"Popedałujmy" - kącik rowerowy.

Ja bym wchodził w MTB i się nie pierdzielił :)

Nie mieli na miejscu w sklepie stacjonarnym mojego rozmiaru, ale na za tydzień mi je ściągną. Muszę wybrać jeden z:

SH-XC31 249pln
upload_2017-7-7_15-19-32.png


SH-M089 30-40pln chyba wiecej
upload_2017-7-7_15-22-38.png


Przymierze, zobacze jak bedą leżec i się zdecyduje. Wole dołożyć do tych ze spinką jak maja jeszcze lepiej trzymac stope. Teraz jeszcze tylko muszę sie zdecydować na odpowiednie pedały. Obustronne m520, które wklejałeś wcześniej dodatkowo z nakładką plastikową, wąską bo wąską, która pozwala jeżdzic w normalnycb butach vs jednostronne wczepianie a z drugiej strony normalny pedał, szeroki metalowy do normalnego ogumienia. Co myślisz?
 
Wczoraj przejechałem 22 km. Strava była grana. Nie gubi GPS i daje radę.
...przynajmniej ona,bo ja..:
:homer:
Szkoda strzepić nawet...
 
Wczoraj przejechałem 22 km. Strava była grana. Nie gubi GPS i daje radę.
...przynajmniej ona,bo ja..:
:homer:
Szkoda strzepić nawet...

Spokojna głowa, wszystko przyjdzie z czasem. Fajną macie droge rowerową Świnoujście-Albeck. Powiedz czy ta droga prowadzi jeszcze dalej i dalej? Dojechałeś tam może kiedyś?
 
Nie mieli na miejscu w sklepie stacjonarnym mojego rozmiaru, ale na za tydzień mi je ściągną. Muszę wybrać jeden z:

SH-XC31 249pln
View attachment 7343

SH-M089 30-40pln chyba wiecej
View attachment 7344

Przymierze, zobacze jak bedą leżec i się zdecyduje. Wole dołożyć do tych ze spinką jak maja jeszcze lepiej trzymac stope. Teraz jeszcze tylko muszę sie zdecydować na odpowiednie pedały. Obustronne m520, które wklejałeś wcześniej dodatkowo z nakładką plastikową, wąską bo wąską, która pozwala jeżdzic w normalnycb butach vs jednostronne wczepianie a z drugiej strony normalny pedał, szeroki metalowy do normalnego ogumienia. Co myślisz?
Drugie zajebiste, brał bym :)
 
Trochę kurwiowi dobrze tak:

WIDEŁO <CLICK>
pewnie, ze mu dobrze. Niech sie kutafon nauczy, ze to nie jest jego prywatna droga i sa jej inny uzytkownicy. Mnie to rozpierdalaja, na codzien goscie co jezdza srodkiem sciezki dla rowerow, takiej dwukierunkowej. Jedzie taki bydlak srodkiem, tempem, ze ja szybciej ide, ustepujac tylko tym co nadjezdzaja z naprzeciwka. Nie jarzy pokurwieniec, ze ktos, z tylu moze sie gimnastykowac zeby go wyprzedzic. Takiemu jak nie przypierdolisz to nie zrozumie. Ja nie wiem gdzie oni sa kurwa chowani, w chlewie? Tak ciezko jechac, w miare przy krawedzi swojego pasa?
 
@carolus89 zrobimy inaczej żebys nie szedł na łatwiznę:P

Podpowiem Ci na co zwracać uwagę, a Ty sam wyszukasz rowery i wrzucisz tu efekty.

Rama: potrzebyjesz dużych rozmiarów. Przy crosach spokojnie XL, ewentualnie 58-60 cm. Dla ułatwienia zmierz sobie przekrok. Unikaj nijakich marek, które hajpują rowery osprzętem. Zerknij na propozycje sprawdzonych producentów: Giant, Trek, Specialized, Merida, Kellys.

Osprzęt: patrz na jednolitość. W tej kasie często spotkasz miksy typu: tylnia przerzutka slx/xt, przód alivio/acera, manetki acera. O klasach osprzętu znajdziesz sporo informacji w sieci bez żadnych problemów.

Koła: tutaj raczej będzie jednolicie więc nie musisz się za bardzo skupiać. Ta sama sytuacja będzie z hamulcami.

W gravelach nie masz za bardzo wyboru. Rozsądne sprzęty zaczynają się w granicach 4 000 zł.
Zerknij jednak na markę Marin. Ich rowery zbierają dobre opinie. Podobnie marka GT i model Grade.
Tutaj, w mojej subiektywnej ocenie rower na osprzęcie klasy Sora to minum przyzwoitości w tej monecie.

