Poradnik UFC Rewards, czyli darmowy Fight Pass i nie tylko

Ogłoszenia parafialne:
- książki z Pyzą już nie ma
- jest dostępny nowy pakiet UFC FightClub w rewards, który jeszcze nie został zaktualizowany na stronie UFC FightClub, a prezentuje się tak:
image.jpg

- nie zapomnijcie o ogłoszeniach parafialnych bezpośrednio z "Watykanu" na swoich mailach, bo już chyba dwa w tym tygodniu

Szczęść Boże, Alleluja i do przodu!

P.S.
- Nr konta na darowizny znacie. Przypomnę, że tylko dzisiaj można kupić ekskluzywny odpust zupełny (+Gratis - również dla jednego wybranego członka rodziny)
- Przypominam ministrantom, że są już nowe komeszki w dwóch wersjach Sport i Fashion
- A członkom MohersFightClub przypominam o pielgrzymce All inclusive do Dubaju! Również w dwóch wersjach: piesza i prywatnym samolotem.
 
Last edited:
Panowie, zacząłem się bawić w zbieranie punktów i mam problem odnośnie typowania walk. Obstawiłem walki i nigdzie nie mogę zobaczyć podglądu moich typów, a gdy wchodzę na to jeszcze raz to jest jakbym wcale nie typował
 
Ogłoszenia parafialne:
- książki z Pyzą już nie ma
- jest dostępny nowy pakiet UFC FightClub w rewards, który jeszcze nie został zaktualizowany na stronie UFC FightClub, a prezentuje się tak:
image.jpg

- nie zapomnijcie o ogłoszeniach parafialnych bezpośrednio z "Watykanu" na swoich mailach, bo już chyba dwa w tym tygodniu

Szczęść Boże, Alleluja i do przodu!

P.S.
- Nr konta na darowizny znacie. Przypomnę, że tylko dzisiaj można kupić ekskluzywny odpust zupełny (+Gratis - również dla jednego wybranego członka rodziny)
- Przypominam ministrantom, że są już nowe komeszki w dwóch wersjach Sport i Fashion
- A członkom MohersFightClub przypominam o pielgrzymce All inclusive do Dubaju! Również w dwóch wersjach: piesza i prywatnym samolotem.

Zastanawiam się, czy nie kupić - możesz mi wytłumaczyć, o co chodzi z podatkiem za to?
Co do pogrubionego fragmentu - mam nadzieję, że to nie jest opcja dostępna tylko dzisiaj? ;)
@edit - dostałem info, że jakość koszulki chujowa :(
 
@Puczi - koszulka to najlepsza rzecz z tego zestawu(miałem ten wcześniejszy z niebieską wersją). Nie sprała się, fajnie leży nawet na chudzielcu.

@PaweLisu999 - a klikasz Login/Register z danymi z Rewards?
 
Siemanko

zamówiłem sobie tego Fight Cluba. Długo się wahałem... no i już się nie waham. :crazy:

Przyszedł na @ jakiś kod. Moje pytanie - gdzie go teraz wpisać?
 
Wejdz do fight clubu i załoz konto na tego samego maila, zamów na rok i w ktoryms z nastepnych krokow go uzyjesz. Nic tam skomplikowanego nie bylo z tego co pamietam. Dasz sobie rade.
 
@ScoTT

chciałem tam się zarejestrować - wybrałem opcję tę pierwszą płatną, powpisywałem dane, m.in do wysyłki - wklepałem kod do pola 'discounts' i ...

nie dość że kod 'invalid'

to jeszcze na czerwono mam pola dotyczące karty kredytowej

HELP :pray:

Podawałeś dane karty? Boje się, że mi sciagnie hajs...
 
