Podwieszony Poobijani ale wracamy

Dobrze , ze jest jakiś odzew od strony redakcji bo już zacząłem przeglądać inne fora ..
Welcome back !
 
Armes, Jeff i Grubas są lekko fałszywi. Najpierw cię cisną, potem poklepują cię po plecach. Radzę im nie ufać :friends:
Na początku śmiechłem z list. Po tym komentarzu jednak wiem, że są w pełni prawdziwe:sos:
 
Na początku śmiechłem z list. Po tym komentarzu jednak wiem, że są w pełni prawdziwe:sos:
Nie bierz tego do siebie personalnie. W przyszłości możesz trafić do magnaterii.
 
A ktoś coś wie czy cipajew uprał już majty, czy dołożył jeszcze po ostatniej walce Leona ?
 
A ktoś coś wie czy cipajew uprał już majty, czy dołożył jeszcze po ostatniej walce Leona ?
Na razie to Danuta sprawdza płuca czy są całe czy po wszystkiemu. Jeżeli bez zwłóknień to powrót po nowym roku do UFC. Jeżeli po wszystkiemu to powrót na UFC 5 od EA.
 
Zwróciłbym Ci uwagę, że powinno być to miejsce, ale ostatnio ktoś tu komuś też na coś takiego zwrócił uwagę a dzień później serwery płonęły, więc dla wspólnego dobra się powstrzymam.
Kurwa mać, a myślałem, że te, bo się kończy na "e". Zwracaj mi uwagę zawsze - dzięki. Jestem jakiś zjebany w tym aspekcie.
 
Mezalinse międzybandowe niedopuszczalne?
Ja liczę że i tak się pogodzą
ezgif.com-webp-to-jpg.jpg
 
Dawajcie w końcu te newsy redakcji na forum, ileż można czekać?
Tyle ile będzie trzeba. Coś taki kurwa nerwowy... Chłopaki mają od chuja innej ważnej roboty a Ty z newsami wypierdalasz. Newsy póki co możesz sobie na TVP 1 obejrzeć. Codziennie o 19:30
 
Dobrze, że wróciliście. Niestety, nawet gdyby sprawa w sądzie o ewentualny brak back up'u przyniosła miliardowe odszkodowanie, to jak wycenić stratę, którą odniosła kultura polska wraz z wymazaniem dwóch lat kroniki poczynań jej najjaśniejszych, najwybitniejszych umysłów?
 
No dokładnie yonigga to największa pała życiowa na cohones. Mam jeszcze listę gości mających u mnie plusa głównie za tematy związane z MMA. Dodatkowo nie wchodzili ze mną w konflikt i przeważnie wiedzieli komu kibicować, więc liczą się na forum. W każdej chwili mogą jednak wypaść z wagonika.

Magnateria:
baju
Dawid _Ozdoba-Legenda
Notorious
jihaad
99picks
michi972
LeeBuLee
kaczka94
Pacman
beff
The King
Mes_
messifc
ZELAZNAREKA009
panpan
:conorsalute:
 
Tyle ile będzie trzeba. Coś taki kurwa nerwowy... Chłopaki mają od chuja innej ważnej roboty a Ty z newsami wypierdalasz. Newsy póki co możesz sobie na TVP 1 obejrzeć. Codziennie o 19:30
Widzę, że tvp1 poszerzyła ofertę programową i dodała newsy ze świata MMA. Na dodatek codziennie o 19.30. No nic, trzeba będzie rzucić okiem.
 
Back
Top