Późna odpowiedź, ale po przemyśleniu chyba nie będę się wykosztowywał na rower do "ogólnego" użytku i kupie coś takiego: https://bikepark24.pl/pl/p/Rower-crossowy-UNIBIKE-VIPER-GTS-model-2016-srebrno-grafitowy/7524
Jest akurat rozmiar 23'' (mam 190cm i 90kg)

Jak trochę pojeżdżę na takim sprzęcie to pewnie sam z czasem będę wiedział czego potrzebuje.
 
Dzisiaj jak na mnie to machnąłem konkretną trasę. Jechałem częściowo przez Dunajec Velo, a później wskoczyłem na Wiślaną Trasę Rowerową.
Nie ukrywam, że przy końcówce było już ciężko. Podziękowania dla Pani, która schłodziła mnie Karcherem :lol:
Im dalej się wypuszczam tym bardziej ciekawych ludzi spotykam. Dzisiaj był to Pan w wieku 69 lat, który mówił, że w 2004 roku z chwilą przejścia na wcześniejszą emeryturę zaczął jeździć na rowerze.
Od tamtej pory zrobił uwaga... 212 tys. km (!). Wierzę na słowo, nogę miał jak solidny koń. Jechaliśmy w jedną stronę. Przyznam, że jak narzucił tempo to ciężko było mi nadążyć. Mogę sobie tłumaczyć,
że on jechał crossem a ja MTB, ale to po prostu był dzik. Upał niemiłosierny! Pozdrawiam.

Przechwytywanie.JPG
20314634_1602445569825391_1701926755_o.jpg
20314887_1602445536492061_348170996_o.jpg
 
Znam ten ból, ale zobacz co @s3pp mi proponował, to zrozumiesz skąd takie stwierdzenie :)
No bez przesady:) Starałem się iść po taniości:)

Masz rację... W sumie nawet nie wiesz jak mocno się wkręcisz więc inwestowanie na początek sporej gotówki nie jest konieczne.
Ten cross spokojnie ogarnie. Mieszanka Alivio i Deorki może być.
 
No bez przesady:) Starałem się iść po taniości:)

Masz rację... W sumie nawet nie wiesz jak mocno się wkręcisz więc inwestowanie na początek sporej gotówki nie jest konieczne.
Ten cross spokojnie ogarnie. Mieszanka Alivio i Deorki może być.
Dziękuję! Jak najbardziej doceniam i jak będę w przyszlości miał jakiś konkret, to na pewno poproszę o opinię :)
 
Szukam jakiegoś drugiego roweru dla siebie.
Interesuje mnie niedrogi MTB do 2 tysięcy, nowy lub używany.
@s3pp jest szansa wyrwać coś rozsądnego w tej cenie?
 
Szukam jakiegoś drugiego roweru dla siebie.
Interesuje mnie niedrogi MTB do 2 tysięcy, nowy lub używany.
@s3pp jest szansa wyrwać coś rozsądnego w tej cenie?

Zawsze idzie coś ogarnąć:)
W Centtrum Rowerowym Olsztyn jest obecnie promocja na Treka; -23%. Marlina 6 masz za 1899 zł.
Niestety, jak to w Treku, odbór tylko osobisty.

Jeśli mało będziesz śmigał po terenie, a w większości o asfalcie i utwardzoych drogach to pomyśl o jakimś crossie zamiast mtb. Mniejsze opory toczenia, a co za tym idzie przyjemniejsza jazda.
 
Zawsze idzie coś ogarnąć:)
W Centtrum Rowerowym Olsztyn jest obecnie promocja na Treka; -23%. Marlina 6 masz za 1899 zł.
Niestety, jak to w Treku, odbór tylko osobisty.

Jeśli mało będziesz śmigał po terenie, a w większości o asfalcie i utwardzoych drogach to pomyśl o jakimś crossie zamiast mtb. Mniejsze opory toczenia, a co za tym idzie przyjemniejsza jazda.
Zawsze może dodatkowy komplet opon kupić do MTB :dobry:
 
Jakbym mógł ci dac bana z telefonu to bym to zrobił a tak to musisz poczekać aż sie zaloguje na laptopie
Dzięki za bana :(
Dodam jeszcze, że to nie taka zwyczajna hulanoga, co dzieciaki jeżdżą była. Tylko profesjonalna.
Ale już nie kontynuuję, bo znowu się wkurzysz
 
Back
Top