Jak dorzucisz 10 zł albo jakiegos gifta z UFC Rewards to biore ;)

@ScoTT

chciałem tam się zarejestrować - wybrałem opcję tę pierwszą płatną, powpisywałem dane, m.in do wysyłki - wklepałem kod do pola 'discounts' i ...

nie dość że kod 'invalid'

to jeszcze na czerwono mam pola dotyczące karty kredytowej

HELP :pray:

Podawałeś dane karty? Boje się, że mi sciagnie hajs...


A robiłeś wszystko w tej kolejności?

1. Wchodzisz w UFC FightClub
2. Klikasz Join Fight Club
3. Wybierasz opcję ultimate
4. Odznacz po lewej stronie opcję "Automatically Renew"
5. Wypełniasz dane kontaktowe i adresowe
6. W pay with nie piszesz nic
7. W discounts wklejasz kod - może sprawdź czy z jakąś spacją nie wklejasz bo już nie mam pomysłu
8. Akceptujesz i "BUY"
 
Last edited:
Oczywiście żartuję, z chęcią ją przeczytam jak tylko przyjdzie.

Mam 12k i zastanawiam się co robić. Na pewno poczekam, bo liczę na nowe ramki po UFC 193. Nie wiem czy brać te ramki, czy rękawice. Serio, ciężko mi się określić co będzie lepsze.
 
Powiem Ci ze ramki wymiatają, mi osobiscie bardzo sie podobaja. Mam dwie rekawice: z tych starych z Myszką jest ok, ale z nowej puli podpisana przez Werduma juz nie bo autograf sie strasznie sciera, wystarczy palcem przeciagnac.
 
Jak ktoś dostanie już ten nowy wzór koszulki z Fight Clubu to napiszcie czy porządna jakość.
 
@ScoTT

Dzięki za pomoc. Błąd polegał na tym, że jak już założyłem sobie darmowe konto na Fight Club i chciałem zrobić 'upgrade' to wybierałem tę pierwszą opcję płatną za bodajże 35 dolców. A powinienem tę drugą - droższą. I dlatego kod nie działał. No ale teraz już wszystko gra :))

Paka ma przyjść za 6-8 tygodni to wrzucę fotki gadżetów.

BTW - Scott , może dobrym pomysłem byłoby tutaj ponowne wrzucenie linku, który umożliwi dołączenie do naszej ligi na fantasy? Może jakieś nowe osoby by dołączyły? Z tego co kojarzę to chyba ty jesteś tam administratorem.
 
To dziwne bo próbowałem z kilku kont przez tego linka i mi wskakiwało, tylko trzeba być najpierw zalogowanym w UFC Fantasy a później klikamy w link. Jeśli nie to wchodzisz w Leagues i wyszukujesz. Liga nazywa się MMAROCKS_PL
 
Ja mam 2xXL. Srebrny mazak schodzi, złoty nie.

A zdjęcie z autografem Lawlera już w Polsce, tym razem bez żadnych kosztów!
 
Mi też właśnie celnik dzwonił, fotka Lawlera i Dillashawa w drodze. Zaskoczony jestem, że tak szybko. Fanatics Authentic się spisuje.
 
Moglibyście wrzucić fotę jak wygląda takie zdjęcie na żywo?
Przejrzyj poprzednie strony, są zdjęcia.

Rękawice Conora za 17k pkt. Będzie płacz jak z Aldo przegra :D
Czekam aż będą nowe ramki z innymi zawodnikami.
 
Mi też właśnie celnik dzwonił, fotka Lawlera i Dillashawa w drodze. Zaskoczony jestem, że tak szybko. Fanatics Authentic się spisuje.
Można wiedzieć dlaczego celnik dzwonił? Hmm, dziwne trochę żeby tak tylko poinformować, że paczka idzie.
 
Zadzwonil zapytac co w paczkach, chcial tez maila zeby mi przeslac formularze do wypelnienia co sie w nich znajduje. Powiedzial, ze jak dostanie wypelnione to puszcza dalej. Pełen luz, to juz ktorys raz mi tak dzwonia.
 
Back
Top