specjalizuje się w freakowych walkach celebrytów. W walce wieczoru zobaczymy starcie dwóch influencerek, Martyny Zbirańskiej z Pauliną Hornik. W drugim pojedynku wydarzenia zobaczymy zawodnika organizacji KSW, Daniela Rutkowskiego. "Rutek" zmierzy się w boksie na dystansie 4 rund po 3 minuty z Piotrem Pająkiem, znanym z popularnego kanału na YouTube, „Podróże Wojownika”.

Extra Fight

Łukasz "Kamerzysta" Wawrzyniak pok. Jakuba Lasika – walka w budce telefonicznej bez limitu czasowego

Walka wieczoru

Paulina Hornik pok. Martynę „Pysię” Zbirańską przez TKO, runda 1

Karta główna

Daniel Rutkowski pok. Piotra Pająka przez jednogłośną decyzję sędziów - pojedynek w boksie

Michał „Bagieta” Gorzelanczyk pok. Patryka „Robalini” Śliwę przez poddanie (duszenie zza pleców), runda 2

Dominika Rybak pok. Dagmarę Szewczyk przez jednogłośną decyzję sędziów

Jakub "Kubaoxo" Armada pok. McKsięcia przez TKO, runda 1 - pojedynek w K-1

Sebastian „Ztrolowany” Nowak pok. Macieja Rataja przez jednogłośną decyzję sędziów

Maciej Jarewa pok. Jana Karpińskiego przez jednogłośną decyzję sędziów

Mikołaj „VanDal” Rdzanek pok. Tomasza Olejnika przez TKO, runda 1 - pojedynek w K-1

Magdalena „Maluba” Lubacz pok. Wiolę Kotelecką przez jednogłośną decyzję sędziów

Michał Cichy pok. Adriana Ciosa przez jednogłośną decyzję sędziów

Kacper "Kajmano" Kabara pok. Mateusza „Tarzana” Leśniaka przez TKO (niskie kopnięcia), runda 3

 
Last edited:
Nie ma dzisiaj NIC (chyba, że jest) więc strumyk zapłonie a Prezes Jóźwiak straci jedno PPV.

Z tych wszystkich ludzi kojarzę tylko Rutka i karła. Straszna mizeria - ani walki koksów ani nic - będą się bić chłopaczki po 60kg, które są na strzała dla chłopa co pracuje przy taczce i betoniarce, po opierdoleniu 2-ch beczkowych mocnych.

Gdzie tu jest freakfight? To na tym polega, ze biją się karły i ułone chłopaczki? Co w tym freakowego - wytłumaczy mi ktoś? Bo Rutek VS ten typ z downem to jak mniemam sportowiec vs YouTuber - ok. Ale reszta?


Wywalić ten szrot do tematu o freakach!
 
Walka w budce telefonicznej widziałem już takie coś pojebany format.
Nie wiem co o tym myśleć bo o ile freak fighty I walki na różnych zasadach np. Na gołe pięści czy walki w rumuńskich klatkach niosą ze sobą jakieś szczątkowe oznaki sportowej rywalizacji to tutaj jest dwóch gości zamkniętych w budce którą ma pewnie pół metra kwadratowego I nawalają na oślep.
Z jednej strony głupie, niebezpieczne, losowe I bez wartości sportowej z drugiej strony dawajcie chłopaki pozbawcie się reszty szarych komórek życzę powodzenia obu panom.
 
Z tych wszystkich ludzi kojarzę tylko Rutka i karła.
Ja kojarzę jeszcze budkę telefoniczną...
Ponad dekadę temu bracia Minkiewicz w Wilq Superbohaterze darli łacha z combatu w wannie. Współczesność robi się chyba zbyt abstrakcyjna. Jprdl :damjan: :siara:
 
To jakaś moda ostatnio czy jak? Kiedyś te patogale były raz na kilka miesięcy, a teraz co tydzień. Jak rozumiem to każdy kto raz uderzył w worek to już jest zawodnikiem MMA...
 
Nie ma dzisiaj NIC (chyba, że jest) więc strumyk zapłonie a Prezes Jóźwiak straci jedno PPV.

Z tych wszystkich ludzi kojarzę tylko Rutka i karła. Straszna mizeria - ani walki koksów ani nic - będą się bić chłopaczki po 60kg, które są na strzała dla chłopa co pracuje przy taczce i betoniarce, po opierdoleniu 2-ch beczkowych mocnych.

Gdzie tu jest freakfight? To na tym polega, ze biją się karły i ułone chłopaczki? Co w tym freakowego - wytłumaczy mi ktoś? Bo Rutek VS ten typ z downem to jak mniemam sportowiec vs YouTuber - ok. Ale reszta?


Wywalić ten szrot do tematu o freakach!

Bez kitu :D

Ustawić tych kurwa kamerzystów, dubieli, bagiety, czy innych chui jednego za drugim w kolejce na jakiegoś dobrze dotyranego 30-35 letniego chama co pół życia robi przy łopacie/przy kilofie, do klatki 3x3 i SOR w szpitalu wojewódzkim tego wieczoru będzie miał pełne ręce roboty :D

walka w budce telefonicznej in plus. Takie friki szanuję, ale nie z takimi plackami.

Karta walk najbliższego fame mma przedstawia się równie chujowo. Już nie ma na co patrzeć dla mnie.

Ewidentnie jestem już poza targetem patogal.

Gadałem z gościem, co mi kuchnie remontował, to jego 11 letnia córka ogląda to gówno. Także siłą rzeczy nie ma opcji, żeby nas to już interesowało. To już jest zupełnie inna grupa docelowa.

Tych dziewczynek co się tam obijają to już w ogóle żadnej nie kojarzę.

Pewnie większość z tych kurwiarskich programów typu hotel ruchajmnie w paradise, czy tam inne warsaw whore. Trzymam się od tego z daleka.
 
Last edited:
Back
Top