Polski fan MMA nie wybaczy jednego

@kokos80 z całym szacunkiem nikt Ci nie broni się tutaj wypowiadać, ale przeczytaj jeszcze raz to co napisałeś w temacie - zastanow się nad sensem tego co chciałeś przekazać, przeczytaj wszystkie posty pod tym co "stworzyłeś" -pomyśl jeszcze raz, potem wróć tutaj i ogarnij sie chłopie !
 
Vasal - Krótko jesteś na forum ? :)



80 % społeczeństwa forumowego gadało mu to samo - skutki widać . W swoim podpisie bodajże defthomas ma cytat z jednej z genialnych wypowiedzi jaśnie pana Kokosa . " nie przejmuje sie tym.wiem, ze moge trafic na glowna"
 
@Mir trochę ponad rok , chociaż był okres, że nie miałem czasu w ogóle czytać forum - no i troche się pozmieniało .
 
Może trafić na główną, ale chyba na mistrzowie.org albo na tego typu portalu:-). Synuś od chamów to ty możesz sobie kolegów z zerówki wyzywać nie mnie.
 
Widząc, kto jest autorem wątku nawet go nie czytałem, tylko obejrzałem sobie zdjęcie. Dupa najwyraźniej zdrowa :)
 
po prostu organizacje MMA nie moga was traktowac powaznie. rozumiecie? tylko sie spinacie, a kasy wam zal. wasze frustracje laduja na Najmanach itp. najwiekszym cyrkiem to jest wasza postawa, a nie walki Najmana z kims tam w MMA.
 
@Kokos



sam masz zapewne zapchanego twardziela walkami,a gale KSW oglądasz na polsacie:-) w twoim ostanim poście zauważam lekką hipokryzję widzę i odbieram Cię jak redaktora po tuningu tak jak załączony obrazek do twojego artykułu :-)



images
images
 
moze bede na KSW. slabo z finansami stoje. przynajmniej nie jestem hipokryta jak forumowicze, co sie tu spinaja na cyrki.
 
nie jestem, bo mnie to nie obchodzi czy walczy Najman czy nie, na gali MMA. nie uwazam sie za jakiegos fana, i, ze mam prawo oceniac np. KSW za cyrkowe walki. czy domagac sie zakonczenia kariery w MMA Najmana.
 
Zresztą na to samo wychodzi, bo udajesz redaktora pisząc "artykuły" o których wszystko jest w komentarzach pod newsami. Fakt jesteś gorszy:-)
 
kokos cieszy mnie twoja ambicja zostania sumieniem pseudofanów; obejrzałeś choc jedną galę UFC za kasę ?



mea culpa, ja też nie
 
Ale pewnie też nie kupujesz, więc to jeden chooj; nie płacisz - podobnie jak większośc ortodoksyjnych internetowych fanów. Po części płacę za gale emitowane w płatnych kanałach, bo tylko po to je wykupiłem.







@kokos z całym szacunkiem dla twojej twórczości ten temat jest przekombinowany



Z MMA jest tak samo jak z innymi przedsięwzięciami na rynku. Jeśli się nie sprzeda zwijamy interes i koniec. Ten interes nie wypalił z wielu powodów i może lepiej, sądząc po kwasie jaki powstał







btw gdyby z meczów piłkarskich odłowic ludzi, którzy idą popatrzec na piłkę zostałaby poże 1/3 albo i tego nie



czego chciec od sympatyków tak młodej, po części potępianej dyscypliny w krajowym wydaniu...
 
Back
Top