Popek w KSW vol. 2 - nie daj inbie skończyć się!

Zapewne jedno i drugie. Widziałem na własne oczy Mahonka, który opowiadaniem głupot na YT zrobił na gimbazie sześć stów w jeden wieczór. Na Popka też wyłożą siano, choćby mieli nie kupić sobie batonika.

Nie przewiduję tego.
U mnie w pracy dokładnie tak podchodzą do KSW - przyjdzcie, wypijemy flaszkę, będzie wesoło. Za czasów Salety marka była nieznana więc trudno było inaczej ja promować niż przez darmowy Polsat. Dziś ma swoich amatorów i będzie mieć jeszcze długo, długo. Przy czterech galach rocznie nie znudzi się z dnia na dzień.
Skoro zysk znikomy to czy gra jest warta świeczki? Już wystawiliby do walki Stracha z Pitbulla (Oświeciński ostatnio pojawia się w mediach notorycznie) i pewnie by było podobnie, a wylałoby się mniej hejtu. A właśnie... Może Strachu będzie rywalem Popka :D ?
 
Skoro zysk znikomy to czy gra jest warta świeczki? Już wystawiliby do walki Stracha z Pitbulla i pewnie by było podobnie, a wylałoby się mniej hejtu. A właśnie... Może Strachu będzie rywalem Popka :D ?
Oświecimski musiałby wejść w rolę, a dialogi musiałby pisać mu Vega, żeby to się sprzedało. W WWE takie rzeczy ogarniają.
 
Spodziewaj się kilku telefonów jeszcze dziś.
bez przesady
Skoro zysk znikomy to czy gra jest warta świeczki? Już wystawiliby do walki Stracha z Pitbulla (Oświeciński ostatnio pojawia się w mediach notorycznie) i pewnie by było podobnie, a wylałoby się mniej hejtu. A właśnie... Może Strachu będzie rywalem Popka :D ?
 
Oświecimski musiałby wejść w rolę, a dialogi musiałby pisać mu Vega, żeby to się sprzedało. W WWE takie rzeczy ogarniają.
Wiem, że jest drętwy, ale z tego co widzę wszędzie go pełno. Top Chef, Bitwa na style, ostatnio Agent. Chyba jakąś rolę dostał w M jak Miłość.
 
Popka zatrudnił w KSW teraz, a nie wcześniej z 2 powodów :
1) Dostał możliwość legalnego przebywania w Polsce.
2) Zyskał w ostatnich 2 latach dużą popularność, gdyż wcześnie znali do nieliczni związani z rapem.
Owszem, jest lekki spadek popularności KSW, ale nie jest to główny powód zatrudnienia Raka akurat teraz
 
Skoro zysk znikomy to czy gra jest warta świeczki? Już wystawiliby do walki Stracha z Pitbulla (Oświeciński ostatnio pojawia się w mediach notorycznie) i pewnie by było podobnie, a wylałoby się mniej hejtu. A właśnie... Może Strachu będzie rywalem Popka :D ?
Ale dochodzi przecież jeszcze kwestia promocji innych zawodników w tym "oknie" itd. Drugi Pudzian to na pewno nie będzie, ale kto wie, co się uda z nim zrobić. Może nic, może coś. Zobaczymy.
 
@Jakub Bijan Ogolnie z mahonkiem byly jaja jak, ktoś zadzwonił na policje, że na streamie daje nieletniemu piwo albo wzial tabletki bo go łeb bolał poszedł spać, a ktoś zadzwonił że chce popełnić samobójstwo i policja wbiła mu się na chate i z wyra wyrwali a wszystko lecialo LIVE :lol::DC::bleed::mamed:
 
Ogólnie ostatnio co fajna dyskusja to zamykana wkurwia takie coś. Po piątej -siedzisz chcesz się łatwo wyproznic, więc wchodzisz w temat o popku a tu taki chuj.
To jest w ogóle fajne zachowanie. Co się pojawia jakiś temat niewygodny dla redakcji od razu jest zamykany i to nie gdy zaczyna się chamówa lub wątek wygasa, tylko gdy pojawiają się niewygodne, kłopotliwe pytania. Dla mnie takie zachowanie jest mega słabe. Wymagania stawiamy wobec wszystkich, krytykujemy wszystkich ale nie daj Boże powiedzieć coś na nas - jeb zamykamy temat. Bez wyjaśnienia, bądź z wyjaśnieniem w stylu "wkurwia mnie ta inba". Dziękuję, powiedziałem co chciałem. Jak będzie ban to trudno, tylko potwierdzi moją tezę.
 
