Poradnik UFC Rewards, czyli darmowy Fight Pass i nie tylko

Ale są też przecież inne nacje europejskie, i z pozostałych zakątków świata. A tu już na 10 sześć leci do Polski.
Myślę że jeśli chodzi o aktywnym użytkowników stanowimy obecnie dużą większość. Takie serwisy gdzie dają nagrody za zbieranie punktów to polacy zawsze górowali, przebijając nawet amerykanów. I też dużo osób z za granicą pewnie nie wie nawet kiedy są uzupełniane nagrody, albo wiedzą ale nie myślą o tym że w godzinie uzupełnienia mogą pójść wszystkie sztuki np. tej książki :D
 
Last edited:
A ja kuwa pracuje i pracuje i oczywiscie po ptakach sie dowiaduje, ze cos bylo ;p ale sie zmylo.. jedyne marne pocieszenie ze idzie w "nasze" lapska ;p
 
Kurde, ja ramkę z Holm zamówiłem, a w tej cenie teraz mam Cruza, kurde, żałuje.

Tak przy okazji to paczka z ramką doszła po 10 dniach od zamówienia, można powiedzieć że 9 bo zamawiałem po godzinie 23, żadnych telefonów(z urzędu celnego jak to niektórzy mieli problemy itp), tylko kurier mnie o 8:30 obudził telefonem.
Jak będę w domu to fotkę wstawię, bo sam jestem ciekaw jak na żywo wygląda.
 
WYKUPILI MI WSZYTKIE ALBUMY JANUSZE JEDNE!

Kupiłem ramkę z Cruzem z kawałkiem maty. Fajne zdjęcia + mata + wielkość taka sama jak z Conorem. Ściana się będzie zapełniać
 
Ile albumów było wrzucone?
10.
Tak przy okazji to paczka z ramką doszła po 10 dniach od zamówienia, można powiedzieć że 9 bo zamawiałem po godzinie 23, żadnych telefonów(z urzędu celnego jak to niektórzy mieli problemy itp), tylko kurier mnie o 8:30 obudził telefonem.
Jak będę w domu to fotkę wstawię, bo sam jestem ciekaw jak na żywo wygląda.
Do mnie zazwyczaj dociera w 6(w tym wliczony weekend). I o dziwo tym razem też nie dzwonili z Urzędu Celnego, ale jak zauważyłem lepiej przygotowali opis co jest w środku, i wszystko było załatwione, że pokrywają całe koszty.
 
No ja też wliczyłem nawet dwa weekendy, bo zamówiłem w piątek, a doszło w poniedziałek po 2 weekendach.
 
O jaki album chodzi, bo jedyne co mi się wyświetla, to taki za 5000 punktów.
Właśnie tsaki. Na poprzednich stronach sa zdjecia.

EDIT:
A nie, jednak mam na album. Ale rezygnuję. Nie biorę, wolę czekać na ramki i kolejne pkt.
 
Mam rozumieć, że wykupiłeś mi ostatni?
Spłoń w piekle :windu:

Akurat zbieralem na rekawice Asi 15k ale mi je zwineli sprzed nosa a 5k to nie majatek ;) Ale na bank wrzuca jeszcze pare sztuk jak zobacza ze ladnie schodzi tylko trza czekac
 
Ogólnie, to czy ktoś pobił mnie jeżeli chodzi o czas transportu i dostał nagrodę poniżej 8 dni?
 
Ogólnie, to czy ktoś pobił mnie jeżeli chodzi o czas transportu i dostał nagrodę poniżej 8 dni?
Wolę nie wiedzieć ile kolega ma kont, skoro cały czas pisze w tym temacie tylko posty typu "Wziąłem ramkę", "Wziąłem rękawice" :D
 
Wolę nie wiedzieć ile kolega ma kont, skoro cały czas pisze w tym temacie tylko posty typu "Wziąłem ramkę", "Wziąłem rękawice" :D
Kolega nie ma ani jednej rękawicy, kolega ma tylko jedną ramkę na razie, druga idzie :D
 
Wolę nie wiedzieć ile kolega ma kont, skoro cały czas pisze w tym temacie tylko posty typu "Wziąłem ramkę", "Wziąłem rękawice" :D
Bez rasowych nagród na jedno konto od kwietnia zeszłego roku mam członkostwo Fight Club(z dodatkami), Fight Passa co jakiś czas(ale raczej ESC mi wystarcza), książkę Rondy, teraz idzie Visual History i jeszcze ponad 8k na koncie, czyli na te mniejsze ramki by starczyło, ale zbieram na lepsze. Jak ktoś lubi się bawić na dwieście kont to jedzie na dwieście, jak ktoś jedzie na jedno to z tego jednego uzbiera w ciągu roku na te 2-3 ramki, czy rękawice. Łącznie więc zebrałem 25k w niecałe 9 miesięcy. I nie zbieram jakoś szczególnie ostro, może z 2 razy coś wrzuciłem na Insta, a czasem nawet nie włażę w ogóle na stronę, czy RT.

Trochę dziwi mnie, że pytają o TT Handle skoro konto ma się połączone ze stroną. Chyba jednak stracę te 25pkt, bo coś to podejrzane:hitman:
 
Back
Top