Podwieszony Poobijani ale wracamy

Zawsze można zrobić jakieś ograniczenia dostępu. Albo ma się dostęp do działu patomma, albo do reszty.


Nie kazdy freak = patomma. Szplin tym bardzie bierz pod tym katem duza edukacje , bo idzie wielka fala freaków przed nami. Czy Sengegalczyk bijący sie z Pudzianem itp to patus z Senegalu? Szanuj freaki= cegiełka do wspierania polskiego mma. Zadora to zrozumiał w wywiadzie dla ITC. Jozwiak nawet planuje dac 3 freaki na 1 kartę Fenu! Idzie nowe boomerzy.
 
Nie kazdy freak = patomma. Szplin tym bardzie bierz pod tym katem duza edukacje , bo idzie wielka fala freaków przed nami. Czy Sengegalczyk bijący sie z Pudzianem itp to patus z Senegalu? Szanuj freaki= cegiełka do wspierania polskiego mma.
Piękna era nadchodzi :tellmemore:
 
Czyli teoretycznie jest szansa że jak OHV się w tym wszystkim ogarną, to jeszcze jest to do odzyskania?
Może mają teraz urwanie głowy i jak ogarną inne firmy (przecież tam mieli serwery bardzo duże firmy/korpo itd.) to temat powróci? Bo rozumiem, że ne wiemy czy w ogóle jest to do odzyskania, bo nie ma z nimi kontaktu?

P.S. jak tak czytasz ten temat od deski do deski to pewno przechodzi Ci przez myśl, że wejście w tematy patomma nie było zbyt dobrym pomysłem, co? :śmiech:
Niestety nawet jak znalazłby się nowszy backup to już karkołomne/niemożliwe będzie jego nagranie na aktualną wersję bazy. Będą się pokrywały identyfikatory kont/tematów/postów ...
Nie do ogarnięcia
:no no:
 
Nie kazdy freak = patomma. Szplin tym bardzie bierz pod tym katem duza edukacje , bo idzie wielka fala freaków przed nami. Czy Sengegalczyk bijący sie z Pudzianem itp to patus z Senegalu? Szanuj freaki= cegiełka do wspierania polskiego mma. Zadora to zrozumiał w wywiadzie dla ITC. Jozwiak nawet planuje dac 3 freaki na 1 kartę Fenu! Idzie nowe boomerzy.
Koło chuja mi lata pudziek w mma a jeszcze bardziej leję na jakiegoś senegalskiego króla dżungli. Zaorać
 
Zawsze można zrobić jakieś ograniczenia dostępu. Albo ma się dostęp do działu patomma, albo do reszty.
Raczej rozgraniczenia.
Cohones zostawić starym, a dla nowego nabytku stworzyć KidsMMA.
Jedni i drudzy będą szczęśliwi jak sobie w drogę nie będą wchodzić.
Poczytajcie kurwa o czym się tu do chuja wafla pisze.
Zaspamowane jebanym gównem i coś mi się zdaje, że rozkurwione będzie więcej tematów.
 
Raczej rozgraniczenia.
Cohones zostawić starym, a dla nowego nabytku stworzyć KidsMMA.
Jedni i drudzy będą szczęśliwi jak sobie w drogę nie będą wchodzić.
Poczytajcie kurwa o czym się tu do chuja wafla pisze.
Zaspamowane jebanym gównem i coś mi się zdaje, że rozkurwione będzie więcej tematów.
:rutekajak:
 
Koło chuja mi lata pudziek w mma a jeszcze bardziej leję na jakiegoś senegalskiego króla dżungli. Zaorać
Nie obchodzi go walka Pudziana z Senegalczykiem, ale ppv kupi i będzie oglądał z chujem w łapie.
 
Raczej rozgraniczenia.
Cohones zostawić starym, a dla nowego nabytku stworzyć KidsMMA.
Jedni i drudzy będą szczęśliwi jak sobie w drogę nie będą wchodzić.
Poczytajcie kurwa o czym się tu do chuja wafla pisze.
Zaspamowane jebanym gównem i coś mi się zdaje, że rozkurwione będzie więcej tematów.
A później płacz "Def, Dżihados, Cloud, bo mje nie lubjom"
 
Jak taką pałę życiową brać na poważnie?
To forumowy przegryw, zapytaj kiedy coś wygrał ostatnio w dziale bukmacherki xD
torpedo
Ty masz pretensje , ze sobie chłopaki wymieniają poglądy o MMA , a sa tu watki na 100 stron o majonezie i keczupie :applause::brainoverload::waldeklaugh:

No to serio kidsmma by się przydało jak znalazł.
Dokładnie, typ chce poważne forum a napierdala posty o majonezie haha
 
To forumowy przegryw, zapytaj kiedy coś wygrał ostatnio w dziale bukmacherki xD

Dokładnie, typ chce poważne forum a napierdala posty o majonezie haha
Król bukmacherki, którego typy co weekend brzmią: "co stawiacie w sobotę" oraz "co myślicie o tym kuponie" :waldeklaugh:
i legendarny "dziennik gry pixa" :DC:
 
torpedo
Ty masz pretensje , ze sobie chłopaki wymieniają poglądy o MMA , a sa tu watki na 100 stron o majonezie i keczupie :applause::brainoverload::waldeklaugh:

No to serio kidsmma by się przydało jak znalazł.
No i jest to osobny temat w którym nawet tam można pożartować i pisać na temat.

Do przykładu przeczytaj sobie jak nazywa się ten temat i poczytaj co tu się odkurwia.
I to jest norma.
W każdym jebanym temacie znajdzie się oczywiście użytkownik który zakochał się w patomma i chce na siłę "uszczęśliwić" innych (którzy śledzą dłużej ten sport, niż wy macie lat) i spamujecie o dymach, patusach i innym chujstwie.
Doprowadzicie do tego, że albo starzy stąd odejdą, albo was wypierdolą, bo na dłuższą metę to nie jest śmieszne.
Chcecie w swoim temacie mieć spokój, ale na innych tematach co chwila syf.
 
Ale tu sie zrobił burdel, ograniczeni umysłowo gówniarze z wątków o frikach robią syf a wy ich niepotrzebnie nakręcacie. Polecam przypomnieć sobie stare internetowe porzekadło "Nie karm trola to zdechnie"
 
No i jest to osobny temat w którym nawet tam można pożartować i pisać na temat.

Do przykładu przeczytaj sobie jak nazywa się ten temat i poczytaj co tu się odkurwia.
I to jest norma.
W każdym jebanym temacie znajdzie się oczywiście użytkownik który zakochał się w patomma i chce na siłę "uszczęśliwić" innych (którzy śledzą dłużej ten sport, niż wy macie lat) i spamujecie o dymach, patusach i innym chujstwie.
Doprowadzicie do tego, że albo starzy stąd odejdą, albo was wypierdolą, bo na dłuższą metę to nie jest śmieszne.
Chxecie w swoim temacie mieć spokój, ale na innych tematach co chwila syf.


Chlopie , ale ty odrozniasz real od neta? Ten temat to poobijani ale wracamy. Serio to jest jaki ego poważny temat, a tak w ogóle gdzie ty tu widzisz ze ktos ci pisze o pato galach, bo ja moze widze maks 5 postów, bo i tak od 2 stron leci tu kto za kim jest a kogo nie lubi na forum. Torpedo zwolnij z onlinem. Ja już spadam. Idę pisać czy wole 56 majonez czy 78.:wink:
 
Back
Top