Poradnik UFC Rewards, czyli darmowy Fight Pass i nie tylko

Po 15 października, rozumiem, że te 6k co mi zostało, będę mógł sobie spokojnie na pó roku FP przeznaczyć?? I kupić , kiedy mi sie obecny skończy.
Czy muszę kupić przed 15-tym??
Kup przed. Nie wiadomo jak z tymi chujkami będzie, a kod jest bezterminowy.
Traci ważność w momencie jak go wklepiesz w FP.
 
@Puczi
A idź Pan w... Miałem kilka konta i na każdym od 10-15tys, zrobił się boom, że trzeba wykupywać więc zdesperowany wziąłem byle co, żeby nie przepadło a oni wjeżdzają z nowymi nagrodami.. no co za dziadostwo :P rozumiem, że jakby napisali, że "kupcie to co jest to wjadą nowe nagrody" i każdy by czekał aż inni frajerzy kupią, ale i tak nie mogę tego przeżyć :<
 
@Puczi
A idź Pan w... Miałem kilka konta i na każdym od 10-15tys, zrobił się boom, że trzeba wykupywać więc zdesperowany wziąłem byle co, żeby nie przepadło a oni wjeżdzają z nowymi nagrodami.. no co za dziadostwo :P rozumiem, że jakby napisali, że "kupcie to co jest to wjadą nowe nagrody" i każdy by czekał aż inni frajerzy kupią, ale i tak nie mogę tego przeżyć :<

Przede wszystkim to skoro miałeś kilka kont, może jeszcze makra (jak sporo osób tutaj), więc co by nie mówić - oszukiwałeś, a chyba i tak masz kilka nagród? Ja od zeszłych wakacji sam wchodziłem na stronę, uczciwie klikałem, itp i dopiero teraz coś dla siebie wybrałem, więc co mi tu hejtujesz? :D

Co do nowych nagród - przecież było mówione, że punkty można zbierać do połowy października, a wykorzystać i później - to chyba logiczne, że będą dodawali nowe rzeczy?
 
Podpowie ktoś szybko gdzie wpisać kod fightpassa?
Na ekranie płatności będziesz miał coś takiego:
Screenshot_2014_07_05_17_58_16.png

Kod wpisujesz w zaznaczonym miejscu.
 
@Puczi
Niby masz rację, ale i tak mam ból dupy, chociaż już coraz mniejszy..
Od powrotu rewards do Polski jechałem już bez makr :p
 
Nawet na koniec oddali punkty za książkę, którą niesłusznie nie wysłali, bo pewien uszysty kolega postanowił donieść na ten temat, w którym się wypowiadałem:jon:Dobrze, że to wszystko się wyjaśniło i jednak zarzut, z którym nie miałem nic wspólnego został ode mnie oddalony.

Za dużo tego nie uzbierałem bo w pewnym momencie to po prostu rzuciłem, ale zawsze fajnie choć tego FP wziąć, bo czasem gale można nadrobić jak się zaśpi, czy nie nagra.
Do widzenia:kis:
 
Do 17 kwietnia MAX można wykorzystać uciułane punkty z Rewards. Taka dziś informacja na maila dotarła.
 
Jak długo trwało, zanim dochodziły do was przesyłki? Zamówiłem 10, mam nadzieję, że do piątku dojdą :}
 
Back
Top