"Popedałujmy" - kącik rowerowy.

Jak byłem młody, piekny i szczupły i do tego miałem żelazne płuca i łydę z granitu to śmigałem na Przehybe rowerem jak młoda gazela. Teraz bym pewnie wypluł płuca i odpadłyby mi kolana :mamed:
Jak patrzę na stravie, jakie ludzie, amatorzy tam wykręcają, to głowa mała...
 
Wsiadlem dziś na rower, po dłuższej przerwie. 30 km pyłem, ale forma cieniutka. Jakoś chęci na dłuższy dystans także zabrakło, wiec zwróciłem do chaty szybciej ( w planach było 40).
 
Chce kupić jakiegoś "góralika" umyśliłem sobie z CUBE. Jest tu jakiś dobry doradca ?
 
Właśnie w ten weekend widziałem masę cubów i są naprawdę fajne. Jaki model konkretnie sobie znalazłeś? Jaki budżet?
AIM SL na 29 calowych kołach , Analog też 29 mało się znam. Chce trwały rower na ciężkiego gościa. Tryb jazdy mieszany las -szosa-troche miasto
2-3 koła nie chce dużo inwestować żebym póżniej nie musiał go specjalnie pilnować albo płakać jak mi się rozwali.
 
Jedyny i niepowtarzalny model , specjalnie wybrany dla @TYTUS 'a ! Żaden inny!

8de2aff7f36b2103med.jpg
 
Bez zbędnego gadania, brał bym Cube Analog. Lepszy osprzęt to jedyna różnica, minimalnie lepszy osprzęt po prostu, poza tym te rowery są generalnie bliźniacze. :)
Ogólnie stwierdzsz że to w miare dobry rower dla amatora ? Czy masz jakieś ciekawe alternatywy ? Jak byś go scharakteryzował ? plusy i minusy
 
Last edited:
Ogólnie stwierdzsz że to w miare dobry rower dla amatora ? Czy masz jakieś ciekawe alternatywy ? Jak byś go scharakteryzował ? plusy i minusy
Ciężko powiedzieć o plusach i minusach. Grupa sprzętowa nie jest najwyższa ale do amatorskich wypadów na las itd powinno wystarczyć. Fajny amorek z blokadą więc na asfalt też powinien dawać radę. Nie podam Ci żadnej fajnej alternatywy bo niestety w MTB aż tak obcykany nie jestem, ale te Cuby wyglądaja uczciwie. Do lasu jak i na asfalt powinny być ok. :)
 
Ciężko powiedzieć o plusach i minusach. Grupa sprzętowa nie jest najwyższa ale do amatorskich wypadów na las itd powinno wystarczyć. Fajny amorek z blokadą więc na asfalt też powinien dawać radę. Nie podam Ci żadnej fajnej alternatywy bo niestety w MTB aż tak obcykany nie jestem, ale te Cuby wyglądaja uczciwie. Do lasu jak i na asfalt powinny być ok. :)
Ok dzięki
 
Pewnie pedałówy wiedzą ocb, ale może komuś na leśnych dróżkach , jak będzie chciał zachować więcej sił, tudzież jakiegoś Edka na finiszu łyknąć - się przyda:


 
A rowerzysta nawet sienie obejrzał. No bo w sumie po co?
Samochód jechał na czerwonym-pan młody dzień przed ślubem.


Przeżywam męki początkującego rowerzysty na airbike a głupio trochę na siłownie pampersy zakładać.
 
Kiedyś/niedawno pytałem tutaj o markę btwin z decathtlonu. Tak się stało że zakupiłem ten rowerek akurat na Węgrach. Potrzebowałem szybki środek do przemieszczania się po mieście i głównym warunkiem było żeby można było tym środkiem transportu jechać w stanie wskazujcym : D padło na rower : D testowałem w decathlonie dw modele rockrider 340 i chyba tysiąc coś. Wziąłem budżetówkę czyli 340, hamulce fałki, rama alu, gratis lampki : D nóżka płatna:penn:jebłem nim około 1000 km narazie i nic nie puka nie stuka : ) głównie asfalt ale dziś wróciłem z wycieczki pijackiej:mamed: i jechałem w obstawie dwóch giantów w cenie 4000:mamed: nie odstawał mój biedaczek : D kosztował mnie 59000 forintów :penn:polecam!!
rockrider-340-mountain-bike-orange.jpg

zajebisty kolorek, żarówa w ujj
 
Pochwalę się dzisiejszą życiówką, 100km w nieco ponad 3 godziny, średnia ponad 32. :) Dodatkowo połowa trasy pod wiatr i pod górę więc konkretne sprinty szły aby utrzymać tempo. :D

No ale ta nierówna walka musiała dziać się w siodle szosówki :)

A to moje przebiegi, zrobione tak ok 8 m-cy. Scieżki, las, trening i czasem jakiś amatorski maraton "górski".
 
Niewielka różnica, ważne że opony cienkie i pozycja odpowiednia :)
Stary, ale kiera jakoś młodo wygląda?
 
Back
Top