@Jakub Bijan Ogolnie z mahonkiem byly jaja jak, ktoś zadzwonił na policje, że na streamie daje nieletniemu piwo albo wzial tabletki bo go łeb bolał poszedł spać, a ktoś zadzwonił że chce popełnić samobójstwo i policja wbiła mu się na chate i z wyra wyrwali a wszystko lecialo LIVE :lol::DC::bleed::mamed:
PIERDOLISZ :D ?
 
@Jakub Bijan Ogolnie z mahonkiem byly jaja jak, ktoś zadzwonił na policje, że na streamie daje nieletniemu piwo albo wzial tabletki bo go łeb bolał poszedł spać, a ktoś zadzwonił że chce popełnić samobójstwo i policja wbiła mu się na chate i z wyra wyrwali a wszystko lecialo LIVE :lol::DC::bleed::mamed:
Oglądałeś to ?
Mam pomysł na taki chory sig-bet w którym przegrany musi obejrzeć wszystkie filmiki na kanale Mahonka.
 
Oglądałeś to ?
Mam pomysł na taki chory sig-bet w którym przegrany musi obejrzeć wszystkie filmiki na kanale Mahonka.
Jak pisałem wyżej były urywki na youtubie dzieciaki wrzucały takie 3mniutowe teraz nie widze ale widziałem :P
 
Ciągle wierzyłem że to nie koniec!

5227c50625e22_1378338054_by_Al_Bundy.jpg
 
"INBY BLASK"

Tej inby już dogasa blask,
hejterski wznieśmy krzyk,
w tej ciszy, przy monitorach
odrodźmy inbę w mig.​

Kto raz hejterów poznał moc,
nie będzie szczędzić słów.
Na innym forum, w inną noc
idiotów wyzwie znów.

Nie zgaśnie tej zadymy żar,
co rozbawiła nas.
Nie pozwolimy by ją starł
przemijający czas.​
 
Obejrzałem ten filmik co Popuś w pół godziny prezentuje swoje kardio w treningu i mam jedno spostrzeżenie:
Popek vs Bonus BGC.
KSW make it happen! Byłaby niezła rzeź!
 
Otwieram inbe na nowo i słucham Państwa!
comment_FoAL1HyhIMpym90S9UZDZO3F2SVXNZaD.gif


Król Albanii w KSW
Co się dzieje kurwa tu
Popek rozpierdala forum to
A hejterzy dupa cicho!

Cyrk w grodzie Kraka
To będzie popis Raka
W grudniu będzie to show
Juras już robi "Woooow"

Spod prawa wyjęty
Przez K&L najęty
Zawalczy w Tauron Arena
Kurwa konczy się wena

@MysticBęben musze na korki się zapisac do Ciebie, jednak polibuda to polibuda, klejenie wierszy mi nie idzie.
 
Otwieram inbe na nowo i słucham Państwa!
comment_FoAL1HyhIMpym90S9UZDZO3F2SVXNZaD.gif


Król Albanii w KSW
Co się dzieje kurwa tu
Popek rozpierdala forum to
A hejterzy dupa cicho!

Cyrk w grodzie Kraka
To będzie popis Raka
W grudniu będzie to show
Juras już robi "Woooow"

Spod prawa wyjęty
Przez K&L najęty
Zawalczy w Tauron Arena
Kurwa konczy się wena

@MysticBęben musze na korki się zapisac do Ciebie, jednak polibuda to polibuda, klejenie wierszy mi nie idzie.
Bardzo dobrze. Dostatecznie.
Jutro coś rymem dorzucę
 
Back
Top