1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

Polski fan MMA nie wybaczy jednego

Discussion in 'Forum MMA' started by kokos80, Oct 27, 2011.

1. kokos80

kokos80 Brutaal
    Super Heavyweight

Komentarze:
    687
    Zdobyte Lajki:
    1
    Punkty:
    1,790

Właśnie jestem świadkiem kolejnej dyskusji o Najmanie, a raczej jego wpływie na MMA w Polsce. Ponoć nic nie znaczy ten człowiek. A nawet jeśli już dostrzegamy fakt, jakie wyniki miały walki z jego udziałem na KSW, zaraz się pojawi zdanie, ale to psuje przecież wizerunek MMA. To złe. Nie możemy być postrzegani jako cyrkowa dyscyplina. Pewnie może i lepszy byłby wizerunek mordobić na dyskotekach, restauracjach, czy garażach.

Jedno chciałbym zauważyć, ze ci sami fani, którzy chcą gale bez typu walk 'cyrk' i tak za nie zapłacą. MMA attack ma Najmana (w K-1), choć nie potrafią kompletnie się promować, to śmiem twierdzić, ze dla części MMA tej gali, bilety kupi z 500 osób. Reszta dla K-1, żeby się pośmiać. Polski fan MMA wiele wybaczy. Mameda walczącego z ćpunem, emerytem. Pudziana z chorym człowiekiem. Wejścia Krystiana. Kłamstwa na temat rozpisek. Nie wybaczy tylko jednego. Jak się go potraktuje poważnie!

Tak jak to uczyniło MMA Attack, mimo, że nie nie potrafili się wypromować w mediach, ten polski fan im nie pomógł. Mocna rozpiska, walki w klatkach, nie! Szkoda kasy.

2. Sebbeks

Sebbeks Legacy FC
    Bantamweight

Komentarze:
    1,858
    Zdobyte Lajki:
    2
    Punkty:
    1,790
    Nie ogarniam ostatnich dwóch zdań

3. Ruff Ryder

Ruff Ryder EFC Africa
    Flyweight

Komentarze:
    2,689
    Zdobyte Lajki:
    810
    Punkty:
    2,790
    Miasto:
    łódzkie
    Kokos piszesz bzdury jak potłuczony. KSW organizuje 17 gale, a MMA ATTACK pierwszą więc co Ty porównujesz? Do tego gala w tym samym czasie gdzie KSW jest juz znaną i wyrobiona marką, więc czego sie spodziewałeś?

Wróc za jakiś czas bo na razie bredzisz jak byś sie naćpał jakiegos najtańszego trefnego gówna.

4. GLF

GLF KSW
    Heavyweight

Komentarze:
    6,028
    Zdobyte Lajki:
    137
    Punkty:
    1,790
    Home Page:
    No tak, nie można było tego napisać w temacie, w którym już toczy się dyskusja...

5. allladino

allladino ONE FC
    Welterweight

Komentarze:
    2,429
    Zdobyte Lajki:
    1,784
    Punkty:
    1,790
    Ryder ma racje-marka to podstawa.Za poslodzona wode przeplacamy z 1000 procent tylko dlatego ze nazywa sie Coca-Cola i jest najdrozsza marka na swiecie.Sama dobra rozpiska nie wystarczy!

6. kokos80

kokos80 Brutaal
    Super Heavyweight

Komentarze:
    687
    Zdobyte Lajki:
    1
    Punkty:
    1,790
    jaka marka? macie klatke, macie zajebista rozpiske. i co? macie wyjebane na ta gale :) gdzie sa ci wielcy fani? szkoda im kasy, wole pierdolic na necie i narzekac he

7. defthomas

defthomas Vale Tudo
    Championship
    Cohones MMARocks

Komentarze:
    25,676
    Zdobyte Lajki:
    35,979
    Punkty:
    4,790
    Home Page:
    Kokos ma rację w jednym, organizator nigdy nie powinien liczyć na "hardcorowych" fanów MMA :)

8. kokos80

kokos80 Brutaal
    Super Heavyweight

Komentarze:
    687
    Zdobyte Lajki:
    1
    Punkty:
    1,790
    def o to mi chodzi, ze jak potraktuja powaznie tych "prawdziwych fanow" to dostana zawsze po dupie.

9. Sebbeks

Sebbeks Legacy FC
    Bantamweight

Komentarze:
    1,858
    Zdobyte Lajki:
    2
    Punkty:
    1,790
    kokos
    Ja jade na MMAAttack, bo mam blisko i mam czas. Miałem jechać na Pro Fight, ale pogrzeb w rodzinie miałem, więc nie mogłem, logiczne.

