Polityka

No nieźle... Kurwa jakich my tam ludzi mamy?!


Hubi mam ponad 30 lat i takich gaf jakie popełnia ten rząd to nie widziałem. Mnie juz nic nie zdziwi. Nieudolność SLD i AWS to jest pikuś przy tym co wykreca ta ekipa rzadzaca.



Przed wyborami Tuskobus ruszy w trasem ,beda urzadzać festyny z balonikami na pipidówach,lokalni kacykowie zrobia robote na najnizszych szczeblach straszac ludzi ze straca miejsca pracy,obiecaja podwyzki,pochwala sie strona organizacyjna EURO 2012 i tłuszcza ruszy głosować.



Chleba i igrzysk...
 
Ehh, jak tak pomyślę,to za 15 lat dojdzie do tego,że będę musiał ubrać się w kostium Bane i obalić ten ustrój :-)



A tak serio, to jest tragedia. Jak można pozwalać takim ludziom siedzieć w rządzie? Hańba.
 
Dość ciekawe, myślę, że warto przeczytać:


http://mises.pl/blog/2013/07/02/young-wolnosc-i-dobrobyt-w-liechtensteinie-analiza-hoppeanska/
 
Jestem laikiem w tych kwestiach ale twierdzenia Hoppe o monarchi wydają mi się osobiście jakieś naiwne. Na przykład zdanie: "Monarcha będzie opodatkowywał swoich poddanych, jednak utrzyma podatki na możliwie najniższym poziomie, ponieważ, dosłownie • posiadając‖ państwo, ma on motywację do pozostawienia swych poddanych tak produktywnymi, jak to tylko możliwe". Mam wrażenie, że to twierdzenie w stylu: "W komuniźmie wszyscy jesteśmy właścicielami dóbr dlatego wszyscy mamy motywację aby o nie dbać i je szanować" Praktyka mija się z teorią. Wystarczy spojrzeć na "właścicieli" Białorusi i Korei Północnej... Do tego wyciąganie ogólnych wniosków na podstawie historii państwa, które jest 8 razy mniejsze niż miasto, w którym mieszkam to tak jak tworzenie teorii gwiezdnych na podstawie danych o księżycu :-)
 
http://niezalezna.pl/42464-prowokator-z-krakowskiego-przedmiescia-zdemaskowany-andrzejek-w-ramionach-palikota
 
przecież to żadna nowość,dla mnie ten koleś był od razu jakąś marną prowokacją
 
1374553608_vegnjg_600.jpg
 
Wejdź sobie na ndie.pl, codziennie można trafić na jakieś absurdy ze strony islamskich opętańców. No ale pamiętajmy, islamizacja europy nie istnieje, Jon Jones nie jest mistrzem LHW w UFC, a Ojciec Rydzyk to największa ostoja chrześcijanizmu w Polsce.
 
Wincyj socjalu, wincyj poprawności politycznej i wincyj empatii nad uciemiężonymi narodami przez życie. Powinni ich teraz wszystkich wyłapać i powysyłać do swoich krajów, gdzie beda wpierdalac piasek i pozdychają z głodu. Dlatego może to zabrzmi trochę niepoprawnie, ale się cieszę z wojen w Libii czy Syrii. Tłuką się między sobą i populacja maleje. Poza tym jestem całym sercem za Asadem, bo trzyma ich wszystkich za ryj i nie pozwala w swoim kraju na żadne ekstremizmy.
 
