Polskie media o MMA

Calosc slabiutka tak jaki "ekspert", ale na cale szczescie to "ustawianie walk" padlo tylko tak na marginesie. W zwiazku z tym przepraszam za niepotrzebne zamieszanie.



Zarzeczny to typ dziennikarza kontestujacego w zasadzie wszystko i wszystkich. Nawet w temacie pilki noznej, w zakresie ktorej mieni sie ekspertem mozna sie od niego dowiedziec wiele o tym kto z kim pil, spal itp. a raczej niewiele o wartosci sportowej, taktyce czy warsztacie trenerskim. Przy okazji klopotow "Diablo" obwolal sie jego dobrym znajomym, swietnie zorientowanym w jego zyciu prywatnym, po czym okazalo sie, ze jedyne co ich laczy to posiadanie domow na tym samym warszawskim osiedlu.
 
jeszcze nie ogladalem ale slowo o Zarzecznym.



Takiego chama w telewizji to ja nie znam, powinni go wypierdolić jak to mowi Tomaszewski "dyscyplinarnie". Gosciu ani nie jest smieszny ani kontrowersyjny ani inteligentny, jest debilem do kwadratu.



Kilka perełek



Mourinho to słaby trener.



Szczypiorniści to nieudacznicy bo za jego czasow szkolnych tylko Ci grali w ręczną bo nic innego nie umieli ( tak tlumaczyl slaby wystep naszej kadry na jakims turnieju)



"można zrozumieć dlaczego te walki odbywają sie w nocy " AHAHHA no tak Dana pomyslal ze Europa sie zgorszy i pusczaa ufc o 3 :-)
 
Jeśli chodzi o Zarzecznego, to warto przypomnieć jeszcze artykuł, którym błysnął 2 albo 3 lata temu. Twierdził mianowicie, że lada moment Platini przyjedzie odebrać Polsce Euro 2012, bo Stadion Narodowy nie zostanie ukończony na czas. A wszystko na podstawie wypowiedzi jakiegoś wyimaginowanego pana Mariana rzekomo pracującego na betoniarce właśnie na budowie tego stadionu.



Poziom żenady zbliżony do wpomnianej przez VaeVictis historyjki z Diablo.
 
Noodles



Kopiesz Zarzecznego podpierając się "autorytetem" Tomaszewskim?



Hightower



Stadion nie został przecież dokończony na czas. Prace trwają i jeszcze dłuuugo będzie tam co robić. Info od kilku kolegów, którzy dzielnie tam pracują. Czy to normalne, że np. elektrycy/malarze mają tam jeszcze mnóstwo roboty?



Co do samej osoby p. Zarzecznego - dziennikarza to się nie wypowiadam. Wiem na 100%, że praca w jego towarzystwie to nic złego, bo się nie wozi itp. i "niższy" personel ma go za "spoko" gościa.
 
Zarzeczny, najebany skurwiel chodzi na blond dziwki do drogich knajp w wawie... Taki profesjonal z niego...
 
a gdzie ja się podpieralem Tomaszewskim ?? tylko go sparafrazowałem



widze, że miales z nim do czynienia osobiscie. Nie wiem jaki jest na co dzien i czy te jego teksty są po to by robic zamieszanie wokol swojej osoby ale wychodzi na maksymalnego buraka
 
Oglądnąłem w końcu ten wywiad , co Escobar wrzucił i nie mam jakiś mega krytycznych uwag do Pana Niegowskiego. O ile można coś zarzucić Pani prowadzącej program , to do wypowiedzi Niegowskiego ja sie zbytnio nie przyczepiam
 
Kolejny kwiatek, 'tym razem' z TVN.



http://dziendobry.tvn.pl/video/walki-dzieci,1,newest,13520.html



Dobrze, że w tym przypadku wzięli Nastulę to mógł trochę bronić 'nielegalnych walk w klatce' ;), choć i tak go pewnie nie słuchał, dodatkowo próbowali wpierać ludziom, że submission to MMA...
 
Cieszy mnie to, że wzięli do studia Nastulę, który chociaż wszystko ładnie wytłumaczył i sprostował. Aczkolwiek boli mnie to jaki cały czas jest pogląd na mma, że to jest jakieś jedno wielkie mordobicie... widzę to chociażby patrząc na rodzinę, dla której to jest jakieś nieporozumienie, a media chcą jeszcze bardziej to mma udupić w Polsce.
 
@Przemys_law



Wiem, że są opóźnienia, ale nikt z tego powodu nawet nam palcem nie pogroził. Platini, wbrew temu co pisał Zarzeczny, nie miał zamiaru odbierać Polsce prawa do organizacji tych mistrzostw. Co więcej, pisanie już na tamtym etapie, że na pewno się nie wyrobimy i już lecą nas wysiudać to była totalna bzdura. Bzdura obliczona na to, żeby parę osób więcej usłyszało o Futbol News, które zresztą dawno padło :)
 
Oczywiście MMA złe, siamto, sramto. Szkoda gadać :-). Sami eksperci którzy nie wiedzą nawet o czym mowa.
 
Najśmieszniejsze w całej tej historii jest to ze taka walka dzieci w klatce odbyła się w Polsce w zeszłym roku na MMA Chalengers w Bytomiu
icon_smile.gif
wtedy rozeszło się bez echa
icon_smile.gif
 
ogladlem kiedys taki program, nie wiem czy to nawet nie byl odcinkowy na espn albo na extrem sporcie wlasnie o zawodach wlasnie takich dzieci w kladkach, pokazane byly treningi, zawody, rozmowy z rodzinami itd, a calosc dziala sie bodaj wlasnie w anglii :P



byl to oczywiscie program bardziej dokumentalny, a nie jakis wytykajacy i pietnujacy te walki
 
onet



http://ofsajd.onet.pl/newsy/tajna-bron-pudziana-to-niesamowite,1,4874475,artykul.html
 
wchodze na sport.pl dzis i co widze, na glownej, na samej gorze, artykul o Macku Jewtuszce,



http://tinyurl.com/684774r
 
Faktycznie nie rozumiem jednej rzeczy dlatego wyborcza z Płocka tak bardzo chce być matchmakerem dla gal KSW,patrząc na Puhakkę nie jako fightera a przez pryzmat jego przekonań których nie ogarniam
 
mozna by wystosować jakiś list do tego pajaca z GW



hehe zmienił to co ich tak drażniło, tatuaże a dla nich to dziecinada. Nigdy gdy przyjezdzal nie wypowiadal sie na temat swoich poglądów, ale o tym tez juz zapomnieli napisać. Z tego co pamietam, bylo jeszcze mowione ze Puhakka zmienił poglądy.



Pewnie pan "dziennikarz " jest z siebie dumny, obronił nas przed zachwyceniem się faszyzmem
 
@Dazz



Ponieważ wyborcza to gazeta pro bokserska i zrobi wszystko żeby zaszkodzić MMA. Jeb*** pismaki, za ten artykuł autor powinien stracić pracę i dostać w ryja...
 
Okradam Octagona (umieścił to w Tanio...):



http://www.ckm.pl/active/cage-rage-cykl-zawodow-mixed-marial-arts,3047,1,a.html
 
Artykuł jeśli chodzi o rzemiosło to faktycznie na poziomie onetu. Merytorycznie nie jadą specjalnie po MMA, ale to "wywodzenie się od kiboli", "smarowanie się wazeliną i czosnkiem" to już trochę poniżej pasa.
 
Back
Top