Polskie media o MMA

tak to ten serial Hanka tam odeszła na kartonach :-)



Matko Boska, co to się porobiło..., ale kurna obejrzę to. haha Dzięki temu epizodowi moi rodzice poznają Mameda :-)
 
Niedawno dowiedziałem się, że w m jak miłość jest postać, która bierze udział w nielegalnych walkach. Pomyślałem początkowo po przeczytaniu tytułu, że Mamed będzie jego przeciwnikiem, bo podobno następna walka, w której weźmie udział ten, którego imienia nie pamiętam ma być z wymagającym przeciwnikiem i za wielką kasę ;)
 
Nie pasuje mi ten kontrakt Mameda. Mieli podpisać z dużą zagraniczną organizacją... TVP duże jest ale za ch**a nie zagraniczne.
 
Mogli by postarać się przedstawić wątek podpisania kontraktu przez Mameda - byłby temat na dobrych kilka odcników.



BTW jak Mamed wypadnie slabo w nastepnej walce to na bank posypia sie komentarze ze zamiast na treningach zaczal skupiac sie na wywiadach do gazet, wystepach w tok show, graniem w serialach itp.
 
Do seriali wszelakiej maści, czy to polskich czy zagranicznych , pałam głeboką niechęcią, ale mimo to taka rólka, to duża szansa dla Mameda na dalszą popularyzację, nie tyle samego MMA, czy nawet samego KSW, ale swojej osoby wśród przeciętnych odbiorców i pań domu.
 
Mamed mocno przebija się do świadomości Polaków. Prosty przykład: 200 tysięcy "fanów" jego profilu na fb jest dużą liczbą i o czymś to świadczy. Dla porównania taki Materla ma 34 tys, a Borys Mańkowski niecałe 4. Chalidow jest na dzień dzisiejszy (po Pudzianie) największą gwiazdą KSW, a federacja Hajsa i Levego mocno odczułoby jego stratę. Takie gościnne występy w serialach w ogóle mnie nie dziwią.
 
Jest na Interii o UFC 161 news



http://sport.interia.pl/mma/news-rashad-evans-pokonal-dana-hendersona,nId,982790
 
Na iterii często pojawiają się newsy o mma więc to żadna nowość. Pozatym jest to skopiowane ze sporty-walki. org. Dużo ciekawsze sątam wywiady, np. jakiś czas tem na głównej był dość długi wywiad z Damianem Milewskim albo wywiad z Joasią Jędrzejczyk.
 
Back
Top