Powinni to, powinni tamto. Niestety tak nie jest i jak zwykle głównie kończy się na gadaniu jeśli chodzi o Europę, a muslimy w tym czasie latają z maczetami, bo Allah kazał. Na Islandii powstaje drugi meczet, a Wielka Brytania wprowadza obowiązkową naukę historii islamu w 2014 r. Jednak kojarzę jednego wariata, który chciał zastosować bezkompromisową metodę - zebrał ludzi i mieli podpalić meczet. :-) Jeśli nadal jest wolny i żywy, to miej go Panie w opiece. :-)
 
Cóż chyba szykuje nam się coś pokroju wojny domowej, która będzie odpowiednikiem III WŚ tylko tym razem rdzenni Europejczycy będą walczyć z "mniejszościami" afrykańsko-arabskimi
 
Wejdź sobie na ndie.pl, codziennie można trafić na jakieś absurdy ze strony islamskich opętańców. No ale pamiętajmy, islamizacja europy nie istnieje, Jon Jones nie jest mistrzem LHW w UFC, a Ojciec Rydzyk to największa ostoja chrześcijanizmu w Polsce.
A Anderson Silva jest mistrzem MW. Musiałem
 
Tak sobie czytam wasze ostatnie posty i dochodzę do jednego wniosku, a mianowice, że problem ludności muzłumańskiej w krajach zachodnich interesuje was dużo bardziej niż problemy polskiej gospodarki i polskich spraw na dzień dzisiejszy. Czytam o zamieszkach wywołanych przez islamistów gdzieś we Francji, a nie widzę nic o uboju rytualnym w PL i o tym, że Boni rozmawiał w tej sprawie z naczelnym rabinem w PL, żeby żydowską część społeczeństwa zwolnić z tego zakazu, nie widzę nic o tym, że dzięki wspaniałej polityce ekonomicznej Vincenta, trzeba będzie zmieniać ustawę, aby dług publiczny mógł wynosić więcej niż obecnie, że wzrost gospodarczy wg. ekonomistów a nie polityków będzie wynosił 0,8%(max1,0%) a nie jak zakładono 2+%. Do tego szopki z OFE. Na chuj je wprowadzali jak teraz chcą zlikwidować, lub znacznie zmniejszyć ich udział w emeryturach. Kurwa co wy się o Francję martwicie. Na razie Izrael wam bardziej zagraża niż Islam (na razie). Na forum jak się domyślam jest sporo młodych ludzi (20-30 lat), ja też się do niej zaliczam, lecz ja pracuję i jeśli wiem o tym, że znaczna część moich dochodów idzie na bankrutujący ZUS to aż mną trzęsie. Ostatnio czytałem artykół o dyrektorze regionalnej jednostki ZUSu, który ukrywał w swoim gabinecie ...saunę. No żesz kurwa. Takich jaj to jeszcze nie grali... Do młodszych użytkowników... emertur nie bedzie.
 
No niestety, głupie przepisy. Ale też tytuł demagogiczny, dwa wyroki za pół grama to nie to samo co jeden wyrok za jeden gram.
 
Pomijajac słuszność czy niesłuszność tego, że posiadanie zielska powinno być zabronione czy nie. Ale koleś jest mega zjebem do kwadratu. Wiedział, że ma wyrok za narko w zawieszeniu i debil dalej paraduje po ulicy z tym w kieszeni wiedząc, co za to go czeka. Debil, no po prostu debil.
 
paradowac to by sobie mogl, ale ostroznie. ja w ogole nie ogarniam jak mozna dac sie zlapac z tak mala iloscia. przeciez z tym mozna zrobic wszystko, wysypac, wjebac, wyrzucic. najlepszy i tak jest ten kretyn dera, czlowiek wszystkowiedzacy niewiedzacy nic
 
Widać Gaara, że nigdy nie byłeś w takiej sytuacji. Czasem po prostu cię zaskoczą tak, że nawet nie masz czasu tego wysypać, albo robisz to w taki sposób, że to zauważyli i znaleźli. Masz wtedy tak samo przejebane.
 
nie bylem, bo zawsze sie przygotowywalem. g w papier i nie ma rady, zeby cie tak zaskoczyli, zebys tego nie zjadl. raz tak skitralem, ze mi full service robili, a i tak nie znalezli
 
