Popek w KSW vol. 2 - nie daj inbie skończyć się!

maras

UFC
Middleweight
Właśnie skończyłem czytać zamknięty już (chlip, chlip) wątek o Popusiu w newsach i z kurewskim uczuciem niedosytu inbowego, pomyślałem "hmmmm, może w dziale cohones dalej są jakieś awanturki". Wchodzę w dział cohones i.....

Melduję się na pokładzie balasy! Mam michę tortilli i czekam na jakieś pikantne szczegóły :bleed:

Olos

-=PRIDE FC=-
Gimbusy obejrzą na streamie, za hajs kupią browary.
Więc zysk dla KSW znikomy. Pisałem wcześniej, ale sie powtórze. Ciekawe czy te ziomeczki co latały z Popusiem na mecze spoważnieli, pozakładali rodziny i ogólnie mają na obecną wersje Raka wyjebane czy może wyłożą siano na PPV żeby starego kumpla zobaczyć. I czy część tych bojowych ziomeczków co była w Anglii 8 lat temu i robiła rozpierdol zawita do Tauron Areny.

MysticBęben

UFC
Middleweight
Gimbusy z ojcami przyjdą. A jak się staruszki zagapią na Dominikę i inne tablicowe, to nawet nie usłyszą "Pizdy nad głową" i wyjdą zachwyceni imprezą. Nowi Janusze w sieci = zadowolony Lewy i syty Hajs.
Se la wi.

mat

UFC
Heavyweight
Więc zysk dla KSW znikomy. Pisałem wcześniej, ale sie powtórze. Ciekawe czy te ziomeczki co latały z Popusiem na mecze spoważnieli, pozakładali rodziny i ogólnie mają na obecną wersje Raka wyjebane czy może wyłożą siano na PPV żeby starego kumpla zobaczyć. I czy część tych bojowych ziomeczków co była w Anglii 8 lat temu i robiła rozpierdol zawita do Tauron Areny.
Te ziomeczki przyjdą ze swoimi Karynami i nauczą małych Brajanków życia :DC:

Pyrrus89

EFC Africa
Middleweight
Gimbusy z ojcami przyjdą. A jak się staruszki zagapią na Dominikę i inne tablicowe, to nawet nie usłyszą "Pizdy nad głową" i wyjdą zachwyceni imprezą. Nowi Janusze w sieci = zadowolony Lewy i syty Hajs.
Se la wi.

Poważnie, jakiś rodzic zabierze dzieciaka, żeby mógł zobaczyć walkę przestępcy? Przy okazji oczywiście nasłucha się patologicznych przyśpiewek. Na pewno jeden pseudo dziennikarz, również z wyrokiem na karku, zaciera swoje rączki na kolejną nagonkę. Od czasu niesławnej "Klatki" nie miał okazji się wykazać.

• Like
Reactions: mat

Olos

-=PRIDE FC=-
Te ziomeczki przyjdą ze swoimi Karynami i nauczą małych Brajanków życia :DC:
I Kłentinków. Z jednej strony mam wyjebane na ten cyrk po ostatnich numerach z Fikajłowem, ale wyniku walki Popka jestem ciekaw :DC:

comment_8T3bbnIkFXjzqpVlPlpAJZ6GhEritRDo,w400.jpg

qFel

KSW
Middleweight
Żółta Kartka
Poważnie, jakiś rodzic zabierze dzieciaka, żeby mógł zobaczyć walkę przestępcy? Przy okazji oczywiście nasłucha się patologicznych przyśpiewek. Na pewno jeden pseudo dziennikarz, również z wyrokiem na karku, zaciera swoje rączki na kolejną nagonkę. Od czasu niesławnej "Klatki" nie miał okazji się wykazać.
Popek chyba ma płytę w platynie, czy się mylę? A też mogli z filesharków płytę szarpać. Nie bój się, dzisiejsze gimbazjum, to nie to gimbazjum sprzed dekady...

Comber

UFC
Light Heavyweight
Zjadłem dzisiaj fejsburgera
Odpalilem range rovera
Skun spalony, koks wciagniety
Nic nie dało, jestem spięty
Wbijamy D i pędzę w miasto
PJ kazał na jedenastą
Dirty Diana leci z głośnikow
Zaraz w s4 nauczę się trików
Rozgrzeweczka, trzy pompeczki