Polityka

nie rozumiesz byku
Ja wiem, że wszyscy w polityce to kurwy bite, ale gość ślepo głosuje za typem który ma inne poglądy
Bo ludzie głosują nie tyle co na poglądy co na wizerunek. PiS jest fałszywym przyjacielem dla wsi i emerytów, PO dla mieszkańców dużych miast. Ba antyklerykałowie głosowali na Adamowicza i SLD rozdającego hektary Kościołowi..
I co z tego?
Kogoś to zraziło? Taki mamy klimat :roberteyeblinking:
 


Nie słuchałem całości, ale z tego fragmentu co odsłuchałem - koleś ma zasadniczo rację. Zdarzało mi się być prelegentem na konferencjach i jak nagłośnienie działało w sposób taki, że słowa do człowieka po prostu "wracały" to naprawdę można zgłupieć i kilka godzin przygotowywania szło się... na zmarnowanie.


Oczywiście możemy też założyć, że ten człowiek tutaj też jest porobiony :pjelen: .





W tej całej sytuacji to mnie jednak najbardziej przeraża fakt, że taka bzdura rozpala społeczeństwo z obu stron barykady do czerwoności, a poważne sprawy jakoś tak bokiem przechodzą, zupełnie bez echa.
 
Nie słuchałem całości, ale z tego fragmentu co odsłuchałem - koleś ma zasadniczo rację. Zdarzało mi się być prelegentem na konferencjach i jak nagłośnienie działało w sposób taki, że słowa do człowieka po prostu "wracały" to naprawdę można zgłupieć i kilka godzin przygotowywania szło się... na zmarnowanie.


Oczywiście możemy też założyć, że ten człowiek tutaj też jest porobiony :pjelen: .





W tej całej sytuacji to mnie jednak najbardziej przeraża fakt, że taka bzdura rozpala społeczeństwo z obu stron barykady do czerwoności, a poważne sprawy jakoś tak bokiem przechodzą, zupełnie bez echa.

tak, tak, Hołdys ma rację i wie co mówi, wszak nawet Maryla Rodowicz wyjebała go kiedyś ze swojego bandu bo wiecznie chlał gorzołę :waldeklaugh:
 
to w końcu to był pisowski czy wasz?

Ooo, widzę że już zostałem przypisany do obozu. "Nasz" czyli czyj?


Jeżeli natomiast chodzi Ci o aktualny spin z Twittera, jakoby mianowanie go przez Komorowskiego czyniło go człowiekiem PO, to w takim razie sędzie Tuleya został mianowany przez Kaczyńskiego - jak rozumiem czyni go to człowiekiem PiS ;) ? Wyręczę się tutaj kimś innym.

Zawiodły służby każdego rządu po kolei, chociaż na salony wyniósł go właśnie Ziobro.



tak, tak, Hołdys ma rację i wie co mówi, wszak nawet Maryla Rodowicz wyjebała go kiedyś ze swojego bandu bo wiecznie chlał gorzołę :waldeklaugh:

Ale o czym Ty w ogóle teraz mówisz? Bo nie wiem czy chcesz mówić na temat czy o drogę pytasz. Czy masz jakieś doświadczenie w wystąpieniach publicznych? Ja takie doświadczenie mam i mogę potwierdzić to o czym "polski Eric Clapton" mówi, pomimo mojej antypatii do niego.
 
Ooo, widzę że już zostałem przypisany do obozu. "Nasz" czyli czyj?


Jeżeli natomiast chodzi Ci o aktualny spin z Twittera, jakoby mianowanie go przez Komorowskiego czyniło go człowiekiem PO, to w takim razie sędzie Tuleya został mianowany przez Kaczyńskiego - jak rozumiem czyni go to człowiekiem PiS ;) ? Wyręczę się tutaj kimś innym.

Zawiodły służby każdego rządu po kolei, chociaż na salony wyniósł go właśnie Ziobro.





Ale o czym Ty w ogóle teraz mówisz? Bo nie wiem czy chcesz mówić na temat czy o drogę pytasz. Czy masz jakieś doświadczenie w wystąpieniach publicznych? Ja takie doświadczenie mam i mogę potwierdzić to o czym "polski Eric Clapton" mówi, pomimo mojej antypatii do niego.