Nie rozumiem ludzi, którzy jarają. A jeszcze bardziej nie rozumiem tych, którzy robią to z premedytacją, a potem płaczą, że mają wyroki. Przecież nie żyją w nieświadomości. Jak chce zajarać, niech jara w domu, wtedy kiedy istnieje najmniejsze ryzyko złapania. A jeśli świadomie łamie prawo, niech liczy się z konsekwencjami. Tak samo z piciem alkoholu, naprawdę trudno się powstrzymać od picia np. w parku? Rozumiem wiek około-gimnazjalny, gdy jest to wpisane w okres dojrzewania oraz buntu, a także niemożność upojenia się w domu z uwagi na dzielenie miejsca zamieszkania z rodzicami, ale będąc dorosłym? Nie jest mi żal mi takich półgłówków. Inną sprawą jest, że prawo jest nieidealne i ustawodawca działa niefortunnie. Chociaż, jeśli zależałoby to ode mnie zdelegalizowałbym przemysł tytoniowy albo kompletnie zakazał palenia czegokolwiek w miejscach publicznych, bo gardzę palaczami.
 
przeciez nikt nie powiedzial, ze jara na dworze. no ale jakos trzeba to do domu przyniesc.



ja jestem przyzwyczajony do lajtowego traktowania przez policje, w niemczech mozesz sobie zajarac jointa nawet przed spozywczym. nie jestes trzepany bez powodu, a nawet jak to pan policjant nie wklada ci rak do kieszeni, ani w ogole nie ma prawa cie dotknac, jesli wykonujesz jego polecenia oczywiscie. a tak zazwyczaj to prosza tylko o dowod. dochodzi do tego jeszcze "przyzwolenie" posiadania do 5 g
 
A u nas policja i prokuratura nabijają sobie na tym statystyki wykrytych przestępstw żeby móc się pochwalić skutecznością przed przełożonymi. Na dzieciakach z pół grama zielska i na pijanych rowerzystach. Coś mi się obiło o uszy że te dwa paragrafy odpowiadają za ponad połowę skazań w Polsce.
 
Edit: z ciekawości sięgnąłem do statystyk ministerstwa - w 2012r. np. za rozbój skazano 26830 os., za kradzież 38773 os., a za prowadzenie pojazdu niemechanicznego w stanie nietrzeźwości - 50380 os., za posiadanie narkotyków - 10934 os. Także może to nie jest połowa ale to i tak za dużo jak za taką bzdurę.
 
Od dwudziestu kilku lat mamy "Republikę okrągłego stołu" rządzoną przez byłych aparatczyków komunistycznych, psudodziałaczy związkowych i klasę polityczną stoworzoną z malarzy kominów, elektryków którym nie chciało się pracować więc za "działalność się wzieli".



Efekty są takie, że mamy ok 40% bezrobocie ( tak 40% a nie 18% jak podają w mediach) ogólną biedę wśród większości społeczeństwa, gigantyczne zadłużenie, psudo służbę zdrowia składającą się z lekarzy którzy zarabiają po 10 tys miesięcznie i pierwsze co to wyciągają rękę po łapówkę, policję która zamiast łapać przestępców wypisuje za byle gówno mandaty żeby zapełnić dziurę budżetową i już dzisiaj pewność, że nasze pokolenie 20-30 latków nie dostanie w wieku > 67 lat emerytury bo jest to niemożliwe, żeby znalazły się na to pieniądze.



Mam nadzieję, że jeszcze raz pójdziecie na wybory głosować na tych samych debili którzy rządzą nami od ponad dwudziestu lat z nadzieją, że coś się zmieni.



Ostatnie zdanie to oczywiście sarkazm.
 
Jaka mine grozna zrobil buahahaha dostanie za to opierdol od PR-owcow.Mozna zobaczyc w koncu prawdziwe oblicze tego rudego szmatlawca!
 
https://www.youtube.com/watch?v=ZUJIxbOCbJk







Panowie ile jest za znieważenie barw i godła Polski ?
 
Back
Top