Polityka

Gadałem jakieś pół godziny temu z Holendrem, pytam "co tam u ciebie?" A on mówi "źle, mam nowego sąsiada, jebany ahmed, jebana unia europejska ściąga tych ciemnych do nas", pogadaliśmy chwilę o tym wszystkim i pomyślałem że spytam pare osób o unie europejską, spytałem prawie każdego Holendra tutaj, KAŻDY powiedział że jebać unie europejską. Każdy poprzedni Holender z ktorymo tym gadałam mówił to samo, imigranci i zielona energia.
Jest na tym świecie ktoś oprócz karateki kto popiera unie?
 
Gadałem jakieś pół godziny temu z Holendrem, pytam "co tam u ciebie?" A on mówi "źle, mam nowego sąsiada, jebany ahmed, jebana unia europejska ściąga tych ciemnych do nas", pogadaliśmy chwilę o tym wszystkim i pomyślałem że spytam pare osób o unie europejską, spytałem prawie każdego Holendra tutaj, KAŻDY powiedział że jebać unie europejską. Każdy poprzedni Holender z ktorymo tym gadałam mówił to samo, imigranci i zielona energia.
Jest na tym świecie ktoś oprócz karateki kto popiera unie?
Zakompleksione lewactwo i idioci
 

giphy.gif
 

Bardzo dobra orka, ale takich jak on powinna być tam cała sala.


Powiedzcie mi dlaczego te kurwy nie mają obowiązku bycia na posiedzeniach i głosowaniach (chyba że jestem w błędzie i oni mają w to wyjebane)
To samo widać w sejmie i na lokalnych radach i komisjach 5 politykierów na krzyż na sali, a kasę równo biorą wszyscy. Później idą głosować nad ustawami i nawet nie wiedzą na co głosuja.
Przecież to powinno być karalne przynajmniej wypierdoleniem ze stołka w trybie natychmiastowym i jeszcze zabraniem pensji.
 
Bardzo dobra orka, ale takich jak on powinna być tam cała sala.


Powiedzcie mi dlaczego te kurwy nie mają obowiązku bycia na posiedzeniach i głosowaniach (chyba że jestem w błędzie i oni mają w to wyjebane)
To samo widać w sejmie i na lokalnych radach i komisjach 5 politykierów na krzyż na sali, a kasę równo biorą wszyscy. Później idą głosować nad ustawami i nawet nie wiedzą na co głosuja.
Przecież to powinno być karalne przynajmniej wypierdoleniem ze stołka w trybie natychmiastowym i jeszcze zabraniem pensji.
A to jeden z najmniejszych problemów tego świata... mamy przejebane czasy
 
Gadałem jakieś pół godziny temu z Holendrem, pytam "co tam u ciebie?" A on mówi "źle, mam nowego sąsiada, jebany ahmed, jebana unia europejska ściąga tych ciemnych do nas", pogadaliśmy chwilę o tym wszystkim i pomyślałem że spytam pare osób o unie europejską, spytałem prawie każdego Holendra tutaj, KAŻDY powiedział że jebać unie europejską. Każdy poprzedni Holender z ktorymo tym gadałam mówił to samo, imigranci i zielona energia.
Jest na tym świecie ktoś oprócz karateki kto popiera unie?
Ja popieram! Unię! UNIĘ POLSKIEGO MMA "COHONES" - rozwinięcie w mojej sygnaturce... JUŻ BYŁO DORADZANIE NASZYM FAJTEROM PRZED NAJWAŻNIEJSZY MI ZAWODAMI! TERAZ CZAS NA PRZEWRÓT POLITYCZNY! RAZEM ROZPIERDOLIMY TO TOWARZYSTWO NA WIEJSKIEJ^^ :irish: :irish::conorsalute:
 


Już się hajs znalazł na zrobienie sobie jaj z ludzi od teorii spiskowych... Wiadomo.

Ale skoro tak ich to przeraziło, to dobrze.
Znaczy że tędy droga.
 
1000033595.jpg


Politycy Zła są tak przerażeni, jak przy śmierci najstarszego Rothschilda. Specjalne przedstawienie wystawili w środku Londynu.
 
Back
Top