Czyli trzeba mieć doświadczenie w wystąpieniach publicznych żeby wiedzieć czym jest kamera pogłosowa? Występowanie w zerówce w przedstawieniu jako statysta stojący w kolejce do sklepu się liczy?
 
Czyli trzeba mieć doświadczenie w wystąpieniach publicznych żeby wiedzieć czym jest kamera pogłosowa? Występowanie w zerówce w przedstawieniu jako statysta stojący w kolejce do sklepu się liczy?


Tylko jeżeli grałeś główną rolę a nie drugie suspensorium Makbeta #pdk :mamed:.
 
Last edited:
Próbowałeś nas nabrać?
Nie na tym forum takie numery:

Al-KO-neser

:beczka:


Nin-JA


:juanlaugh: :juanlaugh: :juanlaugh: :juanlaugh:

konstytucja-szara.jpg
 
W sejmie tuskowcy przegłosowali ustawę o języku śląskim, czy to początek realizacji polityki Kremla?
Kadyrow kiedyś wspominał o oderwaniu Śląska od Polski także wszystko by sie zgadzało i pierwszy krok byłby wykonany, gdyby nie zapowiadane weto Dudy. Co na to tropiciele ruskich agentow głosujący na Tuska i Hołownie?
 
Ale dzis kregoslupow popekalo od fikolow na twiterze.

:mjsmile:
Czyżby od ciągłego wskazywania Konfederacji podczas gdy jeden szpion za drugim albo z nadania PO albo PiS?

No widziałem, ludzie już mają tak mózgi sprane przez te media, że jakby Tusk się teraz okazał potajemną kochanką Putina to nagle wszyscy by darli japy, że on z konfederosji!

:pociesznymirek:
 
Ale dzis kregoslupow popekalo od fikolow na twiterze.

:mjsmile:
Czyżby od ciągłego wskazywania Konfederacji podczas gdy jeden szpion za drugim albo z nadania PO albo PiS?

No widziałem, ludzie już mają tak mózgi sprane przez te media, że jakby Tusk się teraz okazał potajemną kochanką Putina to nagle wszyscy by darli japy, że on z konfederosji!

:pociesznymirek:
Przecież w 89 Polskę sprzedali i od tamtego czasu nie było "polskiego rządu" to co wy chcecie Panowie?

:korwinlaugh:
 
Czyżby od ciągłego wskazywania Konfederacji podczas gdy jeden szpion za drugim albo z nadania PO albo PiS?

No widziałem, ludzie już mają tak mózgi sprane przez te media, że jakby Tusk się teraz okazał potajemną kochanką Putina to nagle wszyscy by darli japy, że on z konfederosji!

:pociesznymirek:
Jezeli agent bylby z konfy to nikogo by to nie zdziwilo. Partia prorosyjska. Tow. Braunov i Fritzov regularnie jezdza na jakies konferencje do ruskich i na bialorus. Nikomu by nawet brew nie podskoczyla.

Tutaj mamy agenta z PISu, za ktorego sami reczyli glowa. Dali mu najwazniejsze stanowiska i dostep to tajnych danych.

- Jeśli pan się zdecyduje z nim pracować, to muszę powiedzieć, że to jest wspaniały człowiek, to jest ogromny patriota, dla mnie przyjaciel. (...) To jest człowiek, który ma po prostu serce po prawej stronie, jest bardzo biało-czerwony i dlatego dla mnie to jest przyjaciel. Znam jego i jego żonę, to są naprawdę wspaniali ludzie, oddani sprawie, będzie pan miał w nim naprawdę dobrego pracownika, jeśli pan będzie chciał. Naprawdę to jest człowiek, któremu można zaufać absolutnie we wszystkim, wartościowy, dobry człowiek - zachwał wówczas Szmydta Arkadiusz Cichocki.

:beczka:
 
A najlepsze jest, ze wyjasnilo sie co tak Braunov ochoczo wydzwania do sluzb kontrwywiadowczych w sprawie Fritzova.

Jezeli oni nie byli w stanie przeswietlic i monitorowac jednego z najwazniejszych sedziow to jak moga wiedziec cos na temat jakiegos randoma z konfy.

Jest grubo, Kierwinski moze odetchnąć.
 
Back
Top