Poradnik UFC Rewards, czyli darmowy Fight Pass i nie tylko

A u mnie jest napisane, że wykorzystałem, ale mi punktów już nie dodało :/

Bo prawdopodobnie wykorzystałeś w ciągu ostatnich 7 dni UFCFairFax, te 100 punktow mozna dostac tylko raz na tydzien i to chyba niezaleznie od eventu
 
Zakupiłem kod za punkty, wszedłem w 7dniowy darmowy trial w oknie Promotion Code wpisuję kod ktory otrzymałem i wyświetla mi się "The promotion code you entered is not valid."
 
Post pod postem bo nie mogę już edytować. Więc rozwiązanie było banalne miałem ustawioną subskrypcję roczną musiałem zmienić na miesięczna co się znajduje po lewej stronie pod kwotą do zapłaty.
 
Dostal ktos te punkty za swarma? Robie niby wszystko jak ma byc, siedze na hali, robie check'a i dupa.
 
Czemu nie moge obejrzeć main cardu? mam tego triala aktualnie
Takie cośwywala

Due to broadcast restrictions, this video is not available within a UFC FIGHT PASS subscription or as a pay-per-view in your region. Please check your local TV listings for viewing information.

This event is currently blacked out in country code: AE, BB, BD, BE, BH, BR, BT, DM, EE, EG, HR, HT, IN, IQ, IT, JO, JM, KW, LK, LU, MA, ME, MK, MV, NL, NP, OM, PK, PL, PS, QA, RS, SA, SM, VA, XK, and YE.
 
Hola Better Internet ładnie to obchodzi, blokada na fightpass jeszcze jest, ale można spokojnie oglądać :)
 
Skoro mamy poniedziałek ... zacznijmy poniedziałkowo :D Jeśli zbierasz punkty i brakuje Ci już tylko kilka, aby się nie zdziwić BARDZO NIEPRZYJEMNIE proponuję kliknąć na interesującą Cię nagrodę i tam jest faktycznie napisane ile Ci brakuje punktów i ile z Twojej puli możesz wykorzystać na zakup nagrody. Mi na jednym koncie pokazywało 1000 punktów mniej na zakupy, na drugim 200 punktów mniej na zakupy, a na trzecim tyle ile mam punktów tyle moge wykorzysta na zakupy. Nie wiem od czego to zalezy.
 
A mi pokazuje za każdym razem tyle samo pkt, w sensie prawidłowa różnica. Też napisałem do nich o SWARM i też nie dostałem jeszcze odpowiedzi.
 
A mi odpisali, ze sprawdzili to, faktycznie mój check in jest publiczny i że to coś u nich i żebym im dał kilka dni to mi dodadzą te punkty.
 
A jak sprawdzić czy jest publiczny? No nic, czekam co na to poradzą.
 
Last edited:
Ja dalej nie wiem o co chodzi z tym kodem z UFC program.
A masz program UFC z Krakowa? Niestety program nie był dostepny na każdym siedzeniu na hali, ale mozna go sobie bylo kupic za smieszne pieniadze, bagatela 80 zł. W sordku musial gdzies byc kod ktory wpisujesz i dostajesz punkty. Nie wiem ile.
 
A masz program UFC z Krakowa? Niestety program nie był dostepny na każdym siedzeniu na hali, ale mozna go sobie bylo kupic za smieszne pieniadze, bagatela 80 zł. W sordku musial gdzies byc kod ktory wpisujesz i dostajesz punkty. Nie wiem ile.

Nie dostałem programu, pkt za #ufckrakow i za przeczytane e - maile tak to wygląda.
 
W programie UFC który dostały media, jest kod "UFC_Poland" po wpisaniu którego ma wpaść 500 pkt. Wszędzie podany taki sam kod, jednak nie jest podane gdzie go aktywować.
 

Attachments

  • Photo0030.jpg
    Photo0030.jpg
    139.3 KB · Views: 42
W programie UFC który dostały media, jest kod "UFC_Poland" po wpisaniu którego ma wpaść 500 pkt. Wszędzie podany taki sam kod, jednak nie jest podane gdzie go aktywować.
EARN i tam pierwsze od góry

UFC Fight Night Krakow: Gonzaga vs. Cro Cop 2 Program Code
Enter the promo code for UFC Rewards found inside your UFC Fight Night: Gonzaga vs. Cro Cop2

klikacz i wpierdalasz kod i jest +500 :)

e:cypher szybszy :arch:
 
Ło panie, jak punkty będą leciały w takim tempie to w lipcu będę stał koło Conora na ważeniu.

#cebuladeals
 
Back
Top