Poradnik UFC Rewards, czyli darmowy Fight Pass i nie tylko

To znaczy nie zaprzeczam, że jest dobrym sportowcem, nie zabieram mu sukcesów. Po prostu za nim nie przepadam.
 
JJ wyjdzie z tego pierdla taki zmarnowany, że Cormier go tylko dobije i skończy się takie marudzenie. Oby tylko po tym Coco nie popełnił samobójstwa(mam nadzieję, że nikt z jego rodziny tak nie skończył*).
Jak na razie to Jones sobie trenuje jak zawsze.
 
bo jest różnica założyć sobie fikcyjne konto natłuc 1000 punktów w minutę i wygenerować sobie kod na miesiąc i tak zrobić 6 razy :) a założyć sobie konto i zbierać 6000 punktów
 
Napisałem, że sobie zaraz natłukę nawiązując do tego że oni też tną w ciula z podwyższaniem cen nagród.
 
i dlatego trzeba zrobić na pół żeby nie podwyzyli fp--a, a tak to jest tylko kwestia czasu aż cię zablokują, a ty wiesz jaką ważność mają te kody
 
Nie wiem, mam 3 kody, jeden sprawdzałem to działa a mineło już chyba mmmm ... 2 miesiące? Nie pamiętam.
 
mam prawie 9 klocków i tylko czekałem aż dorzucą rękawice to od razu zgarnę, a tu "taki chuj"
 
Kupiłem 2 raz kod z Rewarda na FP. W emailu nie mam żadnego linku tylko instrukcję co zrobić:

1. Odwiedź UFC.tv 2. Wybierz "Start Your Free Trial do UFC® WALKA PASS ™ na górze strony. 3. Zaloguj się lub Zarejestruj się za UFC.tv (jeśli rejestracji użyć tego samego adresu e-mail użytego do UFC Rewards) 4. Wpisz kod promocyjny na ZAPŁATA stronę: Kod: XXXXXXXXXXX 5. Zacznij cieszyć UFC® FIGHT PASS ™

Tyle że przy 3 kroku po prostu mnie loguje.... Już mam 2 wolne kody i nie mogę ich zrealizować...

Jeśli jeszcze aktualne to cię poratuję - musisz wysłać maila do nich ([email protected]) i ci odblokują FP. Jako, że triala wykorzystałem rok temu, a konto Rewards'owe zrobiłem na tym samym mailu (a nie chce mi się z tym bawić, i tak często o tym zapominam), to nie ma gdzie to wpisać (Fight Pass to bardzo smutna aplikacja, ciągle mnie dziwi że muszę sobie makro na myszce odpalić żeby wyjść z Pełnego Ekranu :wall:)

Mój pierwszy mail:
Hello,
I would love to have you extend my membership thanks to redeemed UFC Reward.

I odpowiedź:
Your subscription has been extended another month.

Ale kiedy usłyszałem, że tam płeć przeciwna pracuje, stwierdziłem że będę trochę milszy:
Hi,
it's me again, to ask you to extend my Fight Pass Membership by another month thanks to UFC Reward system. I hope you enjoy doing it as much as we writing to you :)
Yours truly.

Odpowiedź:
Hi xxx,
Your subscription has been extended. Your next bill date is set for xx/xx.
Thanks for being a UFC Rewards member!!


Ależ się rozpisałem...
 
Ale przecież klikając na Triala i wpisując dane do logowania z konta które już mamy pojawia się pole do wpisania kodu z Rewards. Co z tego, że wykorzystaliście Triala, tam się cały czas klika na to pole jak się chce odnowić pkt. z Rewards. Ja tak robię i mam to samo konto od ponad m-ca Trial już wykorzystany, a teraz za pkt. z Rewards mam FP.
 

