Na żywo PRIME Show MMA 3: Street Fighter – wyniki na żywo od 19:00

Nie pamietam dokładnie, bo to było pewnie kilkanaście lat temu. Ale gdzieś rozsyłał jakieś kody, czy chuj wie co i ludzie wysyłali SMS za kilka pln, aktywując subskrypcje i płacili po kilkadziesiąt złotych za każdy otrzymany SMS. Podobno kilka stówek na tym zarobił
Co za debile sa na tym swiecie.
 
Nie pamietam dokładnie, bo to było pewnie kilkanaście lat temu. Ale gdzieś rozsyłał jakieś kody, czy chuj wie co i ludzie wysyłali SMS za kilka pln, aktywując subskrypcje i płacili po kilkadziesiąt złotych za każdy otrzymany SMS. Podobno kilka stówek na tym zarobił
podobno nawet wpierdalał ludzi na pożyczki jak u bociana czy innej lichwy
 
teraz robi nowy numer z losowaniem iphonow, siedzi na kamrece i kaze se wplacac jakies dotacje, kto wolaci ostatni ten wygrywa telwfonI pokurwience placa bo kazdy chce byc ostatni, studnia bez dna
 
Co za debile sa na tym swiecie.
On z tego co pamiętam dzieciaki wpierdalał również, głównie chyba nastolatki bo miał ładną buźkę
To czemu nie siedzi frajerzyna ?!
sprawa chyba zakończyła się tym że nie mógł pokazywać wizerunku w necie
Z tą lichwą to napisałem że podobno bo czytałem takie komenty ale też nie można takim ludziom wierzyć

Teraz ma nową sprawę o jeżdżenie pod wpływem mefedronu z tego co pamiętam no i też za znęcanie i wykorzystanie upośledzonego człowieka
 
Zwłaszcza, że walka była bez zasad i mógł robić stompy i soccer kicki xD
czepiacie sie chlopa xd typ ma pewnie niepelnosprawnosc intelektualna na pograniczu lekkiej z umiarkowana, byc moze ograniczyl sie do tego, co cwiczyl na treningach i myslal, ze mu wychodzi

poza tym, rozwazam tez opcje, ze po prostu chcial jak najbardziej wymeczyc typa, ktory mu zarzucal ruchanie innego typa na budowie
 
czepiacie sie chlopa xd typ ma pewnie niepelnosprawnosc intelektualna na pograniczu lekkiej z umiarkowana, byc moze ograniczyl sie do tego, co cwiczyl na treningach i myslal, ze mu wychodzi

poza tym, rozwazam tez opcje, ze po prostu chcial jak najbardziej wymeczyc typa, ktory mu zarzucal ruchanie innego typa na budowie
Co mu zarzucał ?!
 
Stary Muran jest w dobrej formie jak ja swój wiek i zniszczyłby Zbysia. Mecz do jednej bramki byłby.


Walka dla mnie tutaj to tylko tło.

Konfa przeszłaby do historii na dekady.

To byłby półfinał LM. Finał nie, bo tam musi być krzesło dla Prime Laluny.


Ona może właśnie zmartwychwstać tylko w Prime, a Jóźwiak powinien to ładnie pokazać np wnosząc ją rękami nad swoją głowę.
 
Last edited:
Back
Top