Polski fan MMA nie wybaczy jednego

kokos80

Brutaal
Super Heavyweight
11169142944c46c0e524c91.jpg




Właśnie jestem świadkiem kolejnej dyskusji o Najmanie, a raczej jego wpływie na MMA w Polsce. Ponoć nic nie znaczy ten człowiek. A nawet jeśli już dostrzegamy fakt, jakie wyniki miały walki z jego udziałem na KSW, zaraz się pojawi zdanie, ale to psuje przecież wizerunek MMA. To złe. Nie możemy być postrzegani jako cyrkowa dyscyplina. Pewnie może i lepszy byłby wizerunek mordobić na dyskotekach, restauracjach, czy garażach.



Jedno chciałbym zauważyć, ze ci sami fani, którzy chcą gale bez typu walk 'cyrk' i tak za nie zapłacą. MMA attack ma Najmana (w K-1), choć nie potrafią kompletnie się promować, to śmiem twierdzić, ze dla części MMA tej gali, bilety kupi z 500 osób. Reszta dla K-1, żeby się pośmiać. Polski fan MMA wiele wybaczy. Mameda walczącego z ćpunem, emerytem. Pudziana z chorym człowiekiem. Wejścia Krystiana. Kłamstwa na temat rozpisek. Nie wybaczy tylko jednego. Jak się go potraktuje poważnie!



Tak jak to uczyniło MMA Attack, mimo, że nie nie potrafili się wypromować w mediach, ten polski fan im nie pomógł. Mocna rozpiska, walki w klatkach, nie! Szkoda kasy.
 
Kokos piszesz bzdury jak potłuczony. KSW organizuje 17 gale, a MMA ATTACK pierwszą więc co Ty porównujesz? Do tego gala w tym samym czasie gdzie KSW jest juz znaną i wyrobiona marką, więc czego sie spodziewałeś?



Wróc za jakiś czas bo na razie bredzisz jak byś sie naćpał jakiegos najtańszego trefnego gówna.
 
No tak, nie można było tego napisać w temacie, w którym już toczy się dyskusja...
 
Ryder ma racje-marka to podstawa.Za poslodzona wode przeplacamy z 1000 procent tylko dlatego ze nazywa sie Coca-Cola i jest najdrozsza marka na swiecie.Sama dobra rozpiska nie wystarczy!
 
jaka marka? macie klatke, macie zajebista rozpiske. i co? macie wyjebane na ta gale :) gdzie sa ci wielcy fani? szkoda im kasy, wole pierdolic na necie i narzekac he
 
Kokos ma rację w jednym, organizator nigdy nie powinien liczyć na "hardcorowych" fanów MMA :)
 
def o to mi chodzi, ze jak potraktuja powaznie tych "prawdziwych fanow" to dostana zawsze po dupie.
 
kokos
Ja jade na MMAAttack, bo mam blisko i mam czas. Miałem jechać na Pro Fight, ale pogrzeb w rodzinie miałem, więc nie mogłem, logiczne.
 
Z hardcorowych fanow to nigdzie nie wyzyjesz,a pewnie 90 procent ludzi na gali to beda czytelnicy mmarocks.Ilu tu ludzi pisze???Caly czas te same nicki sie przewijaja-kilkuset??? Mnie pierniczy moja "hardkorowosc" zagladam tu bo lubie i tyle i nie potrzebny mi do niczego tytul hardcorowca i sie takim nie czuje.W tv na pewno bede ogladal.
 
Kokosowi chodzi o to że fani najpierw wołają w komentarzach "śmierć celebrytom" po czym olewają gale z naprawdę mocnymi rozpiskami takie jak Bote 2. KSW 15, i teraz MMA Attack.



Tak myślę że mu o to chodzi :D
 
@Def
Ale akurat na MMAAttack będzie walka celebrytów mimo, że w K-1 to jednak na tej gali.
 
No jesli chodzi o gosci hejtujacych celebrytow to dopiero Drwal sie osmieszyl wieszajac psy na KSW,a teraz bedzie supportem dla Salety i Najmana:-).Mnie sie wydaje ze ci hejterzy robia to tylko dla zasady,bo co komu przeszkadza jeden freak show na 7 walk na gali?
 
Wszyscy krytycy wytykają fanom, że nie kupują biletów na gale. Ciekawe czego ma to dowodzic ? Że dyscyplina cieszy się małym zaiteresowaniem, kibice nie identyfikują się z klubem, nie wszyscy lubią klientów groźniejszych od siebie, że daleko, że chujowo, że śmierdzi, poziom podobny do extraklasy, drogo itp. Właśnie tego to dowodzi.



Ciekawe jak to się ma % do innych dyscyplin; imo nie najgorzej
 
K-1 to osobna czesc gali. nie ma wiec zadnego cyrku, czyste MMA w klatce, z mocna rozpiska.
 
Osobna część gali na papierze, wszysscy dobrze wiemy, ze jest to jedna i ta sama gala.



Zastanawia mnie, jak będzie wyglądać KSW w momencie gdy Pudzian całkowicie straci swoją "wartość". Jak widać, mocna rozpiska, nie gwarantuje wypełnionej hali.Przykre, aczkolwiek prawdziwe. Dlatego też bardzo mocno kibicuje MMA Attack gdyż 2 marki na rynku muszą przełożyć się na popularność
 
Tyle komentarzy a nikt nawet nie zajaknal sie na temat pani i jej " oczu", bardzo ladnych swoja droga :)
 
a co to zdjecie ma wogole wspolnego z tematem? jesli miales na mysli jakies barwy Polskie to lepiej dokladnie dopytaj sie pani Gosi na geografi :)
 
Larissa Riquelme pasuje do wszystkiego :-)











Tak czy inaczej bez celebryty duża gala się nie uda



Zagraniczne gwiazdy też zawodzą (Filho, Aleksander)



Lepiej robic z cudakami
 
@kokos



Dobry z ciebie wodolejca, z tobą to tak jak z tym Najmanem ni to uznany zawodnik MMA, ni K-1,a na jego walki w tych formułach patrzy najwięcej osób. A z ciebie żaden poważny redaktor, a twoje posty wywołują największe poruszenie na forum, jak byś był znanym na całym świecie ekspertem od MMA.



ps.nie chce mi sie pisać projektu na studia, w związku z tym, że z taką łatwoscią "rodzisz" tyle tekstu, może byś to zrobił za mnie miał byś przynajmniej zajęcie.
 
odpowiem jak na powaznego redaktora przystalo. przepraszam, ale nie znize sie do pana poziomu! panie seven.
 
Więc zachowaj się jak poważny redaktor jeszcze raz i przestań pisać pierdoły. A co do mojego poziomu to nie mam obiekcji, ty też nie powinieneś mieć po prostu stwierdziłem fakty.
 
Bo moderatorzy mają się z czego śmiać, na główną nie trafia, więc nie ma obawy o wyśmianie portalu przez Niego.:-)
 
Back
Top