Attachments

  • fp1.jpg
    fp1.jpg
    35.2 KB · Views: 23
  • fp2.jpg
    fp2.jpg
    50.2 KB · Views: 15
Fajnie, że tobie tak działa, ale mnie po pierwszym obrazku przerzuca do głównej strony Fight Pass'a jako już zalogowany użytkownik. Dlatego informują o wysyłaniu mail'a. Chyba, że chodzi o to że za każdym razem kiedy chciałem FP przedłużyć kodem, to już FP mi śmigał i chciałem go tylko przedłużyć. Ale chyba już mi się spodobało te słanie mail'i :P
 
Dziwna sprawa. Choć to możliwe, bo te usługi nie działają do końca dobrze i często pojawiają się błędy. Na maile odpisują to trzeba im przyznać. Próbowałeś też może na innej przeglądarce? Ja normalnie używam Firefoxa, a do Rewards/FP Chrome.
 
Dziwna sprawa. Choć to możliwe, bo te usługi nie działają do końca dobrze i często pojawiają się błędy. Na maile odpisują to trzeba im przyznać. Próbowałeś też może na innej przeglądarce? Ja normalnie używam Firefoxa, a do Rewards/FP Chrome.
Na chromie sprawdzałem i było tak samo. Jest to mało logiczne, ale może po prostu chcieli żeby ktoś do nich maile pisał :)
 
Panowie, nie przewertowałem wszystkich stron, gdyż jest ich za dużo stąd się nie zdziwie jak mnie zjebiecie.. :)
Oglądam dwa filmy, ale oglądam, nawet nie, że puszcze i sobie leci. Czytam trzy artykuły, głosuje w ankietach a punktów nie widać? Będą dodawane na koniec miesiąca a nie na bieżąco? (jak np. logowanie)
 
Panowie, nie przewertowałem wszystkich stron, gdyż jest ich za dużo stąd się nie zdziwie jak mnie zjebiecie.. :)
Oglądam dwa filmy, ale oglądam, nawet nie, że puszcze i sobie leci. Czytam trzy artykuły, głosuje w ankietach a punktów nie widać? Będą dodawane na koniec miesiąca a nie na bieżąco? (jak np. logowanie)
Za filmy i newsy powinieneś dostać od razu. Za ankietę dostaniesz jak zagłosujesz 3x.
Niestety coś się chyba u nich pochrzaniło,bo teraz mi nie nalicza za filmy i newsy, taki wyjątek potwierdzający regułę :D
 
Dodano ogólnie kilka nowych ramek i zdjęć z podpisami. Ja czekam dalej, nie wydaję na razie.
 
No niestety punktów nie zalicza(:lol:)dziś oprócz TT, ale za to UFC Minute z Lisą Foiles z chęcią obejrzałem. Najsłodsze "minute" jakie można usłyszeć:shy:
 
Powiedzcie mi jak wykupie sobie kod do FP na lewym koncie to mogę go aktywować na swoim głównym koncie? Czy tylko na tym koncie na którym go wykupiłem?
 
6/7/2015
Daily Login

+5 points

6/5/2015
Daily Login

+5 points

6/3/2015
Daily Login

+5 points

6/1/2015
Follow UFC on Twitter

+10 points

Niby czytam, ankiety itd itp, ale cos punkty nie ida.. zle czytam, zle ogladam? Tak to ja sie nigdy nie dorobie :)))
 
Musi wpadać za czytanie newsów, nawet za wejście na stronę UFC. Tu są newsy: http://uk.ufc.com/news , tu wideo http://uk.ufc.com/media. Strona główna to: http://uk.ufc.com/

Jak chcesz się szybko dorobić to "podawaj dalej" newsy UFC na tt z hashtagami danej gali. Od czw do pon wpada łącznie 200pkt. za reetweet z hashtagiem. I nie wiem ile kont UFC lubisz na TT, ale jak zaznaczysz wszystkie z zakładki "Earn" to też ponad 100pkt. co miesiąc dostaniesz.

A jak nie działa, to pisz do UFC Rewards na maila, że nie działają u Ciebie takie i takie opcje: rewards@ufc.com
 
Powiedzcie mi jak to jest z tymi retweetami, bo pisałem do nich juz nie raz w tej sprawie i sami nie wiedzą co się dzieje. Komentuje, podaje dalej i udostępniam różne tweety różnych kont UFC i zawsze mam tylko napisane "Twitter Mention" a pkt nie ma. Parę razy tylko pojawiło się że "Retweet" i 10 pkt.
 
Back
Top