10. allladino

allladino ONE FC
    Welterweight

Komentarze:
    2,429
    Zdobyte Lajki:
    1,784
    Punkty:
    1,790
    Z hardcorowych fanow to nigdzie nie wyzyjesz,a pewnie 90 procent ludzi na gali to beda czytelnicy mmarocks.Ilu tu ludzi pisze???Caly czas te same nicki sie przewijaja-kilkuset??? Mnie pierniczy moja "hardkorowosc" zagladam tu bo lubie i tyle i nie potrzebny mi do niczego tytul hardcorowca i sie takim nie czuje.W tv na pewno bede ogladal.

11. defthomas

defthomas Vale Tudo
    Championship
    Cohones MMARocks

Komentarze:
    25,676
    Zdobyte Lajki:
    35,979
    Punkty:
    4,790
    Home Page:
    Kokosowi chodzi o to że fani najpierw wołają w komentarzach "śmierć celebrytom" po czym olewają gale z naprawdę mocnymi rozpiskami takie jak Bote 2. KSW 15, i teraz MMA Attack.

Tak myślę że mu o to chodzi :D

12. Sebbeks

Sebbeks Legacy FC
    Bantamweight

Komentarze:
    1,858
    Zdobyte Lajki:
    2
    Punkty:
    1,790
    @Def
    Ale akurat na MMAAttack będzie walka celebrytów mimo, że w K-1 to jednak na tej gali.

13. allladino

allladino ONE FC
    Welterweight

Komentarze:
    2,429
    Zdobyte Lajki:
    1,784
    Punkty:
    1,790
    No jesli chodzi o gosci hejtujacych celebrytow to dopiero Drwal sie osmieszyl wieszajac psy na KSW,a teraz bedzie supportem dla Salety i Najmana:-).Mnie sie wydaje ze ci hejterzy robia to tylko dla zasady,bo co komu przeszkadza jeden freak show na 7 walk na gali?

14. belmondo

belmondo BAMMA
    Lightweight

Komentarze:
    867
    Zdobyte Lajki:
    45
    Punkty:
    1,790
    Wszyscy krytycy wytykają fanom, że nie kupują biletów na gale. Ciekawe czego ma to dowodzic ? Że dyscyplina cieszy się małym zaiteresowaniem, kibice nie identyfikują się z klubem, nie wszyscy lubią klientów groźniejszych od siebie, że daleko, że chujowo, że śmierdzi, poziom podobny do extraklasy, drogo itp. Właśnie tego to dowodzi.

Ciekawe jak to się ma % do innych dyscyplin; imo nie najgorzej

15. kokos80

kokos80 Brutaal
    Super Heavyweight

Komentarze:
    687
    Zdobyte Lajki:
    1
    Punkty:
    1,790
    K-1 to osobna czesc gali. nie ma wiec zadnego cyrku, czyste MMA w klatce, z mocna rozpiska.

16. Yagiel

Yagiel UFC
    Lightweight

Komentarze:
    9,349
    Zdobyte Lajki:
    349
    Punkty:
    2,790
    Home Page:
    Osobna część gali na papierze, wszysscy dobrze wiemy, ze jest to jedna i ta sama gala.

Zastanawia mnie, jak będzie wyglądać KSW w momencie gdy Pudzian całkowicie straci swoją "wartość". Jak widać, mocna rozpiska, nie gwarantuje wypełnionej hali.Przykre, aczkolwiek prawdziwe. Dlatego też bardzo mocno kibicuje MMA Attack gdyż 2 marki na rynku muszą przełożyć się na popularność

17. MNEMIC

MNEMIC BAMMA
    Flyweight

Komentarze:
    700
    Zdobyte Lajki:
    30
    Punkty:
    2,790
    Tyle komentarzy a nikt nawet nie zajaknal sie na temat pani i jej " oczu", bardzo ladnych swoja droga :)

18. HeLLRaiseRR666

HeLLRaiseRR666 Bellator
    Welterweight

Komentarze:
    4,341
    Zdobyte Lajki:
    591
    Punkty:
    1,790
    Def tłumaczy z kokosowego na polski :-) (zero uszczypliwości )

19. defthomas

defthomas Vale Tudo
    Championship
    Cohones MMARocks

Komentarze:
    25,676
    Zdobyte Lajki:
    35,979
    Punkty:
    4,790
    Home Page:
    I got owned :D

20. Kumar

Kumar BAMMA
    Light Heavyweight

Komentarze:
    997
    Zdobyte Lajki:
    270
    Punkty:
    1,790
    a co to zdjecie ma wogole wspolnego z tematem? jesli miales na mysli jakies barwy Polskie to lepiej dokladnie dopytaj sie pani Gosi na geografi :)

Share This Page