Polityka

Warszawa to miasto z najwyższym poziomem życia w Polsce. Nie wiem dlaczego niektórych dziwi, że Warszawiacy zagłosowali za utrzymaniem tego stanu.
Ja bym nie głosował na kogoś kto ma mnie w dupie. A dupiarz ma swoich wyborców w dupie, zero planu, zero starania się podczas kampanii (przejechał się raz metrem z książką i debata tylko w TVP). Oficjalnie i otwarcie deklaruje angaż w wyborach na Prezydenta Polski, a ma szansę wygrać, więc w razie wygrania jest tylko na rok. Na rok gdzie zamiast skupić się na pracy na rzec miast, skupi się na kampanii do nowych wyborów.

Poziom życia najwyższy można się o to wspierać, lecz wysokie zarobki i obecność wielu firm, korporacji nie wynika z faktu skutecznego działania magistratu, lecz z uwagi na status stolicy. Dlatego tam są firmy i dlatego taka Warszawa ma pole position względem np. Krakowa, Wrocławia czy Trójmiasta.
 
Warszawa to miasto z najwyższym poziomem życia w Polsce. Nie wiem dlaczego niektórych dziwi, że Warszawiacy zagłosowali za utrzymaniem tego stanu.
toast.jpg

Uczciłeś już wygraną stosownym trunkiem?
 
Najgorsze że nie ma tam jakiegoś takiego krytycznego myślenia. Prosta sprawa korki. Kto zna raport.trojmiasto.pl ten wie że większość wpisów dotyczy korków. Niestety ale brak planów przestrzennych wraz z wyprzedawaniem wszelkich możliwych gruntów pod deweloperkę jak leci plus brak dbania o transport zbiorowy (skm w weekendy co 30 minut, tabor stary, a zakup nowych to jedne wielkie przekręty, brak normalnej i czytelnej taryfy o cenie nie wspominając)

Dodajmy do tego rodzinę na swoim sami dyrektorzy wszyscy to jedna wielka rodzina i mamy cofającą się metropolie
To co się stało z Gdańskiem po śmierci Adamowicza jest przerażające. Nie chcę mi się nawet rozpisywać czy Adamowicz był dobrym czy złym prezydentem, ale przy dzisiejszych standardach Dulkiewicz i samorządów jest diametralna różnica. Najbardziej boli, że Oni robią wały dosłownie na wszystkim. Komunikacja, deweloperka, remonty drogowe, dotacje europejskie i wiele więcej. To wszystko jest robione tak bezczelnie, że przestali się z tym konkretnie kryć. Czasami ktoś złapie za rękę i co? Przeproszą i zabawa kręci się dalej, a ludzie i tak w wyborach ją wybierają...
 
Last edited:
Ja bym nie głosował na kogoś kto ma mnie w dupie. A dupiarz ma swoich wyborców w dupie, zero planu, zero starania się podczas kampanii (przejechał się raz metrem z książką i debata tylko w TVP). Oficjalnie i otwarcie deklaruje angaż w wyborach na Prezydenta Polski, a ma szansę wygrać, więc w razie wygrania jest tylko na rok. Na rok gdzie zamiast skupić się na pracy na rzec miast, skupi się na kampanii do nowych wyborów.

Poziom życia najwyższy można się o to wspierać, lecz wysokie zarobki i obecność wielu firm, korporacji nie wynika z faktu skutecznego działania magistratu, lecz z uwagi na status stolicy. Dlatego tam są firmy i dlatego taka Warszawa ma pole position względem np. Krakowa, Wrocławia czy Trójmiasta.

Nawet nie spieram się co do tego. Jednak obok tej analizy sytuacji stolicy, jest też analiza perspektywy mieszkańców, którzy nie analizują tak dogłębnie jak Ty. W debatach najlepiej wypadli Wipler i Biejat (tak, wiem - dwa inne światy, ale trzeba im przyznać to że się najlepiej przygotowali i najbardziej starali), a mimo to leniwy Trzaskowski ich zdominował, bez wysiłku. By przegrać, musiałby coś odjebac, więc może jego mała aktywność była planem - jak najmniej okazji by zmarnować poparcie, które już istnieje.
 
którzy nie analizują tak dogłębnie jak Ty. W debatach najlepiej wypadli Wipler i Biejat (tak, wiem - dwa inne światy, ale trzeba im przyznać to że się najlepiej przygotowali i najbardziej starali), a mimo to leniwy Trzaskowski ich zdominował, bez wysiłku
Po części masz racje. Warszawiaki mają wrytego czaskowskiego w swój baniak. A że to przewaga spedalonych cukoldów, korpo-karyn, grup pederastycznych, to jasne, że dupiarz musiałby chyba wstąpić do PiSu żeby przegrać.
Warszawa to miasto z najwyższym poziomem życia w Polsce. Nie wiem dlaczego niektórych dziwi, że Warszawiacy zagłosowali za utrzymaniem tego stanu.
Zagłosowali na dupiarza bo są w bańce "postępu". Najwyższy poziom życia miasta tworzy się latami za sprawą krajowych podatków, z których największa część idzie do stolicy. Dupiarz ma znikomy wpływ poprawę. on jest po to żeby drażnić uczciwych i rozumnych obywateli, a lemingi i tak by zjadły jego stolca w zamian za wspólne zdjęcie.
 
Po części masz racje. Warszawiaki mają wrytego czaskowskiego w swój baniak. A że to przewaga spedalonych cukoldów, korpo-karyn, grup pederastycznych, to jasne, że dupiarz musiałby chyba wstąpić do PiSu żeby przegrać.

Zagłosowali na dupiarza bo są w bańce "postępu". Najwyższy poziom życia miasta tworzy się latami za sprawą krajowych podatków, z których największa część idzie do stolicy. Dupiarz ma znikomy wpływ poprawę. on jest po to żeby drażnić uczciwych i rozumnych obywateli, a lemingi i tak by zjadły jego stolca w zamian za wspólne zdjęcie.
A wiesz, że kumitsu ma fotę z czaskokim
 

@BogdanJanusz :penn:
Oj to PiS będzie musiało się gimnastykować aby zadowolić szefa Pana Areczka. Derehajło nie z jednego koryta jadł (a nie chodzi mi o to że rolnik), także będzie to wesoły sejmik.
 
Oj to PiS będzie musiało się gimnastykować aby zadowolić szefa Pana Areczka. Derehajło nie z jednego koryta jadł (a nie chodzi mi o to że rolnik), także będzie to wesoły sejmik.
Już pomińmy ten pozew na WP za memy i obrazę uczuć, bo typ nie lubi tego podobno :penn:
 
Wrocław jest lepszy od Warszawki. Uwielbiany przez wszystkich Jaca Suteneryk i karyna "Polsko goł" w 2 turze. Ciekawe czy będa kilometrowe kolejki do 2 w nocy.
 
widziałem nagranie jak pewien kawaler idący chyba ze swoją konkubiną bądź właścicielką zachwycał się czaskoskim twierdząc że zna języki, jest przystojny i dlatego powinien wygrać
To kawalier a nie konkubina się zachwycała? To musiał być kimono, jedno co mi nie pasuje, to to, że kimono chyba żonaty.
A może ty breszczaty na jedno oko i obrączki nie dojrzałeś.
:fjedzia:
 
Połączyła kropki.
To nie jest najostrzejsza kredka w piórniku:
 
Back
Top